Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Every Day is Earth Day

Сьомий день у таборі «STEAMcamp» пройшов під гаслом «Every Day is Earth Day». Сьогодні головною метою став заклик любити і оберігати природу кожного дня, в жодному разі не забувати, що ми живемо на найгарнішій планеті Земля. Тому після традиційної зарядки загони вирушили на цікавий квест «Nature around us» у парк «Олександрія».

На старті змагання кожна команда отримала карту та маршрутний лист, де були вказані точки призначення та завдання. Загони курсували шляхом, зупиняючись на станціях, де мали подолати певні перешкоди. Частина завдань містила характер фотоквесту, тобто діти мали знайти відповідне місце, рослину, камінь та зробити світлину там. На певних станціях школярі повинні були відповісти на запитання, що стосуються флори і фауни, а також мали проявити свою творчість та скласти картини із гілочок.

Квест «Nature around us» виявився пізнавальним, спортивним та енергійним, тому сподобався усім.

Учасники табору «STEAMcamp» сьогодні мали можливість підвищити свій рівень фінансової грамотності. Діти і вихователі відвідали захопливу екскурсію до «ПриватБанку», під час якої побачили роботу справжнього банку, дізналися все про банківські професії, познайомилися з головними банківськими продуктами та в подальшому зможуть визначитися, чи хочуть вони бути банкірами. Вихованці табору навчилися користуватися Карткою ЮНІОРА, Інтернет-банком «Приват24», мобільними додатками банку; дізналися, як правильно поводитися з грошима.

Every Day is Earth Day

Every Day is Earth Day

Every Day is Earth Day

Every Day is Earth Day

Every Day is Earth Day


692 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Липень 2021 (25)
Червень 2021 (41)
Травень 2021 (45)
Квітень 2021 (50)
Березень 2021 (54)
Лютий 2021 (53)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум