Білоцерківський академічний
ліцей «Колегіум»

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Список статей за Квітень 2021 року

1 травня - Міжнародний день солідарності трудящих

1 травня - Міжнародний день солідарності трудящих

У ці теплі весняні дні життя наповнюється світлими почуттями, новими планами. Зі святом 1 Травня ми пов'язуємо надії на краще майбутнє. 

    Це свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя України. Чесна добросовісна праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства. Людина праці заслуговує найщирішої шани та захоплення.

     Це день трудівника, день взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві.

1 травня 1886 американські робочі організували страйк з вимогою 8-годинного робочого дня. Страйк і   демонстрація закінчилися кровопролитним зіткненням з поліцією.

У липні 1889 року Паризький конгрес II Інтернаціоналу  на згадку про виступ робочих Чикаго ухвалив рішення про проведення 1 травня щорічних демонстрацій. Вперше День міжнародної солідарності трудящих був відзначений в 1890 році в Австро-Угорщині, Бельгії, Німеччини, Данії, Іспанії, Італії, США, Норвегії, Франції, Швеції та деяких інших країнах. Довгий час Першотравень був символом революції, непримиренної класової боротьби. Це свято відзначається в 66 державах світу.

Мир. Праця. Травень. Протягом 70-ти років у СРСР цей день відзначався як свято солідарності всіх трудящих. Тепер в Україні 1 Травня відзначається як День весни і праці. Крім того, в Казахстані - це День єдності народу Казахстану, в Литві - День матері, в Кореї - День народження Будди, у Франції - День конвалії.

Від щирого серця вітаємо всіх зі святом 1 Травня! Бажаємо щастя, здоров’я, весняного тепла! Натхнення, творчої праці! Хай першотравневі свята принесуть  радість та задоволення! Хай панує мир, злагода та добробут!

 

Безпечний Інтернет

 

Правила користування мережею Інтернет для здобувачів освіти Білоцерківського академічного ліцею "Колегіум"

Інтимне селфі в Інтернеті - жарт чи небезпечний ризик?

Захист дітей від сексуального насильства в інтернеті: Освітній проєкт #stop_sexтинг

КІБЕРБУЛІНГ ТА ЧАТ-БОТ "КІБЕРПЕС"

#не_ведись-прояви свою стійкість в Інтернеті

#не_ведись-прояви свою стійкість в Інтернеті. Урок для 6-8 класів

Я знаю, як спілкуватись в Інтернеті #не_ведусь (5-6 клас)

Посібник "Я знаю, як спілкуватись в Інтернеті #не_ведусь (5-6 клас)"

Тест Білборда та кохання в Інтернеті

Кібербулінг – що це та як це зупинити?

10 фактів про кібербулінг | UNICEF Ukraine

Булінг та кібербулінг у підлітковому середовищі

Анімації про кібербулінг, засновані на реальних історіях дітей

Освітній серіал «Про кібербулінг для підлітків»

Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті»

Посібник про безпеку на Facebook

Посібник ФБ про протидію кібербулінгу

Посібник Instagram про безпеку в мережі

Telegram-бот #ДійПротиНасильства

Telegram-бот Правова допомога протидії насильству

Як встановити батьківський контроль на пк (на windows 7(на windows 10)

5 перевірених програм «батьківського контролю» під Android

  • Завантажити Sentry з Google Play
  • Завантажити Google Family Link из Google Play
  • Завантажити Kidslox з Google Play
  • Завантажити Kids Tracker из Google Play
  • Завантажити Screen Time з Google Play

Уроки медіаграмотності на тему: "Правда чи фейк?" для учнів ліцею "Білоцерківський колегіум"

 

Вітаємо!

 

Вітаємо!

 

Вітаємо учнів ліцею "Білоцерківський колегіум" з перемогою у Відкритому онлайн-конкурсі дитячої творчості «Земля – наш рідний дім»

І місце

- Запара Дарія, учениця 5-А класу;

- Бабенко Мар'яна, учениця 5-А класу;

- Скрипка Олена, учениця 7-А класу;

 - Дрозд Ольга, учениця 7-А класу;

- Рябоконь Олена, учениця 7-А класу;

 - Горбань Софія, учениця 11 групи;

- Гіптенко Софія, учениця 31 групи.

ІІ місце

- Загурська Амалія, учениця 11 групи;

- Кукса Захар, учень 11 групи.

Бажаємо подальших успіхів і перемог!



 

Вітаємо!

Вітаємо!

Гіптенко Софію, ученицю 31 групи, з дипломом І ступеня за участь у VІІІ регіональному онлайн-конкурсі юних художників "Веселкова палітра", який проводився КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім Т.Г. Шевченка".

Бажаємо творчого натхнення і нових перемог!

Вітаємо!



 

Гурток «Радіотеатр»

Новий випуск присвячений українській співачці кримськотатарського та вірменського походження, народній артистці України. Здогадалися про кого йде мова? Звісно, про Джамалу! Переходьте за посиланням та дізнавайтеся більше про співачку та її творчість:

Гурток «Радіотеатр»

 

 
 

Всеукраїнська профільна школа із філософії

Учні 21 групи - Іванова Вікторія, Перегуда Павло, Петрик Олександра - успішно завершили навчання у Всеукраїнській профільній школі із філософії. Дев'ятикласники онлайн відвідували лекції, практичні заняття, вчилися писати есе, грамотно висловлюватися, розрізняти маніпуляції у медіа, виконували чимало цікавих інтерактивних вправ. Підсумком навчання стало написання есе, яке перевіряли викладачі школи, і саме за результатами останньої роботи учні отримали сертифікат, що засвідчує здобуття теоретичних знань і практичних навичок із написання есе.

Всеукраїнська профільна школа із філософії

Всеукраїнська профільна школа із філософії

Всеукраїнська профільна школа із філософії


 

29 квітня - Міжнародний день танцю

Танець - невід’ємна частина будь-якої культури. Він є джерелом натхнення для художників, дизайнерів, скульпторів і режисерів театру і кіно. Люди, які займаються танцями, відрізняються, як правило, цілеспрямованістю і у них хороше здоров’я. Навіть медичні експерименти показали, що у тих жінок, які перенесли операцію з видалення злоякісної пухлини, при додаванні до звичайної післяопераційної терапії, танцювальних занять, одужання проходило набагато швидше.

Найбільш чуттєвий танець сучасності, без сумніву, - танго. Цей танець виник в 1890-му році в Аргентині, але він швидко став дуже успішним у Європі.

За деякими твердженнями, жінці набагато простіше танцювати сальсу, ніж чоловікові. Народився цей запальний танець, який довгий час вважався забороненим, в підпільних гральних закладах Куби.

Відомо, що рухи для багатьох витончених аристократичних танців хореографи запозичили в народних танцях. А перші вчителі танців з’явилися тільки у 15-му столітті.

Міжнародний день танцю відзначається з 1982 року за рішенням ЮНЕСКО в день народження французького балетмейстера Жана Жоржа Новера, реформатора та теоретика хореографічного мистецтва, який увійшов в історію як «батько сучасного балету».

Жан Жорж НОВЕРА (29.4.1727-19.10.1810) - французький балетмейстер, учень балетмейстера Л. Дюпре. Виступав як танцівник і очолював балетну трупу в театрі «Друрі-Лейн» у Лондоні.

НОВЕРА розробив принципи героїчного балету та балету-трагедії. У 1759 вийшла його знаменита праця «Листи про танець і балети», де НОВЕРА обґрунтував принципи балету-п’єси, який втілюється засобами дієвих пантоміми і танцю в співдружності композитора, хореографа і художника.

У цей день весь танцюючий світ відзначатиме своє професійне свято - театри опери та балету, сучасні танцювальні трупи, ансамблі сучасного бального та народного танцю і інші, як професійні, так і самодіяльні артисти.

 

 
 

Участь в еко-флешмобі

Вихованці гуртка «Юні охоронці природи» ліцею «Білоцерківський колегіум» долучилися до еко-флешмобу «Мій ЕкоВчинок, або що я зробив для своєї Землі», присвяченого Всесвітньому Дню Землі з метою: привернути увагу до краси та багатства довкілля, висловити вдячність природі за її дари, а також необхідність їх збереження.

https://www.facebook.com/BilocerkivskijKolegium/posts/3988324154524211

https://www.facebook.com/BilocerkivskijKolegium/posts/3988310037858956

https://www.facebook.com/BilocerkivskijKolegium/posts/3988251804531446

https://www.youtube.com/watch?v=v6UX8VaGcuA

 

 
Назад Вперед

Опитування

Архів новин

Листопад 2024 (26)
Жовтень 2024 (45)
Вересень 2024 (25)
Серпень 2024 (20)
Липень 2024 (21)
Червень 2024 (14)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум