Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Віват, колегіум » Золотий фонд колегіуму » Золотий фонд колегіуму

Золотий фонд колегіуму

2023/2024 навчальний рік

Стипендіати Київської обласної державної адміністрації

1. Кашпаренко Ганна, учениця 41 групи (11 клас),

2. Кириченко Аріна, учениця 43 групи (11 клас),

3. Романенко Іван, учень 42 групи (11 клас),

4. Пастушенко Софія, учениця 31 групи (10 клас),

5. Позднякова Дар'я, учениця 32 групи (10 клас),

6. Вода Артем, учень 31 групи (10 клас),

7. Колюшев Артем, учень 22 групи (9 клас).

 

Стипендіати міського голови "Обдарованість"

1. Березовська Дар'я, учениця 43 групи (11 клас),

2. Герега Яна, учениця 43 групи (11 клас),

3. Гецко Артем, учень 41 групи (11 клас),

4. Лисій Заріна, учениця 43 групи (11 клас),

5. Омельченко Олександра, учениця 43 групи (11 клас),

6. Паламаренко Марія, учениця 33 групи (10 клас),

7. Трещило Костянтин, учень 33  групи (10 клас).


2022/2023 навчальний рік

Стипендіати міського голови "Обдарованість"

-        Березовська Дар’я Віталіївна, учениця 33 групи (10 клас),

-        Божик Аля Романівна, учениця 33 групи (10 клас),

-        Гецко Артем Романович, учень 31 групи (10 клас),

-        Герега Яна Євгеніївна, учениця 33 групи (10 клас),

-        Лисій Заріна Сергіївна, учениця 33 групи (10 клас),

-        Омельченко Олександра Анатоліївна, учениця 33 групи (10 клас),

-        Вакуленко Наталія Анатоліївна, учениця 42 групи (11 клас),

-        Верещакова Евеліна Олександрівна, учениця 41 групи (11 клас),

-        Гейкаленко Софія Павлівна, учениця 41 групи (11 клас),

-        Зварич Олександра Вадимівна, учениця 42 групи (11 клас),

-        Карпук Ксєнія Станіславівна, учениця 43 групи (11 клас),

-        Пономаренко Софія Сергіївна, учениця 43 групи (11 клас),

-        Смірнова Катерина Сергіївна, учениця 41 групи (11 клас),

-        Толочко Дар’я Сергіївна, учениця 41 групи (11 клас).


Олех Данііл Ігорович, випускник 42 групи, отримав 200 балів за результатами НМТ з  математики у 2021/2022 навчальному році.


 

2021/2022 навчальний рік

Стипендіат Білоцерківської міської премії імені Віктора Міняйла:

Гейкаленко Софія, 31 група

Стипендіати міського голови "Обдарованість"

1. Григор Дарина, 42 група

2. Олійник Вікторія, 42 група

3. Кабула Олександра, 41 група

4. Зварич Олександра, 32 група

5. Мазур Денис, 31 група

6. Оверченко Вероніка, 31 група

7. Пономаренко Софія, 33 група

 

2020/2021 навчальний рік

                                 ІІ семестр

Стипендіати Благодійного фонду Костянтина Єфименка:

1. Невгад Богдан, 41 група

2. Ковальчук Анастасія, 41 група

 

Золотий фонд колегіуму

 

 


                                 І семестр

Стипендіати міського голови "Обдарованість"

1. Невгад Богдан, 41 група

2. Гіптенко Софія, 31 група

3. Лобко Аліна, 33 група

4. Федорченко Яна, 31 група



 

2019/2020 навчальний рік

Стипендіати  благодійного фонду "Майбутнє країни"

І СЕМЕСТР:

1. Федорченко Яна, 21 група

2. Недоступ Дар'я, 31 група

3. Безнощенко Марія, 41 група

 

 

 


Стипендіати  голови Київської обласної державної адміністрації

1. Гіптенко Софія, 21 група

 

 

Стипендіати міського голови "Обдарованість"

1. Агалієва Анна, 41 група

2. Ткаченко Валерія, 41 група

3. Задніпряна Яна, 41 група

4. Слободянюк Валерія, 31 група

5. Оверчук Анна, 32 група


 

 

 

 

 

2018/2019 навчальний рік

Стипендіати Народного депутата України Х.Н.Мепарішвілі:

1. Шлевіт Софія, 5-А клас

2. Джуган Дмитро, 7-А клас

3. Дмитрашко Карина, 21 група

4. Слободянюк Валерія, 21 група

5. Рябініна Ірина, 31 група

  

 


Стипендіати Благодійного фонду Костянтина Єфименка:

1. Кутульська Анастасія, 41 група

2. Агалієва Анна, 31 група

3. Гіптенко Софія, 11 група

 
 

 

Стипендіати  благодійного фонду "Майбутнє країни"

І СЕМЕСТР:

1. Оверчук Анна, 22 група

2. Ткаченко Валерія, 31 група

3. Гоменюк Марина, 41 група

 

ІІ СЕМЕСТР:

1. Ковальчук Анастасія, 22 група

2. Агалієва Анна, 31 група

3. Кутульська Анастасія, 41 група

 

 

Стипендіати  голови Київської обласної державної адміністрації

1. Кутульська Анастасія, 41 група

 

 

Стипендіати міського голови

1. Верещакова Евеліна, 7-А клас

2. Поліщук Тетяна, 31 група

3. Дабіжа Марія, 41 група

4. Ладняк Людмила, 41 група

5. Сухачьова Анна, 42 група

Золотий фонд колегіуму
 


2017-2018 навчальний рік

Стипендіати Народного депутата України Х.Н.Мепарішвілі:

І семестр

  1. Джуган Дмитро - 6-А клас

  2. Хомуха Максим - 7-А клас

  3. Гіптенко Софія - 7-А клас

  4. Стовбецька Ірина - 7-Б клас
  5. Поліщук Тетяна - 21 група
  6. Ладняк Людмила - 31 група
  7. Шумська Лідія - 31 група
  8. Сухачьова Анна - 32 група
  9. Головченко Софія - 41 група
  10. Морська Лілія - 41 група
  

 


Стипендіати Благодійного фонду Костянтина Єфименка:

І семестр

  1. Кутульська Анастасія – 31 група

  2. Верещакова Євеліна – 6-А клас

  3. Дабіжа Марія – 31 група

  4. Доманська Діана - 41 група

  

 


Стипендіати Благодійного фонду "Майбутнє країни":

ІІ семестр

  1. Поліщук Тетяна – 21 група

  2. Сухачьова Анна – 32 група

  3. Головченко Софія – 41 група

Золотий фонд колегіуму



Стипендіати Благодійного фонду "Майбутнє країни":

І семестр

  1. Видиборець Марія – 21 група

  2. Сухачьова Анна – 32 група

  3. Морська Лілія – 41 група

Золотий фонд колегіуму


Стипендіати міського голови

1. Поліщук Тетяна, 21 група

2. Фендерова Ангеліна, 21 група

3. Дабіжа Марія, 31 група

4. Кутульська Анастасія, 31 група

5. Онопрієнко Юлія, 41 група

6. Єлізар'єва Олена, 41 група

7. Погорецька Анастасія, 41 група

8. Морська Лілія, 41 група

9. Редзюк Валерія, 41 група 

 


2016-2017 навчальний рік

Стипендіати Благодійного фонду Костянтина Єфименка:

1. Кутульська Анастасія

   (21 група)

2. Морська Лілія

   (31 група)

3. Нормировська Єлизавета

   (41 група)

 

 

 


Стипендіати Благодійного фонду "Майбутнє країни":

І семестр

  1. Кутульська Анастасія – 21 група

  2. Шевченко Катерина – 31 група

  3. Нормировська Єлизавета – 41 група

Золотий фонд колегіуму

ІІ семестр

1. Дабіжа Марія -

21 група

2. Соловйова Діана -

31 група

3. Петрова Поліна -

41 група

 

Стипендіати міського голови

 

Зеленська Софія

(21 група)

Доманська Діана

(31 група)

Морська Лілія

(31 група)

Погорєлова Анастасія

(31 група)

Токаренко Матвій

(41 група)

Коптіла Єлизавета

(41 група)

Золотий фонд колегіуму

 

2015-2016 навчальний рік

Стипендіати Благодійного фонду "Майбутнє країни":

І семестр

Савенкова Марина (41 група)

Токаренко Матвій (31 група)

Морська Лілія (21 група)

 

Стипендіати міського голови:

Ткач Дмитро (41 група);

Ткачук Назарій (41 група);

Топчій Владислав (41 група).



2014/2015 навчальний рік

Стипендіати Благодійного фонду

«Майбутнє країни»:

ІІ семестр

Пономаренко Анастасія (41 група)

Ткач Дмитро (31 група)

Матусевич Ангеліна (21 група)

 

 

 



Стипендіати Благодійного фонду

Костянтина Єфименка:

Підгорна Вікторія (41 група)

Топчій Владислав (31 група)

Матусевич Ірина (21 група)

 

 

 

Стипендіати благодійного фонду

«Майбутнє країни»

І семестр      

Підгорна Вікторія (41 група)

Топчій Владислав (31 група)

Матусевич Ангеліна (21 група)

 


 


Стипендіати міського голови:

Пономаренко Анастасія (41 група);

Панченко Максим (31 група);

Матусевич Ірина (21 група).

 


2013/2014 навчальний рік

Стипендіати Благодійного фонду Костянтина Єфименка:

Фесак Євгеній (42 група);

Нагаївська Каріна (31 група);

Григор Марина (41 група);

Бурилкін Леонід (42 група). 

 

 

 


Стипендіати Благодійного фонду "Майбутнє країни":

ІІ семестр

Лаптєва Катерина (43 група);

Пономаренко Анастасія (31 група);

Панченко Максим (21 група).

 

 

 

 

Золотий фонд колегіумуЗолотий фонд колегіуму



 

 

Стипендіати Благодійного фонду "Майбутнє країни":

І семестр

Бурилкін Леонід (42 група);

Пономаренко Анастасія (31 група);

Топчій Владислав (21 група).

Золотий фонд колегіуму
Стипендіат міського голови:

Бурилкін Леонід (42 група)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2012-2013 навчальний рік 

Стипендіати Благодійного фонду "Майбутнє країни":

Золотий фонд колегіуму

ІІ семестр

Підгорна Вікторія (21 група);

Кричевська Олена (31 група);

Кривоконь Марія (41 група). 

Стипендіати Благодійного фонду Костянтина Єфименка:

Золотий фонд колегіуму
Панченко Ольга (43 група);

Бурилкін Леонід (32 група);

Пономаренко Анастасія (21 група).

 

 

 

 

 

Стипендіати Благодійного фонду "Майбутнє країни":

Золотий фонд колегіуму

І семестр

Панченко Ольга (43 група);

Краснікова Анастасія (31 група);

Пономаренко Анастасія (21 група).

 

 

 

 

 

 

Стипендіати міського голови:

  • Підгорна Вікторія (21 група);
  • Козеренко Вікторія (21 група);
  • Бурилкін Леонід (32 група);
  • Шишкіна Вероніка (31 група);
  • Кравчук Вероніка (41 група);
  • Панченко Ольга (43 група);
  • Самар Валентин (43 група).

Стипендіати Благодійного фонду Костянтина Єфименка:

  • Підгорна Вікторія (21 група);
  • Бурилкін Леонід (32 група);
  • Кривоконь Марія (41 група).

 

2011-2012 начальний рік

Стипендіати Благодійного фонду "Майбутнє країни":

І семестр

  • Кузнєцов Микола;
  • Ковчан Денис;
  • Кривоконь Марія;
  • Матвєєв Максим;
  • Кудряшова Анна;
  • Краснікова Анастасія.

ІІ семестр

  • Шершньова Олена;
  • Кривоконь Марія;
  • Краснікова Анастасія.

Стипендіати Благодійного фонду Костянтина Єфименка:

  • Бойко Анна;
  • Кривоконь Марія;
  • Краснікова Анастасія. 

2010-2011 навчальний рік

Гаркавенко Олександр - стипендіат Президента України.

2009-2010 навчальний рік

Гаркавенко Олександр - стипендіат голови Київської обласної державної адміністрації

2008-2009 навчальний рік

Ковальчук Євгеній - стипендіат голови Київської обласної державної адміністрації.


6643 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Лютий 2024 (25)
Січень 2024 (40)
Грудень 2023 (35)
Листопад 2023 (42)
Жовтень 2023 (31)
Вересень 2023 (39)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум