Білоцерківський академічний
ліцей «Колегіум»

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Список статей за Листопад 2020 року

Вступ до Білоцерківського національного аграрного університету

1.Анкета вступника 2021 року:  

https://docs.google.com/forms/d/1xGXkrYe9QjnQn6rMnPt_7TNtvvyVxESEvRnCYpufFFE/viewform?edit_requested=true

2. Перелік предметів ЗНО, необхідних для вступу до БНАУ у 2021 році:

https://btsau.edu.ua/uk/content/vstupnyku

У разі виникнення технічних проблем (наприклад, неможливість зайти за вказаною ссилкою) можна скористатись офіційним сайтом університету в розділі «Вступнику» або за електронною адресою контактної особи [email protected] чи телефоном 097-997-68-45 (Оксана Анатоліївна Сокиринська)


 

Вітаємо переможців та учасників конкурсу «Новорічна композиція»!

Вітаємо!

Сич Алісу з почесним І місцем з роботою «Люблю Новий рік» у номінації «Новорічний вінок»

Баранівську Валерію за зайняте ІІ місце з роботою «Сніговичок» у номінації «Новорічний подарунок»

Муху Дарину за зайняте ІІІ місце з роботою "Зефірне мереживо" у номінації «Стилізована ялинка» 

Новицьку Євсенію за зайняте ІІІ місце з роботою «Українські народні традиції» у номінації «Сюжетна композиція»

 Нетичук Марію,  Нетичук Дарію за зайняте ІІІ місце з роботою «Сніговий вальс» у номінації «Новорічний букет»

Дякуємо за активну участь!

Вакуленко Наталії , Бублик Софії, Редько Сніжані

 
 

День відкритих дверей механіко-математичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка

Шановні випускники 2021 року!

Механіко-математичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує

на цикл Днів відкритих дверей, які відбудуться       

 26 грудня 2020 року,

26 лютого 2021 року,                26 березня 2021 року,

10 квітня 2021 року,                 26 травня 2021 року.

 

Посилання для підключення он-лайн для всіх Днів відкритих дверей таке:

Topic: День відкритих дверей механіко-математичного факультету ВСТУП-2021

 

Join Zoom Meeting

https://us02web.zoom.us/j/89898281763?pwd=ZDZRaXhhWjY3L0JYenJGRW4zdlIzUT09

 

Meeting ID: 898 9828 1763

Passcode: 249053

У програмі заходів:

1. Ознайомлення зі спеціальностями та освітніми програмами: «Математика», «Статистика», «Комп’ютерна математика», «Комп’ютерна механіка», «Математика (середня освіта)», «Актуарна та фінансова математика», «Комп’ютерна статистика та аналіз даних».

2. Ознайомлення з Умовами вступу до вишів у 2021 році.

3. Можливості паралельного навчання: програми подвійного дипломування з провідними закордонними вузами, паралельне навчання, академічна мобільність.

4. Перспективи працевлаштування.

5. Інтерактивні ігри, Математичні батли та тепла атмосфера і приємні сюрпризи.

 

Гідна освіта – успішна кар’єра!

Для участі в олімпіаді для абітурієнтів КНУ імені Тараса Шевченка заздалегідь необхідно зареєструватися за посиланням (дати реєстрації будуть уточнюватися, орієнтовно січень-лютий 2021 року):

https://goo.gl/forms/Xx0SiJAf8aTnYjex1

Для запитань скористайтеся можливістю зворотного зв’язку на сайті механіко-математичного факультету Web: mechmat.univ.kiev.ua

телеграм-канал: @mechmatknu

фейсбук: https://www.facebook.com/mechmatKNU/

інстаграм: https://www.instagram.com/mechmatknu/

КНУ бот: @spu_knu_bot

або за телефонами: +38 (044) 259 07 85+38 (044) 521 35 85.

 

Відчуй себе студентом кращого вузу України!

Запрошуємо всіх бажаючих! Заходи обіцяють бути цікавими! 

Початок о 16.00

 

Як говорити з дітьми про Голодомор?

У четверту суботу листопада  в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору.  Розповідати дітям про травматичні події історії нелегко, тож хочемо поділитись кількома порадами та ресурсами на цю тему.
 
 Дитині потрібно дати право вибору:  знати чи не знати про трагедію Голодомору саме зараз, зазначає психологиня Любов Найдьонова. Вчителю краще завчасно оцінити готовність кожного учня працювати з цією темою, а от форма обов’язкового уроку не надає дитині цього вибору. Тому краще скасувати «обов’язковість» уроку та поступово готувати дітей психологічно, а потім занурювати в деталі трагедії.
 
 Дитина має право одержати емоційну підтримку від дорослого. Тобто варто приймати будь-які реакції як цінність (навіть, якщо це сміх як форма виявлення страху). 
 
 Дитина має право на надію. Перед тим, як говорити із учнями про Голодомор, дорослі – батьки чи вчителі – мають спробувати відповісти самим собі на питання, в чому шукати опору і що робити, аби таке не повторилось. Як підкреслює пані Найдьонова, сенс розмови про трагічне – наснаження, а не формування вивченої безпорадності. До речі, можна показати учням картини Катерини Білокур, які вона малювала в 1934-му, і тут варто наснажуватися силою тих людей, які пережили трагедію Голодомору.
 
 

«Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Як застосовувати Instagram для навчання
Виявляється, цю соціальну мережу можна застосовувати не лише для побудови персонального бренду, налагодження комунікації з учнями, але і з освітньою метою.
Як пише «Освіторія»,  українські вчителі здебільшого розповідають в інстаграмі про особисте життя та хобі.  Але ми знайшли кілька сторінок, ідеї з яких можна сміливо запозичувати для власної професійної діяльності.
Отже, які саме можливості надає вчителю ця платформа:

 Експрес-уроки.  Можуть виглядати як відео в сторіз. Сторіз — короткі відео або картинки, які зникають з ефіру протягом доби, але за бажанням їх можна закріплювати під інформацією в профілі, створюючи тематичні підбірки. Наприклад, вчителька англійської Стелла Гарнеда  записує відео з поясненнями різних висловів іноземною мовою у рубриці «Слово дня»,  а в рубриці «Словник» викладає фото з підписаними англійською мовою предметами або діями.

 Тематичні дописи. Якщо ви не хочете знімати відео, можна  створювати тематичні дописи, як на сторінці вчительки математики Мар’яни Уляк.    Пояснення різних тем з дисципліни, як-от «Добування кореня»,  можна комбінувати з цікавим сторітелінгом. Наприклад, чи ви знали про те, що спосіб, яким продавці рахують решту, називається австрійським відніманням?  До речі, оформлювати тематичні дописи вам допоможуть сервіси Canva та Crello, про які ми також розповідали у попередніх розсилках.

 Ефіри. Хоча на сторінці вчителя інформатики Миколи Тарасюка  відсутній освітній контент, він застосовує можливості цієї платформи у своїй роботі.  Наприклад, під час карантину він робив з учнями зарядку або проводив закриті ефіри для учнів з інформатики. Учитель говорить, що ефіри в інстаграмі були варіантом зв’язку з учнями, які не мали доступу до комп’ютерів під час весняного локдауна.

 Тренувальні тести. У сторіз наявна функція створення тестів із варіантами відповідей, де при натисканні на певний варіант ви одразу дізнаєтеся правильну відповідь. Учителька української мови Дарина Куц, наприклад, створює  тести для підготовки до ЗНО. Також вона ділиться на своїй сторінці ідеями для уроків. Ось приклад про відмінювання числівників, а тут — гра з прикметниками.

 Самостійні роботи. Також у сторіз можна створювати форму з відкритими питаннями, відповіді на які надходитимуть власнику сторінки в приватні повідомлення. Цю функцію можна застосовувати для короткої самостійної роботи або для збирання зворотного зв’язку від учнів.

Звісно, інстаграм не зможе замінити повноцінного навчання. Але він може допомогти вчителю подолати виклик — зрозуміти, як живуть та мислять учні, щоб адаптувати навчальну програму до їхніх потреб і можливостей.  Головне — пам’ятати, що контент, який ви генеруватимете в інстаграм, має бути легким за подачею, коротким та, за можливістю, веселим.    

Безкоштовні фотобанки: зручно, швидко, доброчесно
Як часто в пошуках гарної ілюстрації для презентації чи уроку ми йшли в Google і гортали десятки одноманітних варіантів з безлічі сайтів? Це один із поширених варіантів пошуку тематичних світлин. Однак – не найкращий.
У цьому дописі хочемо поділитися з вами добіркою безкоштовних фотобанків – ресурсів, які містять мільйони фотографій та інших зображень. Переваг у фотобанків кілька. Передусім – колекції світлин. Вони налічують до кількох мільйонів зображень із різних тем, у різних форматах і розмірах. Ви точно знайдете саме той знімок, який потрібен вашому матеріалу. Крім того, беручи ілюстрації з фотобанків, ви знаєте, що не порушуєте авторське право на використання зображення. Це відповідає принципам академічної доброчесності. Ці ресурси також мають зручний інтуїтивний пошук.
 Фото автора Lisa Fotios з Pexels
Отже, наша підбірка Топ-10 популярних фотобанків:  
Pexels – безкоштовний сайт із фотографіями та відео, який допомагає дизайнерам, блогерам, журналістам, освітянам та всім, хто шукає візуальні матеріали для своєї роботи. Ви також можете зареєструватися на сайті і стати одним із авторів.  
Pixabay – сайт для обміну фотографіями, ілюстраціями, векторною графікою відео і навіть музикою. Наразі на сайті доступно приблизно 2,2 млн зображень.  
Unsplash«Це понад 2 мільйони безкоштовних зображень із високою роздільною здатністю, представлених вам найщедрішим співтовариством фотографів у світі», – говорять творці фотобанку.   
Picjumbo – сайт чеського фотографа Віктора Ганачека (Viktor Hanacek). «Я просто хлопець, який ділиться своїми фотографіями з усім світом. Безкоштовно», – каже Віктор. Ідея створення власного фотобанку прийшла тоді, коли інші ресурси відхилили його фотографії через «недостатню якість». «Озираючись назад, я неймовірно вдячний за це», – зазначає фотограф.   
Burst – сім'я, природа, освіта, спорт, здоров'я... фотобанк охоплює різноманітні теми і має хорошу колекцію високої якості, яка доступні без реєстрації.  
Life of Pix – ще один безкоштовний фотобанк із великою колекцією фото і відео.   
FOCA Stock пропонує зображення для особистого та комерційного використання на веб-сайтах, у проєктах, темах,  програмах. «Я запустив FOCA, щоб поділитися своєю любов'ю до фотографії з усім світом», – говорить засновник сайту Джеффрі Беттс.  
STOCKVAULT – фотобанк, де «фотографи, дизайнери та студенти можуть безкоштовно ділитися своїми фотографіями, графікою та векторними файлами».  
StockSnap«Чудове зображення допомагає вашому проєкту вийти за межі «хорошого» і стати “чудовим”», – пишуть автори фотобанку.   
Reshot – тут зібрано чимало знімків креативних фотографів з особливим поглядом на природу і світ, який нас оточує. Пошукові запити треба вводити англійською.   
Для того, щоби здійснити пошук, необхідно подумати про ключове слово – деякі із цих ресурсів «зрозуміють» запити кирилицею, проте для ефективнішого пошуку ключові слова треба перекладати англійською.   
Це далеко не весь перелік хороших ресурсів для пошуку якісних авторських зображень. Однак навіть його достатньо, щоб ваші візуальні роботи стали ще цікавішими та привабливішими.

Тест на цифрову грамотність
Хочете перевірити рівень  своїх базових знань та навичок із цифрової грамотності? Для цього пропонуємо пройти національний тест  на цифрову грамотність громадян «Цифрограм»,  який запустило Міністерство цифрової трансформації України.

Тестування передбачає перевірку базових знань та навичок із цифрової грамотності у шести сферах: 
1. Основи комп’ютерної грамотності. 
2. Інформаційна та медіаграмотність. Вміння працювати з даними. 
3. Створення цифрового контенту. 
4. Комунікація і взаємодія у цифровому суспільстві. 
5. Безпека у цифровому середовищі. 
6. Вирішення технічних проблем. Навчання впродовж життя у цифровому суспільстві.
«Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Кожна із цих сфер  охоплює п’ять компетентностей. Цифрограм пропонує учасникам тестування дати відповідь на 90 запитань, які можуть змінюватись при кожній новій спробі тестування. Приблизна тривалість проходження тесту 30-40 хвилин.

