Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Open Dialogue

Open Dialogue між українським та американським ліцеями

 

Open Dialogue
 

101 інформує

Інформаційні матеріали розроблені Департаментом кіберполіції Національної поліції України спільно з волонтерськими організаціями в межах соціального проєкту «BRAMA»

Як повідомив працівник відділу протидії кіберзлочинам в Київській області, інспектор Василь Романенко, у зв’язку із тим, що 1 вересня 2023 року Президент України презентував для українських школярів, їхніх батьків і педагогів інноваційний освітній цифровий проект «Мрія», виникла необхідність проведення ребрендінгу нашого вже існуючого прєкту.

Ребрендінг, також, включає в себе і перезапуск комунікації, а саме виготовлення та розміщення нових ознайомчих та рекламних матеріалів, з метою залучення більшої кількості небайдужих активних громадян.

Крім того плануємо, спровокувати нову хвилю уваги до проєкту  MRIYA, покращити комунікації із користувачами, залучити нових та активізувати вже існуючих, прийнято рішення провести ребрендінг проєкту, що включатиме в себе як заміну візуальних елементів так і комунікативної стратегії.

Загалом інспектор надав коментар стосовно того, чому саме БРАМА

Перш за все брама - це ворота, які захищають від небезпеки та закривають  нас від негативного впливу. 

БРАМА - це  синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

Наші цінності:

 • прозорість;
 • компетентність;
 • незалежність;
 • результативність

Наша місія:

 • очищення інформаційного простору від російської пропаганди та дезінформації, знищення осередків незаконного поширення протиправного та забороненого контенту 
101 інформує

Наші цілі:

 • Знищення російських осередків в Інтернеті
 • Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі
 • Протидія наркотикам та шахрайству
 • Навчання та тренінги з кібергігієни
 • Просвіта населення щодо інформаційної гігієни
 • Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції

Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вирогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною «BRAMA».

Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,  протиправного та забороненого контенту. Також, метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців, зменшення впливу пропаганди на суспільство та популяризація безпечного поводження в мережі інтернет.

Що ми пропонуємо учасникам:

 1. можливість повідомити про джерело неприйнятного контенту, для подальшого масового надсилання скарг спільнотою та подальшим блокуванням такого джерела;
 2. допомогти заблокувати джерело неприйнятного контенту, шляхом долученості до масового надсилання скарг;
 3. отримати поради щодо медіа та кіберграмотності;
 4. бути поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, які ширяться мережею;
 5. бути обізнаним, щодо фейків, які просувають вороги у наш медіапростір.

Також, ми пропонуємо нашим учасникам розважальний контент, який дозволить трішки відволіктись від виконання завдань та порадіти разом із нами успіхам українських військових та недолугим вчинкам нашого спільного ворога. 

Тож запрошуємо долучитись до соціального проєкту «БРАМА» 

https://t.me/+HsHhad5UGSkzOThi – це найбільше інформаційне військо, яке налічує понад 170 000 громадян.

Станом на січень 2024 року учасниками спільноти заблоковано понад 26 тисяч джерел поширення неприйнятного контенту. Як видно зі статистики, роботи ще багато, ми потребуємо допомоги нових небайдужих і активних учасників.

ЯКЩО ТИ НЕ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВОЇМИ СИЛАМИ АБО ФІНАНСАМИ, ТО МИ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВІЙ ЧАС!

https://t.me/+HsHhad5UGSkzOThi

Відділ протидії кіберзлочинам в Київській області 

 

101 інформує

Суха рослинність

 

101 інформує

 

 

 

 

 

101 інформує

 

Всеукраїнська акція "Герой-рятувальник"

 

 

 


 

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва

 

Декоративно-ужиткове мистецтво має прадавнє коріння. Українські промисли існували ще за доби Київської Русі, про що говорять історичні довідки й пам’ятки. Тож найдавнішими видами українського ужиткового мистецтва вважають різьбу по дереву, вишивку, гончарство, кераміку та килимарство.

Український народ здавна був одним із найталановитіших у світі. Жага до самостійності й незалежності сприяла збагаченню народної творчості, мистецтва та справжніх українських традицій. Прагнення виживати в тяжкі часи, стиль життя наших прадідів сприяв виникненню декоративно-ужиткового мистецтва. Речі створювались не лише для естетичного задоволення, адже, прикрашаючи оселю, мали  й практичне застосування.

На заняттях гуртківці познайомляться з основами декоративно-ужиткового мистецтва, створюватимуть композицiї зі штучних квітів, виготовлятимуть аплікацiї з паперу та тканини, опановуватимуть вишивку бісером, паєтками. Прості вироби, виготовлені своїми руками, дозволяють юним майстрам зробити перші кроки в світ мистецтва.


