2023/2024 навчальний рік
Музичний Сонях - 2024
15 лютого 2024 року відбувся фінальний етап щорічного Міського конкурсу "Музичний Сонях - 24".
2 місце в старшій віковій категорії посіла Подобєд Ліка, учениця 44 групи.
Вітаємо переможців територіального етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об‘єктиві натураліста»!
У номінації «Фото» І місця посіли:
Кагарлицька Іванна, учениця 33 групи;
Торопова Стефанія, учениця 11 групи;
Чхаїдзе Ніка, учениця 11 групи.
ІІ місця посіли:
Губач Ангелін, учениця 11 групи;
Кретовська Кіра, учениця 11 групи;
Бровченко Поліна, учениця 21 групи.
ІІІ місця посіли:
Терлецька Поліна, учениця 11 групи;
Кубенко Тетяна, учениця 21 групи;
Кузьмічова Анастасія, учениця 33 групи
У номінації «Відео» І місце посіла Дудник Марія, учениця 7-А класу;
ІІ місце посіла Безрук Людмила, учениця 23 групи.
Бажаємо подальших звершень і перемог!
Вітаємо переможців конкурсу «Об'єднаймося ж, брати мої»
Вітаємо Бойко Валерію, ученицю 22 групи, з ІІІ місцем у номінації "Образотворче мистецтво" у територіальному етапі XXII Всеукраїнськогл конкурсу учнівської творчості "Обʼєднаймося ж, брати мої"
Дякуємо всім за участь та бажаємо подальших успіхів та перемог!
Вітаємо переможців конкурсу "Космічні фантазії"
Вітаємо Дрозд Ольгу, ученицю 31 групи, з ІІІ місцем у номінації «Образотворче мистецтво». Пастушенко Софію, ученицю 31 групи за ІІ місце та Скрипак Софію, ученицю 7А класу із ІІІ місцем у номінації "Література та журналістика".
Дякуємо всім за участь та бажаємо подальших успіхів та перемог!
Вітаємо переможців територіального етапу конкурсу-виставки «Символ року - 2024»
Номінація «Символ року 2024 на малюнку»
I місце
Добровольську Дар’ю, ученицю 23 групи
Олійник Олесю, ученицю 32 групи
Мірошнікову Вероніку, учению 32 групи
II місце
Телик Софію, ученицю 7 - А класу
Шимченко Юлію, ученицю 44 групи
Дрозд Ольгу, ученицю 31 групи
III місце
Гарченко Соломію, ученицю 7 - Б класу
Вітаємо переможницю конкурсу «Різдвяна зірка»!!!
Вітаємо Мірошнікову Вероніку, ученицю 32 групи, з перемогою в XXII всеукраїнському конкурсі "Різдвяна зірка" у номінації «Кращих художник». Бажаємо подальших успіхів та перемог!
Вітаємо переможців конкурсу «Вітальна листівка»!!!
Сич Алісу, ученицю 31 групи у номінації «День Святого Миколая», Герасименко Вікторію, ученицю 32 групи у номінації "Новорічна" та Муху Дарину, ученицю 31 групи з І місцем у номінації «Великдень», з ІІ місцем у номінації «День Знань», Пастушенко Софію, ученицю 31 групи, з ІІ місцем у номінації «День Народження» Сич Алісу, ученицю 31 групи, з ІІІ місцем у номінації "Різдвяна" Бровченко Поліну, ученицю 21 групи.
Дякуємо всім конкурсантам за участь та бажаємо подальших успіхів й творчих злетів!
22 листопада у Центрі позашкільної освіти «Соняшник» Білоцерківської міської ради відбулося нагородження переможців конкурсу самодіяльних поетів і прозаїків «До України серце прихилю». За результатами у номінації "Поезія" у середній віковій категорії II місце отримала Скрипак Софія, учениця 7 - А класу та III місце отримала Дудник Марія, учениця 7 - А класу.
Вітаємо переможців конкурсу!
Бажаємо подальших успіхів та перемог!
Вітаємо переможців міського онлайн конкурсу «Дитячі мрії – 2023»
Курінну Єву, ученицю 32 групи з I місцем у номінації "Бісероплетіння"
Бровченко Поліну, ученицю 21 групи з II місцем у номінації "Плетіння гачком та спицями"
Бажаємо подальших успіхів та перемог!
Вітаємо переможців територіального етапу
Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
I місце
Єрмакова Софія, учениця 33 групи
II місця посіли
Дудник Марія, учениця 7 - А клас
Кретовська Кіра, учениця 11 група
Торопова Стефанія, учениця 11 група
Сич Аліса, учениця 31 група
Пастушенко Софія, учениця 31 група
III місця посіли
Сорока Андрій, учень 12 група
Бровченко Поліна, учениця 21 група
Мусієнко Лада, учениця 32 група
Бажаємо подальших звершень і перемог!
Вітаємо переможців міського етапу обласного онлайн-фотоконкурсу
«Неосяжна моя, Україно!»
Вітаємо Безрук Людмилу, ученицю 23 групи, з ІІІ місцем в онлайн-фотоконкурсі "Неосяжна моя, Україно!"
за напрямом «Наші мандри».