Сучасній людині важко уявити своє життя без Інтернету. В останні роки у віртуальний світ все частіше заглядають діти. Більшість українських шкіл підключені до мережі Інтернет. У той же час, далеко не всі усвідомлюють потенційну загрозу спілкування з Інтернетом.
Проблема безпеки в мережі давно вже стала однією з глобальних. Щороку в лютому відзначається День безпечного Інтернету. Цю традицію запровадили в Європі в 2004 році, бо питання інформаційної безпеки виявилися актуальними для різних країн світу. У тому, щоб зробити Інтернет чистішим і безпечнішим, без хакерів, спаму зацікавлений будь-який Інтернет-користувач.
До Всесвітнього дня безпечного Інтернету учні ліцею провели п’ятихвилинки «Безпека в Інтернеті під час війни».
У закладі діяла виставка «Безпека в Інтернеті».
Колегіанти переглянули соціальні відеоролики про безпеку в інтернеті та вербування російськими спецслужбами неповнолітніх осіб для вчинення дій диверсійного характеру на інфраструктурних об’єктах.
Учні 41 групи доєдналися до єдиного уроку з кібербезпеки, який організували представники управління ювенальної превенції Національної поліції України, Департаменту кіберполіції та Міністерства освіти і науки України.
На розгорнутій батьківській конференції інспектор ювенальної превенції Стадник А.М. розповів усім присутнім про необхідність контролювати соціальні мережі своїх дітей, передивлятись історії пошуків, переписку в телефонах. Пояснив юридичні наслідки проявів насильства, а також розповів про відповідальність за розповсюдження відео з елементами жорстокості.
Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тебе!