Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Технології » Виховна робота » Євроклуб 2013-2014 н.р.

Євроклуб 2013-2014 н.р.

У 2014 році День Європи в Україні відзначають 17 травня. Саме тому у Білоцерківському колегіумі в період з 12 по 17 травня проходить тиждень Європи. У рамках цього тижня проведено гру «Європа» та Євроквест «Ми – українці, ми – європейці», в ході якого колегіанти ознайомилися з географією, історією , культурою європейських країн: Німеччини, Австрії, Греції, Іспанії, Швеції, Італії, Франції, Нідерландів, Великої Британії та Бельгії.

Проведення подібних заходів сприяє набуттю учням и загальних знань про Європу та Євросоюз у політичному, культурному, історико-географічному та економічному аспектах, вихованню національної свідомості та формуванню активної життєвої позиції молоді у поєднанні з розумінням спільної європейської приналежнрості.

 

 

 

 

 

30 жовтня 2013 року в Інституті філології Київського національного університету ім. Т.Г Шевченка відбулася зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Індонезія в Україні пані Нінік Кун Нар’яті, на якій були присутні учні Білоцерківського колегіуму. У ході зустрічі пані Нінік Кун Нар’яті презентувала сучасну Республіку Індонезію, її історичне становлення та розвиток як сучасної розвиненої держави Азії, що за своїми успішними показниками вже увійшла до країн Великої двадцятки. Надзвичайний і Повноважний Посол у своїй доповіді звернула увагу як на економічні зв’язки Республіки Індонезії з Україною, так і у сфері освіти, окреслила перспективи вивчення індонезійської мови та подальшого працевлаштування, а також навчання у Індонезії.

Присутні мали змогу поставити пані Нінік Кун Нар’яті запитання та отримати грунтовні відповіді.

Колегінти мали змогу познайомитися з Інститутом філології та поспілкуватися із заступником директора з навчально-методичної роботи, доктором філологічних наук, професором, завідувачем кафедри китайської, корейської та японської філології Бондаренком Іваном Петровичем.

Такі зустрічі сприяють поглибленню знань колегіантів, закріпленню навичок спілкування іноземними мовами та стимулюють «Відкрити для себе світ, а світові показати себе».

Осінні канікули для учнів 21 групи розпочалися із зустрічі 29 жовтня 2013 року із Любов’ю Григорівною Потаповою, керівником клубу дитячої дипломатії ЦТДЮ "Соняшник", та участі у віртуальній екскурсії по англомовних країнах. Це був яскравий тур п'ятьма країнами світу: Великобританією, США, Канадою, Австралією та Новою Зеландією, де колегіанти познайомилися із визначними місцями та цікавими фактами із життя народів, що розмовляють англійською, проявили свої знання, виконуючи тестові завдання, та отримали невеличкі сувеніри.

1274 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Червень 2024 (6)
Травень 2024 (26)
Квітень 2024 (26)
Березень 2024 (34)
Лютий 2024 (29)
Січень 2024 (40)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум