Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Новини » Гордість колегіуму – 2015

Гордість колегіуму – 2015

Колегіум – не просто школа – це родина

Високість духу і високість чину.

   14 травня 2015 року в ошатній залі органної та камерної музики вся колегіальна родина зібралася на свято, яке вже стало доброю традицією закладу, – шосту щорічну церемонію нагородження «Гордість колегіуму».

  Цей захід – це підведення підсумків навчального року, що минає, вшанування переможців різноманітних олімпіад, конкурсів, конференцій, змагань.

  За результатами загальноколегіального рейтингу  було визначено бронзову, срібну та золоту десятки колегіантів.  Цілеспрямованість, прагнення досягти омріяної мети, працездатність і працелюбність, уміння бачити проблеми в сучасному світі, намагатися дослідити та розв'язати їх - ось характерні риси наших учнів. Начитані, ерудовані, наполегливі, вони не тільки вчаться на відмінно, а й беруть активну участь у житті колегіуму, міста, області та України.

   Саме цих учнів нагородила директор колегіуму Г.М.Склярова в номінації «Кращий колегіант 2015». До останнього моменту для всіх присутніх залишалося інтригою – хто ж буде на акме -  вершині колегіального Олімпу.  Найращою колегіанткою  вже другий рік поспіль стала Матусевич Ірина – учениця 21 групи, яка набрала 440 балів. На другому місці – Матусевич Ангеліна, учениця 21 групи, яка набрала 436 балів. Третє місце у загальноколегіальному рейтингу по праву завоював учень 31 групи Ткач Дмитро, який набрав 374 балів.

  «Знання є сила. Освіта – капітал». Так сказав Отто Вільманн. Недаремно саме  ці слова стали девізом нашого навчального закладу, який забезпечує здобуття освіти понад державний стандарт, здійснює науково-теоретичну, гуманітарну, загальнокультурну підготовку обдарованих і здібних дітей, адже майбутнє України залежить не від розмірів її території чи потужності виробництва, а від інтелектуальної могутності , творчого потенціалу нації.

   Любов до науки, захоплення нею, бажання вчитися й пізнавати все нові й нові грані улюбленого предмета – все це притаманне колегіантам, які були нагороджені в номінації «Кращий науковець - 2015». А нагородила цих учнів Т.В.Петровська – директор Київської обласної малої академії наук учнівської молоді, кандидат педагогічних наук, лауреат обласної літературної премії    ім. Г.Косинки.

   Людина без знань, що птах без крил: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті. Глибокі  знання, звичка мислити, благородство почуттів є саме тими трьома яскравими якостями, що притаманні колегіантам, які були відзначені в номінації «Кращий інтелектуал - 2015». Про наших інтелектуалів можна з упевненістю сказати: відповідальні, наполегливі, сумлінні, виховані, постійно прагнуть до самовдосконалення. Вони неухильно прямують до визначеної мети, а на цьому шляху наповнюються снагою для здійснення своїх намірів, як корали, беруть з морської хвилі все необхідне для життя.

  Церемонію нагородження у цій номінації провела С.І.Цехмістренко - доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедрою органічної і біологічної хімії БНАУ. Звертаючись до колегіантів, як настанову, Світлана Іванівна процитувала слова Леонардо да Вінчі : «Якщо запастися терпінням і виявити старання, то посіяне зерно знань неодмінно дасть добрий урожай. Навчання корінь гіркий, та плід солодкий».

   Четвертою номінацією у шостій щорічній церемонії нагородження відзнаками «Гордість колегіуму - 2015» стала номінація  «Краща зірка Мельпомени - 2015». Для усіх присутніх у залі стало приємною несподіванкою, що провели її найменші колегіанти – п’ятикласники, які вперше спробували себе в ролі ведучих на великій сцені і гідно з цією роллю впоралися. А нагороджував  найталановитіших колегіантів А.І.Кульчицький - заслужений працівник культури України, член Президії Українського фонду культури, член «золотого фонду» Білої Церкви, поет, пісняр.

     Церемонію нагородження у наступній номінації – «Кращий спортсмен -  2015» провів В.І.Брунько - Заслужений тренер України, старший тренер збірної України по карате. Серед когорти кращих спортсменів колегіуму званням «Майстер спорту» та чорним поясом з карате було нагороджено колегіантку 41 групи Борову Юлію -  чемпіона світу з карате–до.

   Також у номінації «Кращий спортсмен - 2015» було нагороджено команду «Січові стрільці», яка на міському етапі Всеукраїнської військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») виборола ІІ місце на етапі «Стрільба». Нагородив наших джур К.В. Климчук - журналіст, керівник волонтерської групи «Час змін», голова «Білоцерківської молодої просвіти».

   Напевно, неможливо уявити собі жодного закладу, жодної організації, в яких би не було чогось особливого, відмінного від решти. Своєрідної родзинки. У номінації «Гордість року» були відзначені ті колегіанти, які досягли найвищих результатів за всіма показниками за цей  навчальний рік. Ними стали учні: Матусевич Ірина (21 група), Топчій Владислав( 31 група) та Підгорна Вікторія( 41 група). Церемонію нагородження кращих із кращих учнів колегіуму провів представник Білоцерківського благодійного фонду Костянтина Єфименка  Є.М.Дорош. Євгеній Миколайович вручив цим учням стипендію фонду та побажав ще вищих злетів у навчанні.

   Коли народжується людина, на небосхилі з’являється зірочка. Людині радіє природа. Близькі обирають ім’я, яке й визначає подальшу долю як своєрідний шлях Всесвіту. Коли народжується зірочка на небосхилі науки, творчості, решта світил підтримують її своїм теплом і утворюють сузір’я професійної майстерності. Таким сузір’ям є педагоги Білоцерківського колегіуму, які були нагороджені в номінації «Майстри педагогічної справи». А нагороджували учителів директор колегіуму Г.М.Склярова та Голова колегіального братства Владислав Полянський. Зі щирими  словами вдячності звернулася  Галина Миколаївна до вчителів колегіуму, подякувавши за плідну творчу працю, за любов до своїх учнів, за ті високі результати, які здобули колегіанти у цьому навчальному році.

   Шоста щорічна церемонія нагородження «Гордість колегіуму» ще раз підтвердила, що ми – українці - гордо несемо ім’я Вітчизни. Разом ми могутні і сильні. А наше молоде покоління гідно продовжуватиме справу батьків та примножуватиме славу України!

                            Спудеї, побратими, в добру путь!

                            Ми до науки припадем уклінно.

                            Усі стежки в колегіум ведуть!

                            Ми ще прославим місто і країну!

 

                            Ми ще сягнем здобутків променистих,

                            Таланти квітуватимуть, як сад.

                            А нині хай почує рідне місто:

                            Віват, колегіум! Колегіум, віват!

 


1692 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Квітень 2024 (10)
Березень 2024 (34)
Лютий 2024 (29)
Січень 2024 (40)
Грудень 2023 (35)
Листопад 2023 (42)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум