Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Friendly Selfie Day

Сьомий день у таборі “STEAMcamp” пройшов цікаво та захопливо. Ранок розпочався зарядкою, яку провели волонтери. Під веселу музику та ритмічні рухи діти розім’ялися та отримали заряд позитивних емоцій на цілий день.

Зранку діти отримали завдання, пов’язані із селфі. Загони мали зробити ряд світлин у різних образах, із різними предметами та людьми. Протягом дня вихованці табору з великою цікавістю та запалом фотографувалися, всі селфі видалися креативними, неординарними та яскравими. Кемпери зробили зі світлин колажі, один з яких (за підсумками голосування загонів) буде відзначено.

Учителями інформатики колегіуму були проведені заняття із розробки відеороликів. Діти змогли створити власні міні-фільми, використовуючи фотографії табірної зміни, а особливо селфі, зроблені сьогодні. Такі уроки запам’ятаються надовго не лише через отримані враження, а й через відео, які залишаться у дітей на пам’ять.

Протягом дня загони брали участь у спортивних змаганнях, де виявляли свою силу, спритність, вправність та згуртованість. Такі заходи сприяють розвитку фізичної сили та зміцнення дружніх відносин у колективі.

Також сьогодні діяв гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Hand made». Вихованці табору мали змогу навчитися малювати або удосконалити свої вміння у «Drawing club».

Вихователі та учні грали в різні рухливі та розвивавальні ігри, в інтерактивній формі вивчали англійську у «English Speaking club», іспанську в «Spanish Speaking club», французьку у «French Speaking club».

Friendly Selfie Day
Friendly Selfie Day

Friendly Selfie Day

Friendly Selfie Day

 120 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Жовтень 2019 (32)
Вересень 2019 (46)
Серпень 2019 (23)
Липень 2019 (14)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (18)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум