Туристичні можливості Київської області
Київська область як адміністративно-територіальна одиниця у складі України утворилась 27 лютого 1932 р. Вона розташована на півночі України в басейні середньої течії Дніпра. Київська земля розкинулась по обидва береги Дніпра. Більша частина області знаходиться на Правобережжі. Землі Київщини мають давню історію. І якщо Київ вважають серцем України, то Київщину можна величати її душею.
Київська область є одним з перспективних регіонів для розвитку туризму.
Під час занять члени гуртка «Географічне краєзнавство» досліджували туристично-екскурсійний потенціал Київської області.
У результаті проведення дослідження члени гуртка дійшли висновку, що Київська область має вигідне географічне положення, сприятливі кліматичні умови, достатньо розвинуту економіку та розгалужену систему транспортних комунікацій. Все це сприяє розвитку туристично-екскурсійної діяльності в Київській області.
28 жовтня 2022 року учні закладів освіти з усіх територіальних громад Київської області зібралися на цілком солідну конференцію, щоб у присутності поважних науковців представити свої перші розвідки, поділитись роздумами на дуже серйозну тему:
«Незалежність України: віхи й постаті»
«У пошуках трьох світів Григорія Сковороди»
27 ліцеїстів стали учасниками обласної конференції «Філософський симпозіон – 2022».
Учні представили свої дослідження в п’яти секціях, які модерували науковці Університету Григорія Сковороди в Переяславі, НЦ «МАНУ», КОНПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді». Тези доповідей будуть опубліковані в тематичному збірнику «Філософський симпозіон -2022» і, звичайно, знайдуть продовження в дослідницьких проєктах на різноманітних конкурсах.
Успіхів вам, юні дослідники, звершень і перемог! Ви наближаєте Велику Перемогу України!
Річницю офіційно затвердив президент України своїм указом 2009 року. Пам'ятний день присвячений тим подіям, які відбувалися за часів Другої світової війни. Саме на українській території проходили вирішальні битви, які відіграли найбільшу роль у результаті всієї війни.
28 жовтня 1944 року після 15 наступальних операцій фронтового та стратегічного масштабу землі України були повністю звільнені від фашистів.
З метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу й жертовності українського народу у Другій світовій війні у 43 групі пройшла виховна година, у ході якої учні переглянули відеоролики та презентації, а також вшанували пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.
Визволили від фашистів - визволимо і від рашистів!
*Все буде Україна!*
Мистецтво виникло задовго до письмових творів...
З давніх-давен мистецтво передавало ідеї та записувало важливі події. Мистецтво забезпечує зв'язок з минулим. Художники записують нашу історію назавжди. Своєю творчістю вони розповідають історії та передають традиції.
Міжнародний день художника 25 жовтня вшановує художників і весь їхній внесок. Цей день також вшановує одного з найвідоміших художників Пабло Пікассо. Іспанський художник народився 25 жовтня 1881 року.
Учасники гуртка "Європейський клуб" підготували креативні привітання до Міжнародного дня художника і показали, що мистецтво має унікальний спосіб спілкування з людьми, воно також додає краси навколишньому світу.
Ми продовжуємо розповідати про Міста-герої України, які отримали цей статус після 24 лютого 2022 року. У цьому випуску ви почуєте про Херсон, Харків і Чернігів. Слідкуйте за подальшими ефірами...