Домінантою меморіалу музею історії Великої Вітчизняної війни, його серцем, є музейна експозиція. Її розгорнуто у 16 залах на загальній площі понад 5 тисяч квадратних метрів. Усі зали тематично і хронологічно поєднує акцентний стрижень, тематико-реліквійний комплекс «Дорога війни», де за допомогою справжніх матеріалів створюється наскрізний художньо-історичний образ теми, яка конкретизується частиною експозиції відповідного залу. В експозиції музею Експозиція охоплює період 1933–1945 років. У музеї в хронологічному порядку відображено хід бойових дій на радянсько-німецькому фронті, показано вирішальні битви: Московську, Сталінградську, Курську, форсування Дніпра, штурм Берліна. Значну увагу приділено визвольним операціям на території Європи, створенню й діяльності антигітлерівської коаліції, спільним діям союзників, руху Опору. В одному із залів музею кульмінацією експозиції є Зал Пам'яті. У Залі Слави, що завершує експозицію, на мармурових пілонах золотом увічнено прізвища близько 12 тисяч Героїв Радянського Союзу.
Якщо вам хочеться опинитися відразу на всіх континентах світу і помилуватися прекрасним Свято-Троїцьким монастирем на тлі блакитного Дніпра - вам пряма дорога в ботанічний сад ім. Гришка в Києві, де і продовжили свою екскурсію колегіанти 11 групи.
Територія ботанічного саду розбита на флористичні комплекси, присвячені різним географічним зонам. Наприклад, ви зможете прогулятися по «Українським Карпатам», «Степах України», «Криму», «Кавказу» і ін. Там відтворена не лише флора, але і ландшафт, подекуди навіть клімат. А в обширних оранжереях зібрано понад 3000 зразків тропічних і субтропічних рослин, навіть тих, що вже встигли зникнути в природних умовах.
Сьогодні Національний ботанічний сад за різноманітністю колекцій живих рослин, масштабами території, рівнем наукових досліджень, займає одне з провідних місць серед найбільших ботанічних садів Європи.