Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Новини » День журналіста

День журналіста

Щорічно в Україні 6 червня відзначають професійне свято працівників засобів масової інформації - День журналіста. Це свято всіх українських журналістів, кореспондентів і репортерів. День був заснований на національному рівні 25 травня 1994 року Указом президента України Леоніда Кравчука. Дата для Дня журналіста в Україні була обрана не випадково. Саме 6 червня в 1992 році в Брюсселі, Національна спілка журналістів України була прийнята в найбільшу в світі організацію професійних працівників ЗМІ - Міжнародну федерацію журналістів.

Журналістом називають людину, яка створює новини. Люди цієї професії насправді формують інформаційне поле, в якому ми з вами живемо. Щодня ми слухаємо ранкові шоу по радіо, читаємо статті і дивимося відеоролики в смартфоні, а також дивимося передачі новин по телевізору.

Завдяки роботі журналіста ми дізнаємося багато інформації: прогноз погоди на завтра, чи варто купувати новий гаджет, що відбувається в гарячих точках планети, хто став президентом в нашій або сусідній країні. Безумовно, що без праці журналіста в світі наступила б велика тиша і загальне незнання. За час свого існування журналістика довела свою здатність забезпечувати саморегулювання суспільства, надійно увійшла в механізми громадського самоврядування, стала найважливішим суб'єктом соціального управління.

У сучасному світі високо цінується професія журналіста, адже вона служить інтересам суспільства. За той вплив, який журналісти мають на громадськість і громадську думку, представників ЗМІ називають "четвертою владою".

Сьогодні відео і публікації сучасних онлайн-ЗМІ професіонали називають модним словом "контент". Без сумнівів, професійний журналіст може створювати найякісніший контент. Справжній журналіст повинен володіти такими якостями: комунікабельність; грамотна письмова та усна мова; аналітичний склад розуму; енергійність; емоційний інтелект; вміння аналізувати великі обсяги інформації; толерантність; хороший зовнішній вигляд; креативність.

 День журналіста

 


24 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Червень 2024 (7)
Травень 2024 (26)
Квітень 2024 (26)
Березень 2024 (34)
Лютий 2024 (29)
Січень 2024 (40)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум