Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Інформація » 11 клас

11 клас

2023/2024 навчальний рік

Як готуватися до виконання завдань НМТ з історії України

Національний мультипредметний тест у 2024 році складатиметься з двох блоків по два предмети. Другий блок після перерви складатиметься з завдань з історії України, яка є обов'язковою для усіх абітурієнтів, та предмета за вибором учасника тестування.

Усього в блоці НМТ з історії України буде 30 завдань, із-поміж яких:

 • 20 завдань з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів;
 • 4 завдання на встановлення відповідності (потрібно встановити по 4 «логічні пари»).;
 • 3 завдання на встановлення послідовності ( потрібно правильно вказати послідовність запропонованих подій);
 • 3 завдання з вибором 3 відповідей із 7 запропонованих варіантів.

Зміст завдань блоку НМТ з історії України буде відповідати чинній програмі ЗНО з історії України. Блок завдань охоплюватиме теми, що стосуватимуться історичного періоду «Історія України (друга половина XVI – початок XXI ст.)».

За виконання завдань блоку НМТ з історії України вступники зможуть отримати від 0 до 54 балів.

 

Як готуватися до виконання завдань НМТ з математики

Усього в блоці НМТ з математики буде 22 завдання, із-поміж яких:

 • 15 завдань з вибором однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих варіантів;
 • 3 завдання на встановлення відповідності (потрібно встановити по 3 «логічні пари»);
 • 4 завдання відкритої форми з короткою відповіддю (неструктуровані завдання).

За виконання завдань блоку мультитесту з математики вступники зможуть отримати від 0 до 32 балів.

Зміст завдань блоку НМТ з математики буде відповідати чинній програмі ЗНО з математики. Ця програма охоплює всі теми з алгебри й геометрії, які вивчали учні в шкільному курсі.

Як готуватися до виконання НМТ з української мови

Національний мультипредметний тест у 2024 році складатиметься з двох блоків по два предмети. Перший блок складатиметься з завдань з української мови та математики, обидва предмети є обов'язковими для усіх абітурієнтів

Частина з української мови складатиметься з 30 завдань, з-поміж яких:

 • 10 завдань з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів;
 • 15 завдань з вибором однієї правильної відповіді з п’яти варіантів;
 • 5 завдань на встановлення відповідності (потрібно встановити по 4 «логічні пари»).

Зміст завдань блоку НМТ з української мови буде відповідати чинній програмі ЗНО з української мови та охоплюватиме всі мовні теми, вивчення яких передбачено в шкільному курсі української мови.

За виконання завдань блоку національного мультипредметного тесту з української мови вступники зможуть отримати від 0 до 45 балів.


ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ НА НМТ

14 березня о 09:00 розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті (НМТ). Триватиме вона до 11 квітня включно. Український центр оцінювання якості освіти забезпечить реєстрацію в безпаперовій формі

Щоб зареєструватися для участі в НМТ, потенційному вступникові / потенційній вступниці потрібно буде за допомоги спеціального сервісу, розміщеного на вебсайті УЦОЯО, самостійно створити персональний кабінет (зазначити особисті дані: реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, дані документа, що посвідчує особу)  та виконати в ньому такі дії:

 • зазначити реєстраційні дані (контактну інформацію, категорію «випускник поточного року» або «випускник минулих років», указати на потребу створення особливих (спеціальних) умов)вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет на вибір і населений пункт в Україні або за кордоном, де він / вона планує проходити НМТ, а також мову складання предметів сертифікаційної роботи;
 • завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
 • надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру оцінювання якості освіти, натиснувши відповідну кнопку в сервісі.
11 клас

 

Календар НМТ

11 клас

Наказ МОН України №222 від 22.02.2024 "Про організацію та проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту"

Розміри освітніх грантів у відношенні до результату НМТ

Міністерством освіти і науки розраховані орієнтовні розміри державних грантів для оплати здобуття вищої освіти, що отримуватимуть студенти після ухвалення відповідних законодавчих ініціатив. Очікується, що розмір освітнього гранту матиме пряму залежність від результатів національного мультипредметного тесту. За розрахунками МОН, розмір гранту на здобуття вищої освіти коливатиметься від 15 до 50 тисяч грн. Планується, що претендувати на грант зможуть вступники, які за результатами тестування отримають не менше 150 балів з двох предметів (до НМТ включено 4 навчальних предмета). Гранти надаватимуться студентам, які навчатимуться на денній формі навчання. Водночас студенти, які отримають право на грант, зможуть обрати для навчання будь-яку спеціальність і заклад вищої освіти.

Отже, за формулою, презентованою Міністерством освіти і науки, вступники, які на НМТ отримають дві оцінки по 150 балів отримають грант розміром 15 000 грн помножений на коефіцієнт спеціальності.

Вступники, які отримають щонайменше дві оцінки по 160 балів претендуватимуть на грант розміром 22 500 грн помножений на коефіцієнт спеціальності. Відповідно абітурієнти з двома оцінками по 170 балів отримають – 30 000 грн , з двома оцінками по 180 балів – 37 500 грн.

Вступники з найвищими балами НМТ отримають найбільші розміри грантів. Ті, хто матиме результат НМТ з двох предметів на рівні 190 балів отримають грант розміром 45 000 грн, а 195 балів – 50 000 грн. Розмір кожного гранту буде помножений на коефіцієнт спеціальності. Річна сума гранту індексуватиметься по рокам разом з оплатою навчання.

 

 НМТ у 2024 році матиме формат «3+1»

Вступні іспити до закладів вищої освіти у 2024 році відбудуться у вигляді національного мультипредметного тесту, до складу якого буде включено 4 навчальних предмета.

Зокрема, формат вступного іспиту до бакалаврату та магістратури медичного спрямування передбачатиме складання трьох обов’язкових предметів – української мови, математики та історії України, а також та одного предмета за вибором.

 

Тестування відбудеться в один день і триватиме 4 години. 

Між двогодинними предметними блоками буде передбачена двадцяти хвилинна перерва.

Частина тесту з історії України охоплюватиме період з XVI до XXI століття.

Твори з української літератури на НМТ 2024 року

У 2024 році до переліку предметів за вибором учасника національного мультипредметного тесту буде внесена українська література.

Пропонуємо майбутнім учасникам мультитесту, які планують обрати для складання українську літературу, перелік творів, що є обов'язковими для текстуального вивчення учасниками НМТ.

Зазначений перелік визначений чинною програмою ЗНО з української мови та літератури, згідно з якою будуть укладатись тестові завдання.

Подані у переліку твори згруповані за хронологічним принципом, починаючи від усної народної творчості та закінчуючи сучасним літературним процесом.

Твори усної народної творчості

Твори давньої української літератури

Твори літератури кінця ХVІІІ – початку ХХ ст.

Твори літератури ХХ ст.

Твори українських письменників-емігрантів

Сучасний літературний процес

 • Учасники ЗНО мають орієнтуватися в основних тенденціях розвитку сучасної літератури та визначати найхарактерніші ознаки постмодернізму.

 

 

 

 9675 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Червень 2024 (7)
Травень 2024 (26)
Квітень 2024 (26)
Березень 2024 (34)
Лютий 2024 (29)
Січень 2024 (40)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум