Український народ здавна був одним із найталановитіших у світі. Жага до самостійності й незалежності сприяла збагаченню народної творчості, мистецтва та справжніх українських традицій. Прагнення виживати в тяжкі часи, стиль життя наших прадідів сприяв виникненню декоративно-ужиткового мистецтва. Речі створювались не лише для естетичного задоволення, адже, прикрашаючи оселю, мали й практичне застосування.
Наше декоративно-ужиткове мистецтво має прадавнє коріння. Українські промисли існували ще за доби Київської Русі, про що говорять історичні довідки й пам’ятки. Тож найдавнішими видами українського ужиткового мистецтва вважають різьбу по дереву, вишивку, гончарство, кераміку та килимарство.
На заняттях гуртківці познойомляться з основами декоративно-ужиткового мистецтва, створюватимуть композицiї зі штучних квітів, виготовлятимуть аплікацiї з паперу та тканини, опановуватимуть вишивку бісером, паєтками. Прості вироби, виготовлені своїми руками, дозволяють юним майстрам зробити перші кроки в світ мистецтва.
Керівник гуртка: Івановська Валентина Михайлівна
Розклад роботи: вівторок 15.25, ауд. 104
п`ятниця 14.35, ауд. 104
2019/2020 навчальний рік
Розпис, як вид декоративно-ужиткового мистецтва
Виставка робіт гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво»
2018/2019 навчальний рік
Творчі роботи (гольнички, вишивка, текстильні матеріали)