Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Open Dialogue

У рамках міжнародного проєкту "Open Dialogue", що отримав підтримку від американського благодійного фонду "Urgent" - Ukraine Relief and Giving Efforts Nonprofit Togethership та Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви. Учасниками цього проєкту стали здобувачі освіти ліцею "Білоцерківський колегіум" та американської школи Caruso Middle School з Чикаго.

https://www.urgentukraine.net/

Українсько-американське об'єднання учнів: Обмін Серцями та Культурою

15 лютого  учні ліцею «Білоцерківський колегіум» та  Caruso Middle School з Чикаго зустрілися в онлайн-форматі, щоб відзначити День святого Валентина та зміцнити міжнародну дружбу.
Учасники заходу зустрілися на віртуальній платформі, обмінялися привітаннями та побажаннями, а також своїми враженнями від святкування Дня закоханих у своїх країнах. Учні ділилися традиціями, звичаями та цікавими історіями, розповідаючи один одному про унікальність своїх культур.
Під час зустрічі учні не лише обговорювали традиції святкування Дня святого Валентина у своїх країнах, але й ділилися враженнями від навчання, розповідали про свої улюблені заняття та хобі. Такий обмін досвідом та ідеями сприяє розвитку толерантності та взаєморозумінню між культурами.
Зустріч відвідали почесні гості: Олександр Топоровський, засновник фонду URGENT/Ukraine Relief and Giving Effort Nonprofit Togethership та Оксана Сахарова, заступник директора Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви, з чиєї легкої руки розпочалася співпраця між школами двох країн.  Гості привезли подарунки, листи та сувеніри від школярів із Сполучених Штатів зі словами пітримки й сподіваннями на подальшу співпрацю. Ліцеїсти також підготували подарунки та сюрпризи для своїх однолітків із-за океану.
Зустріч українських та американських школярів відбулася в атмосфері дружби та взаєморозуміння, нагадуючи всім, що мова серця універсальна, а культурне спілкування є ключем до гармонійних міжнародних відносин.

 

Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue

 

 

Онлайн-поєднання культур: зустріч українських та американських школярів

Білоцерківський колегіум 24 січня відзначився унікальним заходом, що об'єднав не лише географічно віддалені локації, а й різноманітні традиції та звичаї. Онлайн-зустріч учнів ліцею "Білоцерківський колегіум" із школярами Caruso Middle School з Чикаго пройшла в атмосфері веселощів та обміну культурним досвідом.
Під час цього заходу, який відбувся в рамках міжнародного освітнього проєкту, українські та американські школярі обговорювали, як вони провели свої зимові канікули. Здавалося, що відстань між країнами стає неважливою, коли мова йде про спільні радощі та традиції.
Учасники ділилися своїми враженнями від святкування нового року та Різдва в різних культурах. Українські школярі розповідали про святкові обряди, зокрема, про колядування та вечорниці. З свого боку, американські діти ділилися традиціями родинних зібрань та заняттями, які вони проводять під час свят.
Важливим моментом було порівняння різноманіття кулінарних традицій. Школяри обговорювали улюблені страви, які готують у їхніх родинах під час святкового столу.
Організатори заходу висловлюють надію, що ця зустріч стала не лише можливістю обміну культурним досвідом, а й підтримкою дружби та розуміння між українською та американською молоддю. Такі ініціативи сприяють розвитку толерантності та відкриттю нових можливостей для співпраці між країнами.
Зустріч відбулась у рамках міжнародного проекту "Open Dialogue", за підтримки американського благодійного фонду "Urgent" - Ukraine Relief and Giving Efforts Nonprofit Togethership та Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви

 

Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
 

 

"Відкритий діалог: Успішний телеміст між  українським та американським ліцеями"

У рамках міжнародного проєкту "Open Dialogue", що отримав підтримку від американського благодійного фонду "Urgent" - Ukraine Relief and Giving Efforts Nonprofit Togethership відбувся надзвичайно плідна та цікава телеконференція між українськими та американськими вчителями.
Зустріч була присвячена подальшій співпраці між колегіумом та Caruso Middle School з Чикаго.
Під час зустрічі координатор допоміг вчителям спланувати подальшу діяльність із Дженіфер та Елізою із Caruso Middle School. Вчителі ліцею представили себе та розповісти про свої захоплення у вільний час. Зустріч між школами пройшла у теплій та невимушеній атмосфері, незважаючи на всі погодні умови. Вчителі із Caruso Middle School підтримали ідеї щодо наступних зустрічей та визначились із графіком проведення онлайн конференцій між школярами. Зустріч стала важливим етапом у комунікації між вчителями двох закладів освіти, адже тепер вони можуть спілкуватись самостійно без координатора.
Учасники проєкту з нетерпінням чекають наступних можливостей для співпраці, готові обмінюватися ідеями та поширювати свій досвід.

Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue

 

Відео про першу зустріч між між українським та американським ліцеями у рамках міжнародного проеєкту "Open Dialogue"

 

 

 

Collegium

 

 

 

"Відкритий діалог: Успішний телеміст між українським та американським ліцеями"

У рамках міжнародного проєкту "Open Dialogue", що отримав підтримку від американського благодійного фонду "Urgent" - Ukraine Relief and Giving Efforts Nonprofit Togethership та Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви 6 грудня відбувся надзвичайно цікавий та плідний телеміст. Учасниками цього заходу стали здобувачі освіти ліцею "Білоцерківський колегіум" та американської школи Caruso Middle School з Чикаго.

Перша зустріч у рамках цього великого проєкту співпраці пройшла в теплій, дружній та невимушеній атмосфері. Навіть семигодинна різниця у часі не завадила учасникам познайомитись, обмінятись враженнями та домовитись про подальшу співпрацю. Основною метою був обмін новими ідеями, знахідками, надбаннями та досвідом.

Зокрема, колегіанти підготували захоплююче відео про свій рідний ліцей, що вразило ровесників із Чикаго. Американські діти та вчителі високо оцінили рівень володіння англійською мовою ліцеїстів. Найяскравішим моментом зустрічі стала пісня-переможиця Євробачення «Стефанія» у виконанні колегіанта 22 групи Музиченка Максима.
Зустріч стала першим, але дуже успішним етапом у взаємодії двох освітніх закладів. Учні та вчителі обох сторін із нетерпінням чекають на подальшу співпрацю, щоб продовжити обмін ідеями та навчальним досвідом. Цей телеміст визначився як важливий крок у побудові міжнародних освітніх партнерств та взаєморозуміння.

Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue
Open Dialogue

 Open Dialogue

Open Dialogue
Open Dialogue

132 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Лютий 2024 (29)
Січень 2024 (40)
Грудень 2023 (35)
Листопад 2023 (42)
Жовтень 2023 (31)
Вересень 2023 (39)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум