30 червня 2011 року у Білоцерківському колегіумі гостинно зустрічали поважних гостей-учасників Всеукраїнського семінару-практикуму керівників територіальних відділень МАН України «Формування мережі регіональних малих академій наук учнівської молоді як необхідна умова створення системи роботи з обдарованими дітьми України».
З вітальним словом до учасників семінару звернулась директор колегіуму Г.М. Склярова.
Галина Миколаївна розповіла гостям про наш навчальний заклад, про досягнення, які має колегіум за три роки свого існування, наголосивши, що колегіанти своїм успішним навчанням, науково-дослідницькою, творчою та інтелектуальною діяльністю примножують досягнення не лише Білої Церкви, а й Київської області та України.
Заступник директора колегіуму з виховної роботи, голова НТУ «Пошук» Л.В. Дудка ознайомила присутніх із науково-дослідницькою діяльністю колегіантів у системі Малої академії наук, проаналізувала результати їхньої участі у конкурсі-захисті за три роки.
Також Людмила Василівна розповіла про зв’язки колегіуму із провідними вищими навчальними закладами України і участь колегіантів у студентських науково-практичних конференціях.
Науково-дослідницька діяльність колегіантів є важливою складовою розвитку їх обдарувань і здібностей. Учасники семінару мали у цьому переконатися, заслухавши презентації науково-дослідницьких робіт, учнів-членів НТУ «Пошук».
Перед гостями зі своєю науково-дослідницькою роботою «Епістолярій та спогади остарбайтерів Білоцерківщини» (секція історичного краєзнавства) виступила колегіантка 31 групи Загородня Світлана.
Колегіантка 32 групи Ткач Ірина презентувала свою роботу «Діяльність меценатів Білої Церкви як механізм практичної взаємодії суспільства і держави» (секція історичного краєзнавства).
Дуже зацікавила учасників семінару робота колегіанта 33 групи Гаврилюка Романа «Розвиток байкарського руху в Україні» (секція машинобудування, механіки, матеріалознавства та матеріалообробки).
Колегінти своїми роботами та виступами ще раз підтвердили слова Р.Фейнмана: «Нам дуже пощастило, що ми живемо в епоху, коли можна робити відкриття».
Отже, офіційна частина семінару завершилась, а на гостей чекав ще один сюрприз – екскурсія до перлини нашого міста – дендропарку «Олександрія».