Керівник гурткаІвановська Валентина Михайлівна

Графік роботи гуртка:

вівторок, 104 ауд. о 14:40, 15:30 

 

 

НОВИНИ РОБОТИ ГУРТКА

       Українське народне мистецтво створювалося віками. Свої вміння майстри передавали з покоління в покоління. В кожному регіоні відбувалося формування самобутнього стилю, створення різноманітних предметів, які мають художню цінність: красиві, вишукані за формою, цікаві в орнаментально-колористичному вирішенні.

        На уроках трудового навчання виховується інтерес і любов до ручної творчості, діти залучаються в активну творчу діяльність, в учнів формуються вміння та навички для роботи з різноманітними матеріалами.

1). Учні 7 класу використовували в’язальний гачок для створення різноманітних речей. В’язальний гачок допомагає в створенні своїми руками цікавих аксесуарів. Так, учні в’язали чохол для телефону. Дуже цікаві речі виконувала Кочурко Полина (м’яка іграшка). Гачком також можна зв’язати яскраві та оригінальні речі для кухні: прихватки, серветки, грілку для чайника.

2). Учні шили своїми руками сумку, використовуючи різноманітні матеріали. В конкурсі «Найкращій виріб» найкращі роботи виконали Чернега Юлія, Яціна Софія. Для оздоблення сумок використовували аплікацію, ґудзики та інші види оздоблення.

3). Учні 8 класу вишивали технікою косий хрестик. Так, виконували вишивання рушника. Рушник – один з головних оберегів українського народу, традиційний атрибут нашої культури. В українських традиціях рушників було чимало. В залежності від того, які функції виконували рушники, вони є кілковими, плечовими, подарунковими, весільними тощо. На виставці-конкурсі  рушників найкращі роботи виконали Добровольська Даша та Коморченко Анна.

4). Протягом року учні та гуртківці приймали участь в наступних конкурсах та виставках:

- конкурс «Єднаймося, брати мої» ( учениця Бойко Валерія посіла  ІІІ місце);

- Всеукраїнська виставка- конкурс «Український сувенір» (учениці Камінська Анна та Добровольська Даша  зайняли ІІІ місце);

        Також учні приймали активну участь в конкурсах:

- «Новорічний сувенір» (виготовляли маски на новорічний маскарад);

-  вітальні листівки у техніці квілінг;

- Великоденний кошик (виготовлення аплікації).

     Діти, які    брали активну участь у виготовленні виробів та показали гарні результати,  були нагороджені почесними грамотами за призові місця у конкурсах.


Вітаємо переможців конкурсу «Вітальна листівка»!!!

Сич Алісу, ученицю 31 групи у номінації «День Святого Миколая», Герасименко Вікторію, ученицю 32 групи  у номінації "Новорічна" та  Муху Дарину, ученицю 31 групи з І місцем у номінації  «Великдень», з ІІ місцем у номінації  «День Знань»,  Пастушенко Софію, ученицю 31 групи, з ІІ місцем у номінації «День Народження» Сич Алісу, ученицю 31 групи, з ІІІ місцем у номінації "Різдвяна" Бровченко Поліну, ученицю 21 групи.

Дякуємо всім конкурсантам за участь та бажаємо подальших успіхів й творчих злетів!

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва

Вітаємо переможців територіального етапу  Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» 

II місце

Дудник Марію, учениця 7-А класу, за напрямом: сучасні саморобні іграшки, сувеніри, предмети вжитку

III місце  

Добровоська  Дар’ю , Камінська  Анну учениць 23 групи та Пастушенко  Софію ученицю 31 групи, за напрямом: зразки традиційних іграшок 

Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва

   

 Оголошується набір в гурток декоративно-ужиткового мистецтва!

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва розпочинає свою роботу!               

Українське народне мистецтво створювалося  століттями. Свої  уміння майстри передавали з покоління в покоління. В кожному куточку світу відбувалося формування  самобутного стилю декоративно-ужиткового мистецтва, створення різноманітних декоратитвних предметів, які мали художню цінність: красиві, вишукані за формою, цікаві в орнаментально-колористичному вирішенні.

На заняттях гуртківці познайомляться з основами декоративно-ужиткового мистецтва, створюватимуть композицiї зі штучних квітів, виготовлятимуть аплікацiї з паперу та тканини, опановуватимуть вишивку бісером, паєтками. Прості вироби, виготовлені своїми руками, дозволяють юним майстрам зробити перші кроки в світ мистецтва.

 

Керівник гуртка Івановська Валентина Михайлівна

(ауд. № 104,  віторок 15.45-16.30).

 

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва 

 

Презентація гуртка

У січні поточного року пройшов  міський конкурс  "Єднаймося, брати мої", на якому були представлені роботи "Україна переможе" і "Україна серце моє" у виконанні учениць нашого гуртка   Мусієнко Лади (22 група) та Мірошникової Вероніки (22 група).

 

 У грудні 2022 року відбувся міський конкурс "Новорічний сувенір",  у якому активну участь взяли вихованці гуртка "Декоративно-ужиткового мистецтва" Шонець Уляна (6-Б клас) та Чернега Юлія (6-Б клас),  які у номінації "Новорічні фантазії" представили  вироб "Сніговички".

ДЯКУЄМО ДІВЧАТАМ ЗА УЧАСТЬ У КОНКУРСАХ!


 

Гурток "Образотворче мистецтво"

Гурток "Образотворче мистецтво"

Гурток образотворчого мистецтва є одним з найпопулярніших гуртків художньо-естетичного напрямку.

Вихованці гуртка на заняттях зможуть реалізувати свій творчий потенціал, розвинуть асоціативно-образне та просторове мислення, уяву, фантазію, пам’ять та художній смак, навчаться малювати.

На заняттях діти оволодіють наступними компетентностями:

 - дізнаються про закони образотворчого мистецтва – основи композиції, кольорознавство, засоби виразності, чинники, що впливають на створення художнього образу;

- отримають знання про види, жанри образотворчого та інші візуальні мистецтва;

- опанують та вдосконалять практичні навики образотворчої діяльності.

Керівник гуртка: Івановська В.М.

Графік роботи гуртка:

понеділок, 104 ауд. о 14:40, 15:30  

вівторок, 104 ауд. о 14:40

 

 

2023/2024 навчальний рік

Вітаємо переможців конкурсу «Зоологічна галерея»

Вітаємо Бойко Валерію, ученицю 22 групи, з ІІ місцем у номінації "Образотворче мистецтво" у територіальному етапі Всеукраїнського конкурсу  дитячого малюнку «Зоологічна галерея»

Дякуємо всім за участь та бажаємо подальших успіхів та перемог!

Гурток "Образотворче мистецтво"

Гурток "Образотворче мистецтво"

Конкурс малюнків і творчих робіт "Енергозбереження очима дітей"

Гурток "Образотворче мистецтво"

Гурток "Образотворче мистецтво"

Гурток "Образотворче мистецтво"

Вітаємо переможців конкурсу «Об'єднаймося  ж, брати мої»

Вітаємо Бойко Валерію, ученицю 22 групи, з ІІІ місцем у номінації "Образотворче мистецтво" у територіальному етапі XXII Всеукраїнськогл конкурсу учнівської творчості "Обʼєднаймося ж, брати мої"

Дякуємо всім за участь та бажаємо подальших успіхів та перемог! 

 

Гурток "Образотворче мистецтво"


Гурток "Образотворче мистецтво"


 

Вітаємо переможців конкурсу "Космічні фантазії"

Вітаємо Дрозд Ольгу, ученицю 31 групи, з ІІІ місцем у номінації «Образотворче мистецтво»

 

Живопису маслом по праву належить більшість шедеврів у світі мистецтва. Адже йому притаманна особлива глибина та розмаїття кольорових відтінків, яких складно і часом неможливо досягти, працюючи з іншими фарбами. Водночас саме малювання маслом потребує особливо чіткого дотримання етапності процесу створення картини. Якщо ними знехтувати, кінцевий результат, скоріш за все, розчарує митця. Адже масляні фарби не терплять поспіху, а техніки, в основному, потребують багатошарового підходу.

 

Бойко Валерія, 22 група

 

Гурток "Образотворче мистецтво" 

Учні ліцею "Білоцерківський колегіум" взяли участь у конкурсу "Символ року 2024"

Серед представлених робіт найкращими є:

Телик Софія, 7-А клас

 

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Гарченко Соломія, 7-Б клас

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Добровольська Дар'я, 23 група

 

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Олійник Олеся, 32 група

 

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Дрозд Ольга, 31 група

 

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Шимченко Юлія, 44 група

 

Гурток "Образотворче мистецтво"


Вітаємо переможицю конкурсу «Новорічна композиція»!!!

Вітаємо Степанець Яну, ученицю 33 групи, з ІІІ місцем у номінації «Новорічна картина чи колаж».Дякуємо всім за участь та бажаємо подальших успіхів та перемог!

 

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Колегіанти взяли участь у конкурсі  «Дитячі мрії»-2023»

Дроздова Вікторія, 23 група

 

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Моденко Богдана, 34 група

 

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Пастушенко Софія, 31 група

 

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Кубенко Тетяна, 21 група

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Новицька Євсенія, 11 група

 

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Коломієць Марія, 34 група

 

Гурток "Образотворче мистецтво" 

 

Гурток "Образотворче мистецтво" навчає бачити красу та відтворювати її на папері. Виставка «Засніжило» нагадує, що зима - дивовижна пора. Сніг перетворює сірий урбаністичний пейзаж то на фантастичну феєрію, то на романтичну обіцянку, то на чарівну казку. Роботи гуртківців передають різні відтінки зимового настрою, але захоплення красою засніженого міста в них спільне.

 

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Гурток "Образотворче мистецтво" 

Наші проекти на тему "Незламна Україна"

 

На засіданнях гуртка «Образотворче мистецтво»

 учні навчилися працювати в техніці фуд скетчінг

Фуд скетчінг-це техніка швидких замальовок їжі, яка набирає шаленої популярності у всьому світі. Техніка розвиває навички просторового бачення, працює з моторикою, розумінням світлотіні, сприяє творчому розвитку гуртківців.

Найкращі роботи в даній техніці представили: Загурська Амалія, учениця 31 групи, Кретовська Кіра, учениця 7-А класу, Дригало Поліна, учениця 7-А класу.

 

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Гурток "Образотворче мистецтво"

 

Гурток "Образотворче мистецтво"
 

Гурток "Розпис тканин у техніці батик"

Гурток "Розпис тканин у техніці батик"

Батик - це узагальнена назва різноманітних способів ручного розпису тканини. У основі всіх цих прийомів лежить принцип резервування, тобто покриття не проникним фарбу складом тих місць тканини, які повинні залишитися незафарбованими і утворити узор.

 

Сучасна техніка розпису тканини дуже різноманітна. Батик увібрав в себе особливості і художні прийоми багатьох зображальних мистецтв - акварелі, пастелі, графіки, вітража, мозаїки. Значне спрощення прийомів розпису в порівнянні з традиційною технікою і різноманіття спеціальних коштів дозволяє розписувати різні деталі одягу, предмети інтер'єра, картини на шовку.

 

Батик використовується в розпису одягу, скатертин, серветок, декоративних подушок, оббивки канапи, покривал, штор, ширм, абажурів, настінного панно і т. д., поміщається ведучу серед декоративних мистецтв. Він з'єднує особливості такої традиційної художньої техніки як акварель, графіку, вітраж, мозаїку. Батик широко використовується в дизайні інтер'єрів, чудово поєднуючись з різними стилістичними і колірними рішеннями. Батик дозволяє створювати ексклюзивні тканини, запитані і майстрами високої моди, і модельєрами, що створюють більш демократичний одяг. Дизайнери, художники, модельєри звертаються до різної техніки розпису тканини, створюючи стильні і оригінальні речі.

 

На заняттях гуртка ви здобудете практичні навички з основних способів розпису тканин в техніці батик,з'єднання різних технічних прийомів, а також способи розпису тканин. Ці навички можна застосовувати для виготовлення виробів для оздоблення домашнього інтер’єру  і загального розвитку художньо-естетичних навичок.

 

Керівник гуртка: Івановська Валентина Михайлівна

Графік роботи гуртка:

четвер з 15.00 до 17.00,  ауд.№104.

 

Технологія холодного батику 

Волонтерська діяльність

Волонтерська діяльність

 


 
 

Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота в загальноосвітньому навчальному закладі

Модель профорієнтаційної роботи ліцею «Білоцерківський колегіум»

 

 

Оперативна інформація

2023/2024 навчальний рік

Економічний квест-тренінг для колегіантів

На економічному факультеті пройшов цікавий захід – квест для випускників шкіл Білоцерківської громади. До університету завітали й колегіанти.Для майбутніх студентів це була чудова нагода дізнатися більше про економічні спеціальності, відкрити ті місця в університеті, де безпосередньо здійснюється навчальний процес, та відкрити у собі лідерські якості! Впродовж квесту учасники рухались локаціями, ознайомлюючись з освітніми програмами та отримуючи фішки за правильні відповіді. На всіх етапах з учнями завжди були поруч викладачі та ментори – представники студентської ради. За результатами квесту було обрано переможців! Команди отримали дипломи та солодкі призи. 

Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота

Декада профорієнтації “Майбутнє за нами”

Вибір професії — невід'ємний етап у житті кожної людини. Рано чи пізно ми всі маємо серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний. І тут важливо не помилитися — віддати перевагу тій професії, яка найбільше відповідає здібностям, покликанню, знанням, потенціалу. Із цією метою в нашому ліцеї традиційно проводиться Декада профорієнтації. Під час проведення декади організовуються різноманітні заходи з урахуванням віку, вподобань та нахилів ліцеїстів.Зокрема, для учнів 9, 11 класів було проведено самодіагностику “Визначення типу професійної діяльності”. Учні 7, 8 класів брали участь у вікторині “Назву професій відгадай — собі майбутнє обирай”. Для учнів 9 класів було проведено заняття з елементами тренінгу “Початок професійного самовизначення”. Учні 10-го класу (34група) пройшли анкетування “Моя майбутня професія”. Для учнів 11-х класів (42 і 43 групи) було організовано екскурсію до Київського національного університету культури і мистецтв.Отже, протягом декади наші учні дізналися чимало нового про широкий світ професій. І ким би вони не мріяли стати, яку б професію собі не обрали, кожен повинен добре знати свою справу, виконувати її чесно та вміло.Тож хай майбутні професії ліцеїстів принесуть їм радість, моральне й духовне задоволення, адже вдало обрана професія — ключ до успіху.

Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
У рамках проєкту профорієнтаційної роботи учні 42 і 43 груп відвідали Київський національного університету культури та мистецтв

Профорієнтаційна робота з учнями - один з головних напрямків виховної роботи, який спрямований на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві. І важливо вирішити її правильно, із урахуванням і своїх інтересів і схильностей, і інтересів держави. 18 січня 2024року у рамках проєкту профорієнтаційної роботи учні 42 і 43 груп відвідали Київський національного університету культури та мистецтв.
Представники університету підготували для учнів екскурсію по університету. Учні відвідали факультети університету, поспілкувалися із  студентами та викладачами. А також мали можливість поспілкуватися із ректором університету Михайлом Поплавським, ознайомитися із роботою навчального закладу.

Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота 
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота
Профорієнтаційна робота

 

 

 


 

 

 

2022/2023 навчальний рік 

2021/2022 навчальний рік

2020/2021 навчальний рік

2019/2020 навчальний рік

2018/2019 навчальний рік

2017/2018 навчальний рік

 

«Post Skriptum»

Сорок другий номер "Post Skriptum"

Сорок перший номер "Post Skriptum"

Сороковий номер "Post Skriptum"

Тридцять дев'ятий номер "Post Skriptum"

Тридцять восьмий номер "Post Skriptum"

Тридцять сьомий номер "Post Skriptum"

Тридцять шостий номер "Post Skriptum"

Тридцять п'ятий номер "Post Skriptum"

Тридцять четвертий номер "Post Skriptum"

Тридцять третій номер "Post Skriptum"

Тридцять другий номер "Post Skriptum"

Тридцять перший номер "Post Skriptum"

Тридцятий номер "Post Skriptum"

Двадцять дев'ятий номер "Post Skriptum"

Двадцять восьмий номер "Post Skriptum"

Двадцять сьомий номер "Post Skriptum"

 Перший номер «Post Skriptum»

Другий номер «Post Skriptum»

Третій номер «Post Skriptum»

Четвертий номер «Post Skriptum»

П’ятий номер «Post Skriptum»

Шостий номер «Post Skriptum»

Сьомий номер «Post Skriptum»

Восьмий номер «Post Skriptum»

Дев'ятий номер «Post Skriptum»

Десятий номер "Post Skriptum"

Одинадцятий номер "Post Skriptum"

Дванадцятий номер "Post Skriptum"

Тринадцятий номер "Post Skriptum"

Чотирнадцятий номер "Post Skriptum"

П'ятнадцятий номер "Post Skriptum"

Шістнадцятий номер "Post Skriptum"

Сімнадцятий номер "Post Skriptum"

Вісімнадцятий номер «Post Skriptum»

Дев'ятнадцятий номер «Post Skriptum»

Двадцятий номер "Post Skriptum"

Двадцять перший номер "Post Skriptum"

Двадцять другий номер "Post Skriptum"

Двадцять третій номер «Post Skriptum»

Двадцять четвертий номер «Post Skriptum»

Двадцять п'ятий номер «Post Skriptum»

Двадцять шостий номер «Post Skriptum»

 
 
Назад Вперед

Опитування

Архів новин

Червень 2024 (7)
Травень 2024 (26)
Квітень 2024 (26)
Березень 2024 (34)
Лютий 2024 (29)
Січень 2024 (40)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум