Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Новини » Педагогічна конференція

Педагогічна конференція

30 жовтня 2013 р. в загальноосвітніх навчальних закладах міста пройшла педагогічна конференція «Реалізація Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти як запорука становлення успішного громадянина України». Творча група вчителів Білоцерківського колегіуму розкрила основні особливості нового Держаного стандарту, визначила позитивні ознаки Стандарту, проаналізувала освітні галузі «Мови і літератури», «Суспільствознавство», «Мистецтво». Практичний психолог колегіуму наголошувала на забезпеченні сприятливих умов для повноцінного розвитку кожного вихованця до його здібностей, інтересів, потреб, психофізичних особливостей.

Високий динамізм розвитку науки й освіти, стрімке оновлення системи знань н перший план висувають нові завдання щодо перегляду змісту, форм і методів навчання, організації освіти на особистість школяра, запровадження інноваційних технологій навчання, які забезпечуватимуть високу якість підготовки учнів. Неперервна освіта поряд із необхідністю адаптації до змін у професійній діяльності повинна перетворитися в процес неперервного розвитку особистості, її знань і компетентностей, а також спроможності робити судження і діяти в нових умовах. Це забезпечується реалізацією Державних стандартів базової і повної загальної середньої освіти.

Головними завданнями навчально-виховного процесу в навчальних закладах у 2013/2014 н. р. повинно стати виховання випускника , який успішно й ефективно буде діяти в сучасному середовищі, вносити вклад у піднесення конкурентоздатності країни в європейському і світовому просторі.


1316 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Листопад 2019 (53)
Жовтень 2019 (51)
Вересень 2019 (46)
Серпень 2019 (23)
Липень 2019 (14)
Червень 2019 (20)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум