Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

2012/2013 навчальний рік

2012-2013 навчальний рік:

- фестиваль музичних інструментів - Качанов Владислав (12 група), Бака Сергій (22 група);

- фестиваль гуртків (музичне мистецтво) - Кучинська Інесса (12 група), Качанов Владислав (12 група), Бака Сергій (22 група), Кудряшова Анна (31 група), Макаренко Інна (33 група);

- фестиваль гуртків (декоративно-вжиткове мистецтво) - Чуйко Дарина (21 група), Супрун Олексій (33 група), Ходаківська Іванна (33 група), Яценко Єлизавета (33 група);

- виставка "Краса руками молодих" - Кудряшова Анна (31 група), Бурилкіна Олена (32 група);

- Всеукраїнська виставка-фестиваль "Обдаровані діти України" - Новохацький Ілля (21 група), Кричевська Олена (31 група), Костіна Олександра (31 група), Шишкіна Вероніка (31 група), Щербаченко Аліна (31 група), Веред Олександр (32 група), Супрун Олексій (33 група), Ольшевська Анастасія (33 група), Яценко Єлизавета (33 група).

- вікторина з історії, географії, культури та економіки Республіки Індонезія - Черненко Дмитро (11 група), Бурилкін Леонід (32 група);

- Всеукраїнський конкурс творів есе "Що значить бути європейцем" - Поліщук Марія (11 група), Савенкова Марина (11 група);

- міський конкурс на кращий туристсько-краєзнавчий похід, екскурсію рідним краєм - учні 11 групи - Цвіров Владислав, Ткач Дмитро, Фареник Леся, Куртішова Марія;

- міський етап Всеукраїнської історико-географічної експедиції "Історія міст і сіл України" - учні 11 групи Мельник Марія, Поліщук Марія, Самар Віктор, Ткачук Назарій, Черненко Дмитро;

- Всеукраїнська інтернет-олімпіада "Крок до знань" - Черненко Дмитро (11 група), Бурилкін Леонід (32 група) - учасники;

- міський конкурс "Космічні фантазії" - Томашевська Марина, 31 група (фото) - ІІ та ІІІ місце, Щербаченко Аліна, 31 група (фото) - ІІІ місце, Кононець Владислав, 42 група (наукова робота) - І місце, Супрун Олексій, 33 група (малюнок) - учасник, Павик Богдан, 33 група (малюнок) - учасник, Ольшевська Анастасія, 33 група (малюнок) - учасник, Хоменко Аліна, 22 група (малюнок) - учасник, Шишкіна Вероніка, 31 група (композиція з дерева) - учасник, Кричевська Олена, 31 група (фото) - учасник;

- конкурс юних виконавців естрадної дитячої та юнацької пісні "Музичний сонях" - Кутовий Олександр, 43 група - ІІІ місце, Мусієнко Юлія, 43 група - ІІІ місце, Торчинська Богдана, 43 група - учасник;

- обласний поетичний конкурс "Зерна доброти" - Пономаренко Анастасія, 21 група - ІІІ місце;

- "Афганська війна очима дітей" - Кабачій Аліна (32 група) - ІІІ місце, Кривоконь Марія (41 група) та Білецька Анжеліка (41 група) - ІІ місце, Хоменко Аліна (22 група) - І місце;

- проект "Ландшафтний сад - від ідеї до втілення" - Супрун Олексій, 33 група;

- конкурс читців творів В.Стуса - учасники конкурсу Петриковець Катерина (41 група), Березанський Дмитро (32 група), Ходаківська Іванна (33 група);

- "Топоніміка та історія освіти рідного краю" - Кричевська Олена, 31 група - І місце;

- ХІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням - Підгорна Вікторія (21 група), Хоменко Аліна (22 група), Григор Тетяна (42 група) та Стороженко Катерина (42 група) - учасники конкурсу;

- Всеукраїнська виставка-конкурс "Український сувенір" - Шишкіна Вероніка (31 група) - І місце, Бурилкіна Олена (32 група) - ІІІ місце.

- Всеукраїнська виставка дитячих робіт "Новорічна композиція" - Кричевська Олена (31 група) - призер конкурсу;

- фотоконкурс "Моя Україна" - Кричевська Олена, учениця 31 групи - учасник;

- міський фотоквест - Томашевська Марина (31 група), Ремезова Марина (31 група), Кухаренко Лілія (31 група), Шишкіна Вероніка (31 група), Балас Анастасія (21 група) - учасники фотоквесту;

- міський конкурс дитячої творчості "Болдинська осінь" - Мусієнко світлана, 42 група - ІІ місце, Кричевська Олена - 31 група, Скирута Яна - 11 група, Павик Богдан - 33 група, Супрун Олексій - 33 група - учасники конкурсу;

- Всеукраїнський турнір юних правознавців. У складі команди Київської області колегіантки 42 групи Чичкаленко Оксана та Печененко Вікторія посіли ІІІ місце;

- міський конкурс малюнків "Твоє майбутнє в твоїх руках" - Супрун Олексій - 33 група, Скирута Яна - 11 група; Ястребська Зоряна - 22 група, Бровченко Тетяна - 22 група;

- фотоконкурс «Неосяжна моя Україно» - Кричевська Олена, 31 група – ІІ місце, Щербаченко Аліна, 31 група – ІІІ місце;

- міський конкурс юних поетів, прозаїків, присвячений 980-річниці Білої Церкви – Пономаренко Анастасія – ІІІ місце;

- фотоконкурс «Біла Церква очима молодих» - Кричевська Олена, 31 група - учасник,  Щербаченко Аліна, 31 група – учасник;

- конкурс читців творів Павла Глазового – Петриковець Катерина, 41 група – ІІ місце, Кричевська Олена, 31 група – лауреат;

- Всеукраїнська експедиція «Моя Батьківщина - Україна» - Туліветрова Каріна, 21 група – учасник, Штокал Євген, 42 група – учасник, Мусієнко Юлія, 43 група – учасник;

- конкурс читців творів Андрія Гудими – Петриковець Катерина, 41 група – учасник;

- конкурс «Я Київщини гордість і надія» - Кричевська Олена, 31 група – учасник, Щербаченко Аліна, 31 група – учасник, Кабачій Аліна, 32 група – учасник, Туліветрова Каріна, 21 група – учасник.

- брейн-ринг «Підліток і право» - Матвєєв Максим (42 група), Гарвасюк Юлія (32 група), Кабачій Аліна (32 група), Дехтяренко Микола (32 група), Бабич Юрій (31 група);

- конкурс малюнків «Твоє майбутнє в твоїх руках» - Супрун Олексій, 33 група – учасник, Бровченко Тетяна, 22 група – учасник, Ястребська Зоряна, 22 група – учасник, Скирута Яна, 11 група – учасник. 

 


215 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Вересень 2018 (24)
Серпень 2018 (18)
Липень 2018 (16)
Червень 2018 (30)
Травень 2018 (22)
Квітень 2018 (30)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум