З 18 по 22 лютого у колегіумі проходять заходи Тижня природничо-математичних дисциплін.
22 лютого в 11 групі проведено віртуальну онлайн подорож на тему: «Чорне море» з метою ознайомлення з особливостями аквального природного комплексу.
На уроці були виконані географічні вправи та методичні прийоми: «Софійчина погода», «Словниково-загадковий ланцюжок», «Географічна мозаїка», «Асоціативний кущ», « Картографічний практикум», «Географічний кінозал», «Власна думка», «Раз, два, три, чотири, п’ять», « Мозковий штурм», «Обговорюємо», «Експрес-тест», «Чарівна валіза», «Мікрофон», «Смужка зцифрами», гра «Вірю — не вірю».
21.02.19 в рамках природничо-математичного тижня були проведені змагання серед учнів 9-10 класів з волейболу та баскетболу. Де учні в запеклій боротьбі показали найкращі свої вміння. Переможцями з волейболу стали учні 31 групи.
Перемогу з баскетболу здобули учні 22 групи
21.02.19 в рамках природничо-математичного тижня був проведений урок з фізичної культури з учнями 7- А класу. Де учні вдосконалювали свої вміння та навички під час варіативного модулю «Волейбол»
20 лютого 2019 року в рамках тижня природничо-математичних наук вчителем математики Степаненко К.В. був проведений відкритий урок–змагання в 6–Б класі з математики ’’Найкращі знавці математики’’. Учні розділились на три команди: "Морська зірка", "Гребінці", "Дельфін".
Під час проведення гри учні працювали в команді, виконували різні за складністю завдання з раціональними числами. В підсумку за набраними балами команди розташувались в такому порядку: "Гребінці", "Дельфін", "Морська зірка".
Вітання команді ‘’Гребінці’’, яка набрала найбільшу кількість балів!
20 лютого 2019 року вчитель природознавства Кизима Лілія Валентинівна провела для 5-А і 5-Б класів КВК «Подорож у країну раціонального харчування» з метою привернути увагу дітей до проблеми харчування, розширити знання дітей про правильне харчування, сформувати навички правильного харчування.
20 лютого в рамках тижня природничих наук для учнів 6-их класів був проведений позакласний захід на тему «Подорож країнами Європи».
Учні попередньо дослідили та презентували свої творчі роботи у вигляді онлайн-подорожі країнами європейського союзу: країною для якої характерні такі риси, як точність, пунктуальність, ощадливість - Німеччиною; країною ,в якій народився знаменитий композитор Фредерік Шопен, астроном Микола Коперник, завдяки якому ми знаємо, що Земля й інші планети обертаються навколо Сонця, країною, мова якої входить в трійку найпоширеніших слов’янських мов (поряд з українською і російською), країною , де є вулиця, яка названа на честь Вінні Пуха, де немає бездомних тварин - Польщею, країною, в якій гімн «Марсельєза», країною –Батьківщиною мушкетерів, Наполеона, графа Монте Крісто, країною кохання, моди і парфумів - Францією.
19 лютого 2019 року вчитель біології Кизима Лілія Валентинівна провела відкритий урок у 6-А класі на тему «Суцвіття».
Учні сформували поняття про суцвіття, ознайомились з їх різноманітністю. На уроці використовувались різні методи роботи з учнями: розповідь-пояснення, опис, бесіда, повідомлення учнів, демонстрування гербарних екземплярів рослин; картини і таблиці із зображенням рослин, практична робота учнів з картками.
19.02 в 11 групі був проведений відкритий урок з теми « Фізичні та хімічні властивості оксидів». На уроці учні самостійно шукали інформацію про деякі види оксидів та їх фізичних властивостях, потім обмінювалися інформацією. Також провели цікаві досліди з виділенням осаду з використанням оксидів.
19.02.19 у Білоцерківському колегіумі серед 6-тих класів був проведений турнір «Crazy ball», де учні за допомогою покривала перекидали та ловили м`яч.
В напруженій боротьбі перемогу здобули у чні 6-А класу.
19 лютого в 11 групі пройшов відкритий урок з біології на тему: “Будова та значення нервової системи. Нейрон. Рефлекс. Рефлекторна дуга”. Учні працювали в групах, підготували повідомлення, презентації.
19.02.2019 року учителями Степаненко К.В і Бондар В.М. проведено гру квест з інформатики та математики, у якій брали участь учні 6 класів. Від кожного класу була команда з 5 учнів (команда А і команда Б)
Учні з захопленням виконували різнопланові завдання і при правильній відповіді отримували фішку з номером наступного кабінету–локації.
Переможцем стала команда А, яка першою виконала всі завдання і досягла фінішу.
ВІТАЄМО!!!
Куксу Захара
Лазоренко Поліну
Костюченко Наталію
Кашпаренко Ганну
Грабовенко Владиславу
18 лютого у 23 групі вчителем фізики Тимошенко Ю.І. було проведено урок-конференцію, присвячену проблемам сучасної атомної енергетики. Ведуча Аліна Мартинюк наголосила, що за прогнозами у 2100 році обсяг виробництва електроенергії зросте у 10 разів, і запропонувала учням розібратись: чи можна у сучасному світі обійтися без атомної енергії або, навпаки, чи необхідно збільшувати частку атомної енергії заради енергетичної незалежності країни. Моцна Дарина і Чередніченко Яна виступили з доповіддю «Історія розвитку ядерної енергетики. Атомна енергетика України», а Шлома Крістіна і Недзельницька Катерина розглянули екологічні проблеми атомної енергетики. Після обговорення виступів учні відповіли на запитання: чи потрібно нашій країні будувати нові АЕС? Де шукати джерела енергії, вважаючи на постійно зростаючі потреби людства?
Виховний захід проведено 18.02 між учнями 13 групи. В інтелектуальній грі «Найрозумніший» брало учать дві команди «Ерудити» та «Інтелектуали». В ході гри учні знаходили відповідності між назвою поняття та визначенням, називали деякі речовини та виконували інші завдання за що й отримували певну кількість балів. З різницею в 2 бали перемогла команда «Ерудити». Вітаємо переможців!
18.02.2019 року вчитель інформатики Бондар Віта Миколаївна провела відкритий урок у 7-Б класі (1 підгрупа) на тему «Розв’язування задач засобами табличного процесора». Учні сформували предметні компетенції щодо технологій опрацювання даних у табличній формі. На уроці використовувались різні методи роботи з учнями: розповідь з використанням наочності, демонстрація, бесіда, зв’язок теорії з життям, практична робота учнів за комп'ютером.