Декоративно-ужиткове мистецтво має прадавнє коріння. Українські промисли існували ще за доби Київської Русі, про що говорять історичні довідки й пам’ятки. Тож найдавнішими видами українського ужиткового мистецтва вважають різьбу по дереву, вишивку, гончарство, кераміку та килимарство.
Український народ здавна був одним із найталановитіших у світі. Жага до самостійності й незалежності сприяла збагаченню народної творчості, мистецтва та справжніх українських традицій. Прагнення виживати в тяжкі часи, стиль життя наших прадідів сприяв виникненню декоративно-ужиткового мистецтва. Речі створювались не лише для естетичного задоволення, адже, прикрашаючи оселю, мали й практичне застосування.
На заняттях гуртківці познайомляться з основами декоративно-ужиткового мистецтва, створюватимуть композицiї зі штучних квітів, виготовлятимуть аплікацiї з паперу та тканини, опановуватимуть вишивку бісером, паєтками. Прості вироби, виготовлені своїми руками, дозволяють юним майстрам зробити перші кроки в світ мистецтва.
Керівник гуртка: Івановська Валентина Михайлівна
Графік роботи гуртка:
вівторок, 101 ауд. о 15:30
п'ятниця, 101 ауд. о 14:40
Завдання: "Виготовлення штучних квітів із тканини" (з 13.01.21 по 20.01.21)
Завдання: "Технологічна послідовність виготовлення аплікації"
Завдання: "Кольорове виконання аплікації з тканини"
Завдання: "Аплікація з відходів тканини. Різновиди виробів"
Завдання: "Виготовлення аплікації з відходів ниток. Оформлення готового виробу"
Завдання: "Технологічна послідовність виготовлення аплікації з відходів ниток"
Завдання на час дистанційного навчання. Аплікації з відходів ниток
Завдання для вихованців гуртка на час дистанційного навчання (з 02.11.20 р.)
Завдання на час дистанційного навчання
Протягом вересня на заняттях гуртка "Декоративно-ужиткове мистецтво" учні ознайомились з видами декоративно-ужиткового мистецтва, навчились створювати композиції з солоного тіста та оздоблювати готові роботи.