Вхід до екзаменаційного центру НМТ: що необхідно мати
Для допуску до екзаменаційного центру учаснику необхідно пред’явити сертифікат учасника НМТ та оригінал документа, що посвідчує особу або його цифровий аналог в додатку «Дія».
Якщо є змога, в Українському центрі оцінювання якості освіти також рекомендують мати при собі роздруковане запрошення на тестування.
Допуск до екзаменаційних центрів розпочинається за 30 хвилин і припиняється за 5 хвилин до початку тестування, тобто о 9.55.
Також важливо взяти із собою ручку будь-якого кольору для роботи з чернеткою.
Окрім того, з огляду на тривалість іспиту, учасник НМТ має взяти питну воду чи інші напої, поживний перекус.
Вступникам, які складатимуть НМТ в Україні, також варто подбати про наявність теплого взуття та одягу через можливість тривалого перебування в укритті, де може бути досить прохолодно.
Паперові чернетки будуть надані кожному учаснику в аудиторії тестування.
З міркувань безпеки інформація про те, де на території України відбуваються тестування, не публікується.
Як відомо, основна сесія тестування триватиме з 14 травня до 25 червня, додаткова сесія - з 14 до 25 липня.

Національно-патріотичне виховання
Програма патріотичного виховання, формування здорового способу життя, розвитку духовності учнів ЛІЦЕЮ "Білоцерківський колегіум" Білоцерківської міської ради Київської області на 2019 – 2024 роки
Докладніше