Тест допоможе вам виявити загальний рівень цифрової грамотності, прогалини у цифрових навичках і зорієнтує, які саме компетенції варто вдосконалити. Покращити рівень цифрової грамотності по окремим сферам можна на національній онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта, де розміщено у безкоштовному доступі 36 освітніх серіалів за участі експертів і селебрітіз. До речі, одним з них є курс Very Verified, який є скороченою версією нашого онлайн-курсу на платформа ЕдЕра.
Якщо ви вже пройшли тест «Цифрограм», поширюйте сертифікат у соціальних мережах та передавайте естафету своїм друзям.

Національний тест на цифрову грамотність втілений за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Платформа Дія.Цифрова освіта розроблена за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва й реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge.

 

Результати онлайн-конкурсу самодіяльних поетів «До України серце прихилю»

Вітаємо 

учнів 5-А класу Соколову Софію і Кузьменка Арсена, які посіли I місця у міському онлайн-конкурсі самодіяльних поетів «До України серце прихилю». Організатори конкурсу зазначили, що твори, представлені на розгляд журі, свідчать про високий патріотизм юних білоцерківців, їх національну гордість, глибоке розуміння історичної значущості подій на Майдані, любов до свого народу, рідного краю та його історії. 

Бажаємо подальших успіхів та перемог!

 

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького

З метою проведення патріотичного виховання молоді та комплексної профорієнтаційної роботи з учнями нашого закладу, надання допомоги випускникам у виборі майбутньої професії, подаємо до вашої уваги інформацію про освітню діяльність Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького.

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького

Матеріали щодо вступу до Національної академії на навчання додаються
та розміщенні за посиланнями:
- на Youtube – https://www.youtube.com/channel/UCIfd68b-d14QmdFBBF4npaA
- на сайті - https://nadpsu.edu.ua/
- на сторінці у Фейсбук - https://www.facebook.com/nadpsu/
- на сторінці в Інстаграм - https://www.instagram.com/nadpsu/

 

 

 

Наукова економіко-математична школа НАУ

Засідання зимової сесії наукової економіко-математичної школи Національного авіаційного університету відбудеться 01 грудня 2020 року в режимі онлайн на платформі ZOOM з 14:40 до 15:20.

Наукова економіко-математична школа НАУ

Для участі у засіданні школи запрошуються учні 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці позашкільних навчальних закладів, учні-члени Малої академії наук України, які займаються науково-дослідницькою роботою
у відділеннях «Математика» та «Економіка».
Програмою заходу передбачено наукова лекція на тему: «Agile технології в бізнес-аналітиці».
Лектор: кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економічної кібернетики Іванченко Надія Олександрівна.
Реєстрація за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScj99o0efDY4orYIGn6o46_CUfGtS9Zospb2J7qDeghqMwmQw/viewform
Участь у заході безкоштовна.
Підключитися до конференції ZOOM:
https://us04web.zoom.us/j/77966999725?pwd=SnVMc3hiRkl1VXFxTFFPeG1mV2lHQT09
Ідентифікатор конференції: 779 6699 9725
Код доступа: 4HDTKU
Організатор Інститут інноваційних освітніх технологій спільно з Факультетом економіки та бізнес-адміністрування НАУ.
Довідки: Центр обдарованої учнівської молоді Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ, [email protected];
(044) 406-72-09, (044) 406-74-15; сайт: http://iiot.nau.edu.ua

 

Акція "Запали свічку пам'яті"

 

28 листопада о 16:00 відбудеться Всеукраїнська акція "Запали свічку пам'яті"
Акція "Запали свічку пам'яті"

У четверту суботу листопада Україна вшановує День пам'яті жертв голодоморів. 28 листопада о 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання. А о 16:01 стартує Всеукраїнська акція "Запали свічку пам'яті". Українці запалять свічки в пам'ять про вбитих геноцидом співвітчизників біля місць пам'яті Голодомору.
Кожен бажаючий може долучитися до вшанування пам'яті загиблих і встановити свічку на своєму підвіконні.
Акція проходить щорічно не лише на згадку про жертв Голодомору, а ще як заклик до нинішніх і майбутніх поколінь українців не забувати про трагедії нашого народу минулих років і робити все від нас залежне, щоб ці страшні сторінки в історії українського народу ніколи не повторилися.
 
Назад Вперед

Опитування

Архів новин

Січень 2025 (15)
Грудень 2024 (27)
Листопад 2024 (33)
Жовтень 2024 (45)
Вересень 2024 (25)
Серпень 2024 (20)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум