Білоцерківський академічний ліцей "Колегіум"

День відкритих дверей


В народі кажуть: «Думати про заврашній день потрібно вже сьогодні».Тому учні, які ще навчаються в колегіумі повинні заздалегідь визначитися з вибором майбутньої професії.

Учнів колегіуму було запрошено на День відкритих дверей до Київського національного університету культури і мистецтв.Колегіанти 33 групи (10 клас) художньо-естетичного профілю з великою цікавістю відвідали цей заклад. Вони дізналися про умови навчання та вступу в Національному університеті культури і мистецтв.І особливо зацікавилися інститутом дизайну та реклами. Учні мали змогу поспілкуватися із заступником директора університету , Злобіним Юрієм В’ячеславовичем, який розповів про активну діяльність студентів, їхню участь у різних заходах.

Колегіанти Косяк Ігор, Бомко Каріна, Роль Вікторія, Чуйко Анна взяли участь у вікторині, яку проводила проректор з навчальної роботи Дячук Валентина Павлівна. Учні завзято і активно проявили себе, та отримали подарунки.

День відкритих дверей Київського національного університету культури і мистецтв завершився смачним обідом. Потому майбутні студенти фотографувалися та ділилися своїми враженнями.






Національно-патріотичне виховання

Програма патріотичного виховання, формування здорового способу життя, розвитку духовності учнів ЛІЦЕЮ "Білоцерківський колегіум" Білоцерківської міської ради Київської області на 2019 – 2024 роки



Докладніше