Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Новини » Гордість колегіуму – 2016

Гордість колегіуму – 2016

Колегіум – не просто школа – це родина

Високість духу і високість чину.

20 травня 2016 року в ошатній залі органної та камерної музики вся колегіальна родина зібралася на свято, яке вже стало доброю традицією закладу, – сьому щорічну церемонію нагородження «Гордість колегіуму».

Цей захід – це підведення підсумків навчального року, що минає, вшанування переможців різноманітних олімпіад, конкурсів, конференцій, змагань.

За результатами загальноколегіального рейтингу було визначено бронзову, срібну та золоту десятки колегіантів. Цілеспрямованість, прагнення досягти омріяної мети, працездатність і працелюбність, уміння бачити проблеми в сучасному світі, намагатися дослідити та розв'язати їх - ось характерні риси наших учнів. Начитані, ерудовані, наполегливі, вони не тільки вчаться на відмінно, а й беруть активну участь у житті колегіуму, міста, області та України.

Саме цих учнів нагородила директор колегіуму Г.М.Склярова в номінації «Кращий колегіант 2016». До останнього моменту для всіх присутніх залишалося інтригою – хто ж буде на акме -  вершині колегіального Олімпу.  

Найращою колегіанткою  стала Нормировська Єлизавета  – учениця 31 групи, яка набрала 334 бали. На другому місці – Савенкова Марина, учениця 41 групи, яка набрала 301 бал. Третє місце у загальноколегіальному рейтингу по праву розділили Ткач Дмитро, учень 41 групи, та Морська Лілія, учениця 21 групи, які набрали по 279 балів.

«Знання є сила. Освіта – капітал», - так сказав Отто Вільманн. Недаремно саме  ці слова стали девізом нашого навчального закладу, який забезпечує здобуття освіти понад державний стандарт, здійснює науково - теоретичну, гуманітарну, загальнокультурну підготовку обдарованих і здібних дітей, адже майбутнє України залежить не від розмірів її території чи потужності виробництва, а від інтелектуальної могутності , творчого потенціалу нації.

Любов до науки, захоплення нею, бажання вчитися й пізнавати все нові й нові грані улюбленого предмета – все це притаманне колегіантам, які були нагороджені в номінації «Кращий науковець - 2016». А нагородила цих учнів Н.В.Фірсова – директор мережі підприємств «Піца - Челентано».

Людина без знань, що птах без крил: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті. Глибокі  знання, звичка мислити, благородство почуттів є саме тими трьома яскравими якостями, що притаманні колегіантам, які були відзначені в номінації «Кращий інтелектуал - 2016». Про наших інтелектуалів можна з упевненістю сказати: відповідальні, наполегливі, сумлінні, виховані, постійно прагнуть до самовдосконалення. Вони неухильно прямують до визначеної мети, а на цьому шляху наповнюються снагою для здійснення своїх намірів, як корали, беруть з морської хвилі все необхідне для життя.

Церемонію нагородження у цій номінації провів А.І.Кульчицький - заслужений працівник культури України, член Президії Українського фонду культури, член «золотого фонду» Білої Церкви, поет - пісняр .

Четвертою номінацією у сьомій щорічній церемонії нагородження відзнаками «Гордість колегіуму - 2016» стала номінація «Краща зірка Мельпомени - 2016». Нагороджував  найталановитіших колегіантів О.Ф.Дмитренко -  голова Київської обласної організації Національної спілки художників України.

Церемонію нагородження у наступній номінації – «Кращий спортсмен -  2016» провів В. І. Брунько - Заслужений тренер України, старший тренер збірної України по карате.

Напевно, неможливо уявити собі жодного закладу, жодної організації, в яких би не було чогось особливого, відмінного від решти. Своєрідної родзинки. У номінації «Гордість року» були відзначені ті колегіанти, які досягли найвищих результатів за всіма показниками за цей  навчальний рік. Ними стали учні: Нормировська Єлизавета (31 група), Ткач Дмитро( 41 група), Савенкова Марина (41 група) та Морська Ліля (21 група). 

Церемонію нагородження кращих із кращих учнів колегіуму провела заступник директора Білоцерківського благодійного фонду Костянтина Єфименка  Т.В.Однорог. Тетяна Василівна вручила цим учням стипендії фонду та побажала ще вищих злетів у навчанні.

Коли народжується людина, на небосхилі з’являється зірочка. Людині радіє природа. Близькі обирають ім’я, яке й визначає подальшу долю як своєрідний шлях Всесвіту. Коли народжується зірочка на небосхилі науки, творчості, решта світил підтримують її своїм теплом і утворюють сузір’я професійної майстерності. Таким сузір’ям є педагоги Білоцерківського колегіуму. В номінації «Майстер педагогічної справи 2016» першість виборола Сич Марина Олександрівна, вчитель художньої культури. А нагороджували Марину Олександрівну директор колегіуму Г.М.Склярова та Голова колегіального братства Владислав Полянський.

Зі щирими  словами вдячності звернулася  Галина Миколаївна до вчителів колегіуму, подякувавши за плідну творчу працю, за любов до своїх учнів, за ті високі результати, які здобули колегіанти у цьому навчальному році.

Сьома щорічна церемонія нагородження «Гордість колегіуму» ще раз підтвердила, що ми – українці - гордо несемо ім’я Вітчизни. Разом ми могутні і сильні. А наше молоде покоління гідно продовжуватиме справу батьків.

                            Спудеї, побратими, в добру путь!

                            Ми до науки припадем уклінно.

                            Усі стежки в колегіум ведуть!

                            Ми ще прославим місто і країну!

 

                            Ми ще сягнем здобутків променистих,

                            Таланти квітуватимуть, як сад.

                            А нині хай почує рідне місто:

                            Віват, колегіум! Колегіум, віват!


1824 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Липень 2024 (14)
Червень 2024 (14)
Травень 2024 (26)
Квітень 2024 (26)
Березень 2024 (34)
Лютий 2024 (29)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум