Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Мала академія наук(секція історії)

2013-2014 навчальний рік:

Вітаємо Краснікову Анастасію, ученицю 41 групи, та її керівника Махаринську О.П. із ІІ місцем на ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у системі МАН України у секції історія України. Тема роботи «Основні віхи діяльності Всеукраїнського товариства ім. Т.Г.Шевченка «Просвіта».

2012-2013 навчальний рік:

Чичкаленко Оксана, 42 група (11 клас), секція історія України, посіла 2 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Чумацькі села", науковий керівник Махаринська О.П.

Туліветрова Карина, 21 група (9 клас), секція історичного краєзнавства, посіла 2 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Театральне життя Білої Церкви. Діяльність музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського", науковий керівник Туліветрова Н.М.

Краснікова Анастасія, 31 група (10 клас), секція соціології, посіла 2 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Білоцерківський територіальний центр як засіб забезпечення належних умов проживання людей похилого віку", науковий керівник Талашова Т.Г.

Матвєєв Максим, 42 група (11 клас), секція соціології, посів 2 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Створення іміджу політичного лідера засобами рекламно-інформаційної кампанії", науковий керівник Войтенко О.П.

Козакевич Ян, 21 група (9 клас), секція історія України, посів 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Історія виникнення та розвитку фізкультурно – спортивних організацій «Січ», «Сокіл» в Україні у ХIХ ст.", науковий керівник Пилипчук А.П

Дудка Вікторія, 42 група (11 клас), секція історичного краєзнавства, посіла 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Макар Крутоус: особа на тлі епохи", науковий керівник Махаринська О.П.

Підгорна Вікторія, 21 група (9 клас), секція філософії, посіла 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Аспекти взаємодії держави і права у ретроспективі філософської думки", науковий керівник Пилипчук А.П.

Гарвасюк Юлія, 32 група (10 клас), секція соціології, посіла 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Соціальна реклама як засіб формування здорового способу життя дітей та молоді", науковий керівник Бурлак І.С.

Лавріненко Олександра, 43 група (11 клас), секція теології, релігієзнавства та історії релігії, посіла 3 місце на І (міському) етапі. Тема роботи: "Жіночі служіння у християнстві", науковий керівник Паламарчук В.П.

Штокал Євген, учень 42 групи (11 клас), секція етнології, посів 3 місце на І (міському) етапі.  Тема роботи: "Сімейні відносини та родинна обрядовість. Традиції українського весілля", науковий керівник Шульга С.В.

2011-2012 навчальний рік:

Під керівництвом учителя Махаринської О.П. учениця 21 групи (9 клас) Краснікова Анастасія написала науково-дослідницьку роботу «Гетьманські столиці», яка на І (міському) етапі посіла - 2 місце.

Під керівництвом учителя Махаринської О.П. учень 33 групи (10 клас) Фурсенко Владислав написав науково-дослідницьку роботу «Історія та діяльність Галицького та Буковинського сеймів як органів місцевого самоврядування кінця ХІХ - початку ХХ століття», яка на І (міському) етапі посіла - 4 місце.

Під керівництвом учителя Полтавцева О.Г. учениця 42 групи (11 клас) Деревянко Інна написала науково-дослідницьку роботу «Філософія раннього буддизму», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

Під керівництвом учителя Талашової Т.Г. учень 42 групи (11 клас) Федорчук Юрій написав науково-дослідницьку роботу «Соціальний захист дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та альтернативні форми виховання у процесі їх соціальноїь реабілітації», яка на І (міському) етапі посіла - 2 місце.

Під керівництвом учителя Талашової Т.Г. учениця 42 групи (11 клас) Яненко Тетяна написала науково-дослідницьку роботу «Попередження суїциду у молодіжному середовищі», яка на І (міському) етапі посіла - 4 місце.

Під керівництвом учителя Смаглюк І.І. учениця 41 групи (11 клас) Шешньова Олена написала науково-дослідницьку роботу «Стоїцизм у творчості поетів-шістдесятників», яка на І (міському) етапі посіла - 2 місце.

Під керівництвом учителя Полтавцева О.Г. учень 42 групи (11 клас) Грабовський Владислав написав науково-дослідницьку роботу «Смерть та безсмертя в контексті людського буття», яка на І (міському) етапі посіла3 місце.

Під керівництвом практичного психолога Войтенко О.П. учениця 21 групи (9 клас) Пащенко Марія написала науково-дослідницьку роботу «Стилі кохання у юнацькому віці», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

Під керівництвом практичного психолога Войтенко О.П. учениця 21 групи (9 клас) Зайченко Єлизавета написала науково-дослідницьку роботу «Вплив стилю батьківського виховання на адаптацію підлітка в сучасному українському суспільстві», яка на І (міському) етапі посіла - 4 місце.

2010-2011 навчальний рік:

Під керівництвом учителя Туліветрової Н.М. учениця 31 групи (10 клас) Загородня Світлана написала науково-дослідницьку роботу «Епістолярій та спогади остарбайтерів Білоцерківщини», яка на І (міському) етапі посіла - 2 місце.

Під керівництвом вчителя Лати Л.Б. учениця 32 групи (10 клас) Романюк Мирослава написала науково-дослідницьку роботу «Перебування відомих діячів культури ХХ століття на Білоцерківщині», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

Під керівництвом учителя Талашової Т.Г. учениця 32 групи (10 клас) Ткач Ірина написала науково-дослідницьку роботу «Діяльність меценатів Білої Церкви як механізм практичної взаємодії суспільства і держави », яка на І (міському) етапі посіла - 2 місце.

Під керівництвом вчителя Лати Л.Б. учениця 41 групи (11 клас) Антонюк Дарина  написала науково-дослідницьку роботу «Право на відпочинок», яка на І (міському) етапі посіла - 2 місце, на ІІ (обласному) етапі – 2 місце.

Під керівництвом вчителя Лати Л.Б. учень 22 групи (9 клас) Матвєєв Максим написав науково-дослідницьку роботу «Правова охорона природно-заповідного фонду України», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

Під керівництвом вчителя Лати Л.Б. учень 32 групи (10 клас) Федорчук Юрій написав науково-дослідницьку роботу «Законодавство України щодо здорового способу життя», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

Під керівництвом вчителя Терехової Л.В. учениця 32 групи (10 клас) Бойко Анна  написала науково-дослідницьку роботу «Інтерпретація канонічних та апокрифічних християнських джерел у романі Дена Брауна «Код да Вінчі»», яка на І (міському) етапі посіла - 1 місце.

2009-2010 навчальний рік:

Під керівництвом вчителя Лати Л.Б. учень 42 групи (11 клас) Ковальчук Євген написав науково-дослідницьку роботу «Відповідальність за господарське правопорушення», яка на І (міському) етапі посіла 1 місце, на ІІ (обласному) етапі – 1 місце.

Під керівництвом психолога Войтенко П.П. учень 41 групи (11 клас) Романовський Владислав написав науково-дослідницьку роботу «Впровадження медіації у кримінальних справах: досвід Центру відновного правосуддя в громаді м. Біла Церква», яка на І (міському) етапі посіла-2 місце.

Під керівництвом учителя Талашової Т.Г. учень 42 групи (11 клас) Яковенко Ростислав написав науково-дослідницьку роботу «Становлення та розвиток ювенальної юстиції в Україні», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

Під керівництвом учителя Гах В.М. учениця 21 групи (9 клас) Пасічник Аліна написала науково-дослідницьку роботу «Білоцерківський полк як одиниця українського козацтва», яка на І (міському) етапі посіла - 3 місце.

2008-2009 навчальний рік:

Під керівництвом вчителя Товт І.С. учень 32 групи (10 клас) Бадзюх Дмитро написав науково-дослідницьку роботу « Україна і НАТО: реалії та перспективи», яка на І (міському) етапі посіла-  3  місце.

Під керівництвом учителя Талашової Т.Г. учениця 32 групи (10 клас) Яременко Вікторія написала науково-дослідницьку роботу «Розвінчання великодержавних міфів про «споконвічне прагнення українців до союзу з Росією через реалії Конотопської битви», яка на І (міському) етапі посіла- 4 місце.

Під керівництвом учителя Талашової Т.Г. учениця 32 групи (10 клас) Ткач Тетяна написала науково-дослідницьку роботу «Шкільне меценатство Київщини в ХІХ – ХХ ст. », яка на І (міському) етапі посіла- 2 місце.

Під керівництвом учителя Талашової Т.Г. учень 32 групи (10 клас) Яковенко Ростислав написав науково-дослідницьку роботу «Дострокові вибори в Україні», яка на І (міському) етапі посіла -2 місце.

Під керівництвом вчителя Сапацинської О.А. учень 32 групи (10 клас) Цимбал Ярослав написав науково-дослідницьку роботу «Українська родина ХХІ століття: звичаї, традиції, духовні цінності», яка на І (міському) етапі посіла -2 місце.


2478 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Липень 2024 (18)
Червень 2024 (14)
Травень 2024 (26)
Квітень 2024 (26)
Березень 2024 (34)
Лютий 2024 (29)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум