Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Проекти » Мультитест

Мультитест

09.12.2013 колегіанти стали учасниками конкурсу “Мультитест” з української мови та 10.12.2013 з української літератури.

Конкурс проходив у тестовій формі й складався із 26 завдань. До кожного завдання було запропоновано 4 варіанти відповіді. Завдання конкурсу охоплювали такі теми з української мови: розділові знаки в простому й складному реченні; члени речення, звертання, вставні слова; будова словосполучень; види словосполучень за способами вираження головного слова; речення двоскладні й односкладні; головні і другорядні члени речення; способи вираження підмета; простий і складений присудок; означення, додаток й обставина як другорядні члени речення; розділові зники між частинами складносурядного речення; складнопідрядне речення, його будова й засоби зв'язку в ньому; синоніми, антоніми, омоніми пароніми; м'який знак, апостроф; велика буква і лапки; подвоєння та подовження приголосних; спрощення у групах приголосних; чергування голосних і приголосних звуків; основні орфограми в коренях, префіксах, суфіксах.

З української літератури були запропоновані завдання з таких тем: функції художньої літератури; українські історичні пісні; «Слово про похід Ігорів»; Іван Франко; Тарас Шевченко; родинно-побутові пісні; українське весілля; українські народні балади; українська середньовічна література; перекладна література; літописи; Григорій Сковорода; Іван Котляревський; Григорій Квітка- Основ’ яненко; Іван Нечуй –Левицький; Панас Мирний; Іван Карпенко- Карий; Михайло Старицький; поезія 20-х років (П. Тичина); літературний авангард (Михайль Семенко); київські «неокласики» (Микола Зеров); Максим Рильський; Євген Плужник; проза, її жанрово- стильове розмаїття; Микола Хвильовий; Григорій Косинка; Юрій Яновський; Валер’ян Підмогильний; Остап Вишня; Микола Куліш.

Усі учні Білоцерківського колегіуму отримали дипломи учасників.


Для кожної людини рідний дім – це місце, де можна відпочити від турбот, це захист від незгод, це відчуття підтримки близьких людей, їхнє тепле, ласкаве слово. Слово, мова – це те, що дає нам можливість висловити свої почуття, думки. Наша мова – українська, тому що земля наша – Україна.
Нині українська мова оживає в школах і дитячих садках, на телеекранах, на високому рівні державного спілкування. Плекали, пестили, допомагали жити їй у складні часи, коли мова наша була на межі зникнення, охоронці слова – українські письменники-патріоти.
Максим Рильський закликав у своїх творах та наукових працях бути уважними дорідної мови. Блискучий знавець її скарбів, він звертався до сучасників і майбутніх поколінь.


Як парость виноградної лози,
Плекайте мову...
...Чистіша від сльози
Вона хай буде.

Ми щасливі і горді тим, що на білому світі є справжнє диво калинове – наша співуча українська мова, є розкішний мистецький світ, витворений розумом і серцем славних синів і дочок.
Нам, українцям, треба леліяти рідну мову, плекати її, вчити своїх дітей, онуків, правнуків, - усе робити для розквіту українського слова, пісні, красного письменства.

9 — 10 грудня у Білоцерківському колегіумі був проведений конкурс “Мультитест” з української мови та літератури. 130 колегіантів 8-11 класів взяли участь у даному конкурсі з української мови та 95 колегіантів — з української літератури.

Завдання були цікаві, доступні дітям з різним рівнем підготовки.

Всі учасники конкурсу одержать сертифікати, а найкращі — призи.

Бажаємо учасникам перемоги та з нетерпінням чекаємо результатів гри!


2103 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Вересень 2024 (15)
Серпень 2024 (20)
Липень 2024 (21)
Червень 2024 (14)
Травень 2024 (26)
Квітень 2024 (26)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум