Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Інформація » Перелік тем науково-дослідницьких робіт колегіантів за 2009-2010 н.р. у системі МАН

Перелік тем науково-дослідницьких робіт колегіантів за 2009-2010 н.р. у системі МАН

Історико – географічне відділення

Секція історичного краєзнавства

  • «Білоцерківський полк як одиниця українського козацтва», учениця 21 групи Пасічник Аліна, керівник Гах В.М. (міський етап – 3 місце).
  •  «Семен Палій в історії Білої Церкви», учень 22 групи Барус Михайло, керівник Лата Л.Б. (міський етап – учасник).

Секція географії

  • «Туристична діяльність та її вплив на економіку країни» , учениця 41 групи Ковбаса Тетяна, керівник Гайдаєнко О.А. (міський етап – 1 місце, ІІ (обласний) етап – 5 місце).

Секція геології

  • «Значення геологорозвідувальних робіт для розвитку економіки України на прикладі діяльності Правобережної геологічної експедиції», учень Фертюк  Олександр, керівник Гайдаєнко О.А. (міський етап – 2 місце).
  • «Мінерально-сировинні ресурси західного регіону Київщини», учень 31 групи Дащенко Артем Миколайович, керівник Яременко Л.П. (міський етап – 2 місце).

Секція права

  • «Становлення та розвиток ювенальної юстиції в Україні», учень 42 групи Яковенко Ростислав, керівник Талашова Т.Г. (міський етап – 3 місце).
  • «Напрями розвитку інформаційного суспільства та його основних ресурсів в Україні і проблеми їх правового забезпечення», учень 42 групи Гаврилюк Богдан, керівник Талашова Т.Г. (міський етап – учасник).
  • «Відповідальність за господарські правопорушення», учень 42 групи Ковальчук Євгеній, керівник Лата Л.Б. (міський етап – 1 місце,  ІІ (обласний) – 1 місце).   
  • «Впровадження прийомів медіації у кримінальних справах: досвід Центру відновного правосуддя в громаді м. Біла Церква», учень 41 групи Романовський Владислав, керівник Войтенко О.П. (міський етап – 2 місце).
  • «Судові засоби захисту основних прав: конституційна та адміністративна юрисдикція», учень 42 групи Міщенко Сергій, керівник Лата Л.Б. (міський етап – учасник).

 Відділення технічних наук


Секція машинобудування, механіки,  матеріалознавства та матеріалообробки 

  • «Розвиток байкерського руху в Україні», учень 33 групи Гаврилюк Роман, керівник Орлюк Л.В. (міський етап – 2 місце).

Секція інформаційних телекомунікаційних систем та лабораторій віддаленого доступу 

  • «Сучасне телебачення та його можливості», учениця 42 групи Копестинська Ірина, керівник Товт Ірина (міський етап – 3 місце).

Секція екологічно безпечних технологій ресурсозбереження та альтернативної енергетики 

  • «Альтернативні джерела енергії», учениця 42 групи Ткач Тетяна, керівник Гайдаєнко О.А. (міський етап – 1 місце, а на ІІ (обласному) етапі – 3 місце).

 Відділення комп’ютерних  наук

Секція Інтернет-технологій та WEB дизайну

  • «HTML як мова розмітки гіпертексту. Історія та синтаксис», учень 41 групи Бондарець Ярослав, керівник Петровський С.А.

Секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм

  • § «Створення прикладної програм: «Координатний метод побудови геометричних фігур» за допомогою мови програмування Visial Basik», учень 41 групи Лавренчук Ігор, керівник Петровський С.А. (міський етап – 3 місце).

 Відділення філології та мистецтвознавства

Секція української літератури 

  • «Образно-асоціативні поля у новелі М.Хвильового «Я (Романтика)»учень  42 групи Цимбал Ярослав, керівник Туліветрова Н.М. (міський етап – учасник).

Секція зарубіжної  літератури

  • «Поетичне слово у творчості українських письменників», учениця 33 групи Пінчукова Марія, керівник Туліветрова Н.М. (міський етап – учасник).

Секція української мови

  • «Урбаноніми Білої Церкви», учениця 42 групи Демченко Дарина, керівник Туліветрова Н.М. (міський етап – учасник).
  • «Семантична  та лексико – граматична класифікація фразеологічних одиниць з фітонімічними компонентами в українській мові», учениця 31 групи Шершньова Олена, керівник Смаглюк І.І. (міський етап – 2 місце).

Секція фольклористики

  • «Жіночі оздоби як важлива частина національного костюма», учениця 33 групи Поліщук Аліна, керівник П’ятецька А.М. (міський етап – учасник).

Секція мистецтвознавства

  • «Архітектурні споруди на грошових купюрах України», учениця 32 групи Бойко Анна, керівник Кравчук Н.Л. (міський етап – 2 місце).
  • «Фреска як вид монументального живопису», учениця 33 групи Білецька Олена, керівник Атаманенко М.В. (міський етап – учасник).

Секція літературної творчості

  • «Війна зі світом і з самим собою», учень 42 групи Цимбал Ярослав, керівник Тулівтрова Н.М. (міський етап – 3 місце). 
  • «Барвистий світ творчості Максима Матвєєва», учень 12 групи Матвєєв Максим, керівник Шульга С.М. (міський етап – учасник).

Секція англійської мови

  • «Забобони як частина культури України та Великобританії», учениця 23 групи Бікінєєва Поліна, керівник Стороженко Н.М. (міський етап – 2 місце).
  • «Молодіжна розмовна лексика», учениця 41 групи Бугрій Любов, керівник Кравчук Н.Л. (міський етап – 2 місце).

 Відділення математики

Секція математичного моделювання 

  • «Сучасний погляд на дану теорію», учень Крикун Віталій, керівник Козаченко О.І. (міський етап – 2 місце).

 Відділення фізики і астрономії

Секція експериментальної фізики

  • «Застосування фізики в медицині», учень 23 групи Миронченко Дмитро, керівник Тимошенко Ю.І. (міський етап – учасник).

Секція астрономії та астрофізики

  • «Астрономія Стародавнього Єгипту», учень 42 групи Пелих Віталій, керівник Тимошенко Ю.І. (міський етап – учасник).

 Відділення економіки

Секція економічної теорії та історії економічної думки

  • «Вдосконалення механізмів прямого оподаткування підприємств в Україні», учениця 41 групи Карпенко Марина, керівник Рибак Н.О. (міський етап – 2 місце).

 Секція мікроекономіки  та макроекономіки

  • «Підприємство – основна виробничо-господарська ланка економіки України та Білої Церкви», учениця 31 групи Сухомлин Тетяна, керівник Гайдаєнко О.А.(міський етап -  3 місце).
  •  «Банківське кредитування малого та середнього бізнесу на прикладі АКБ «Укрсоцбанк»», учень 41 групи Фертюк Олександр, керівник Рибак Н.О.(міський етап - 1 місце, ІІ (обласний) етап – 3 місце).
  • «Державний бюджет – найбільший централізований фонд нагромадження коштів у державі», учень 21 групи Зубченко Дмитро, керівник Гайдаєнко О.А. (міський етап- 3 місце)
  • «Стан та перспективи працевлаштування людей з обмеженими можливостями в Київській області»,учень 41 групи Безлобов Юрій, керівник Гайдаєнко О.А. (міський етап - 2 місце).

 Відділення біології, екології, аграрних наук і наук про людину

Секція ботаніки та зоології

  •  «Вплив виховання на формування характеру собак бійцівських порід»,учень 42 групи Бадзюх Дмитро, керівник Орлюк Л.В. (міський етап - 3 місце).

Секція психології

  • «Тайм-менеджмент для старшокласників», учениця 41 групи Щербатюк Діана, керівник Войтенко О.П. (міський етап – учасник).
  • «Сімейні групові наради як інструмент у роботі з кризовими сім’ями», учениця 42 групи Соцкова Надія, керівник Войтенко О.П. (міський етап – учасник).
  • «Вплив музики на психоемоційний стан людини», учень 42 групи Цимбал Ярослав, керівник Войтенко О.П. (міський етап – 3 місце).
  • «Шкільна служба розв’язання конфліктів в загальноосвітньому навчальному закладі», учениця 41 групи Ліщук Ганна, керівник Войтенко О.П. (міський етап – учасник).

Секція аграрних наук

  • «Вплив кормової добавки «Міовіт» на продуктивність та забійні якості молодняку свиней на відгодівлю», учениця 31 групи Кубенко Анюта, керівник Орлюк Л.В.                (І міський етап – 1 місце, ІІ (обласний) етап – 8 місце)

Секція медицини

  • «Сучасні методи запобігання цукрового діабету», учень 23 групи Кузнєцов Микола, керівник Орлюк Л.В. (І міський етап – 1 місце, ІІ (обласний) етап – 3 місце)

1921 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Грудень 2017 (17)
Листопад 2017 (62)
Жовтень 2017 (88)
Вересень 2017 (45)
Серпень 2017 (20)
Липень 2017 (20)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}gmail.com

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум