Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Спортсмени

Кращі спортсмени колегіуму

2016/2017 навчальний рік

Вітаємо!

Призера Чемпіонату м. Біла Церква з плавання серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н. з брасу ученицю 12 групи Гулько Анастасію!

Бажаємо перемоги у Чемпіонаті Київської області, що відбудеться у Броварах наприкінці травня!

 

07.04.2017 року відбулися змагання з "Стріт-воркауту" серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Команда Білоцерківського колегіуму  зайняла ІІІ місце до складу якої ввійшли учні: Каструбін Максим(42 група), Сердюк Костянтин (32 група), Чумак Валерія (31 група), Нагорна Анастасія (31 група). 

Вітаємо команду! Бажаємо нових перемог!

 

Вітаємо колегіантку 12 групи Гулько Анастасію з перемогою у Чемпіонаті Київської області з плавання серед юніорів

Вітаємо команду баскетболістів Білоцерківського колегіуму

Міські змагання з шахів

9-10.02.2017 року відбулися змагання з шахів серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Команда Білоцерківського колегіуму  зайняла ІІІ місце, до складу якої ввійшли учні: Пономаренко Олексій (41 група), Стовбецька Ганна (41 група), Звінська Юлія (31 група), Кучер Євген (11 група), Олах Данило (6-Б клас), Каплун Борис ( 5-Б клас).

 

Вітаємо команду! Бажаємо нових перемог!

 

Вітаємо переможців!

Козацькі розваги

2015/2016 навчальний рік

Міські змагання з футболу

29 вересня стартували міські змагання з футболу. За результатами жеребкування першим суперником нашої футбольної команд стала команда спеціалізованої школи № 12. Із рахунком 1:0 перемогу виборола команда колегіуму, до складу якої ввійшли учні 11 групи Корман Максим та Звичайний Ярослав, учень 12 групи Ручій Дмитро, учні 22 групи Кулеша Нікіта та Коток Владислав, учень 32 групи Каструбін Владислав, учні 41 групи Рудніцький Олексій, Полянський Дмитро, Ткачук Назарій, Ткач Дмитро, Черненко Дмитро, Самар Віктор та Тищенко Роман, учні 42 групи Качан Владислав, Костюк Владислав та Мордатенко Роман.

Вітаємо нашу футбольну команду! Бажаємо нових перемог!


2014/2015 навчальний рік

Спортивні досягнення колегіантів:

14 травня 2015 року у Білоцерківському колегіумі відбулася шоста щорічна церемонія нагородження відзнаками «Гордість колегіуму - 2015».

У номінації «Кращий спортсмен 2015 року» були нагороджені  учні – переможці міських змагань із стрітболу, срібні призери міських змагань із баскетболу серед дівчат:

1. Пономаренко Анастасія, 41 група

2. Чалій Поліна, 31 група

3. Роль Вікторія, 43 група

4. Замкова Анастасія, 43 група

5. Бондар Єлизавета, 43 група

6. Погорєлова Анастасія, 11 група

Бронзові призери міських змагань із легкої атлетики:

1. Верещаков Денис, 32 група

2. Максимець Максим, 41 група

3. Мордатенко Роман, 32 група

4. Каструбін Максим, 22 група

5. Костюк Владислав, 32 група

6. Кутова Надія, 32 група

7. Нагорна Анастасія, 11 група

Особисті досягнення наших колегіантів:

1.Борова Юлія, 41 група, чемпіон світу з карате – до, срібний призер міських змагань із баскетболу, переможець міських змагань із стрітболу

2.Ткачук Назарій, 31 група, чемпіон світу з карате – до

3.Качор Валерія, 43 група, чемпіон світу з панкратіону, срібний призер міських змагань із баскетболу, переможець міських змагань із стрітболу, бронзовий призер міських змагань із легкої атлетики

4.Суботіна Єлизавета, 22 група, переможець обласних змагань та бронзовий призер чемпіонату України з тайського боксу

5.Цесарський Артем, 32 група, переможець обласних змагань із класичного пауерліфтінгу

6.Яценко Артем, 21 група, срібний призер обласних змагань із греблі на байдарках у четвірках

7.Пономаренко Олексій, 21 група, переможець міських та обласних змагань із шахів

8.Редзюк Валерія, 11 група, переможець обласних змагань із плавання

9.Коток Владислав, 12 група, переможець обласних змагань із рукопашного бою

10.Манькова Василина, 5 клас, переможець та призер міських змагань із плавання

11.Прибульська Марія, 5 клас, переможець та призер міських змагань із художньої гімнастики

12.Вакуленко Назар, 5 клас, переможець чемпіонату Київської області із джиу – джитсу

13.Сербін Юрій, 5 клас, переможець міських змагань із автомодельного спорту

14.Владимиренко Марина, 5 клас, переможець міських змагань із настільного тенісу

15.Пересунько Дмитро призер обласних змагань із футболу

 

Учасники військово – спортивої  гри «Сокіл» («Джура»),  команда «Січові стрільці».

  1. Швець Владислав, 31 група
  2. Рудніцький Олексій, 31 група
  3. Полянський Владислав, 31 група
  4. Чалій Поліна, 31 група
  5. Куртішова Марія, 31 група
  6. Тищенко Роман, 31 група
  7. Мордатенко Роман, 32 група
  8. Краснощока Микола, 32 група
  9. Кутова Надія, 32 група
  10. Верещаков Денис, 32 група

Вітаємо учасників спартакіади

Срібні призери з баскетболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів (дівчата)


 

 

 

 

Чемпіонка України з панкратіону (жовтень-листопад 2014 року)

 

Спортсмени


Чемпіони світу з карате-до (вересень 2014 року)

 

Спортсмени


2013/2014 навчальний рік

У церемонії «Гордість колегіуму» за 2013-2014 н. р.  в номінації «Кращий спортсмен 2014», були нагороджені учні, які досягли високих результатів у спорті: 

1. Пономаренко Олексій, 11 група

2. Бондарук Сергій , 42 група

3. Гаврилюк Артур, 32 група

4. Пономаренко Анастасія, 31 група

5. Мельник Марія, 21 група 

6. Кутова Надія, 22 група

7. Швець Владислав, 21 група

8. Чалій Поліна, 21 група

9. Борова Юлія, 31 група

10. Фесак Євген, 42 група

11. Веред Олександр, 42 група

12. Балас Наталія, 11 група

13. Качор Валерія, 33 група

14. Каструбін Максим, 12 група

 

Спортивні досягнення колегіантів:

Чалій Поліна, 21 група - І місце в обласних змаганнях з легкої атлетики на дистанції 60 м. з результатом 7,9 с.(січень 2014 року)


 

 

 

 

 

 

 

 

Фесак Євген, 42 група - І місце в Чемпіонаті Київської області серед юнаків та дівчат у ваговій категорії до 94 кг з результатом 291 кг(листопад 2013 року)

 

 

 

 

 

 

 

 

Веред Олександр, 42 група - ІІІ місце у відкритому чемпіонаті «Федерації вільної боротьби м. Біла Церква» серед юнаків та дівчат (вересень 2013 р.).

2012-2013 навчальний рік:

У церемонії «Гордість колегіуму» за 2012-2013 н. р.  в номінації «Кращий спортсмен 2013», були нагороджені учні, які досягли високих результатів у спорті:

 

Спортсмени

 

  1. Кутова Надія   - 12 група - призер обласних та міських змагань з легкої атлетики
  2. Ільїна Валерія - 22 група - призер обласних та міських змагань  з плавання
  3. Чалій Поліна - 11 група ­­- чемпіонка України з легкої атлетики
  4. Швець Владислав - 11 група - призер обласних та міських змагань з кульової стрільби
  5. Борова Юлія - 21 група - призер чемпіонату Європи зі східних єдиноборств
  6. Штика Олексій - 43 група - призер чемпіонату світу та Європи зі східних єдиноборств
  7. Фесак Євген - 32 група - чемпіон України з важкої атлетики
  8. Веред Олександр - 32 група - чемпіон України з вільної боротьби
  9. Новохацький Ілля - 21 група - чемпіон чемпіонату світу та Європи зі східних єдиноборств

 

Спортсмени

 

  1. Бурилкіна Олена - 32 група - переможець міського турніру з настільного тенісу
  2. Ремезова Марина - 31 група­­ - срібний призер міських змагань з легкої атлетики
  3. Пащенко Марія - 31 група ­­- срібний призер міських змагань з легкої атлетики
  4. Шевчук Ірина - 43 група­­ - срібний призер міських змагань з легкої атлетики
  5. Кандубін Владислав - 41 група - переможець міського турніру з футболу
  6. Шелест Владислав - 43 група - переможець міських турнірів з футболу та настільного тенісу
  7. Петренко Андрій - 42 група - переможець міського турніру з футболу
  8. Брисюк  Владислав - 43 група - переможець міського турніру з футболу
  9. Шашурін Андрій - 43 група - переможець міського турніру з футболу
  10. Рябоконь Юрій - 43 група - переможець міських турнірів з футболу та настільного тенісу
  11. Удод  Владислав - 43 група - переможець міського турніру з футболу
  12. Целюренко Владислав - 42 група - переможець міського турніру з футболу
  13. Рой Олексій - 42 група - переможець міського турніру з футболу
  14. Ярошенко Андрій - 43 група - переможець міського турніру з футболу
  15. Голик Василь - 31 група - переможець міського турніру з футболу
  16. Прокопович Олександр - 43 група - переможець міського турніру з футболу

 

Змагання з волейболу

Перемога у міських змаганнях з настільного тенісу

Спортивні досягнення колегіантів:

Швець Владислав, 11 групаІІІ місце у відкритій першості України з кульової стрільби (грудень 2012 р.), ІІІ місце на обласних змаганнях з кульової стрільби (лютий 2013 р.).

Кутова Надія, 12 група - ІІІ місце на міських змаганнях з легкої атлетики (жовтень 2012 р.). 

Чалій Поліна, 11 група - І місце на чемпіонаті Київської області, ІІ місце на чемпіонаті України з легкої атлетики, біг 60м (жовтень 2012 р.), обласні змагання з легкої атлетики - І місце на дистанції 60м, ІІ місце - на дистанції 200м (листопад 2012 р.), І місце в обласних змаганнях з легкої атлетики, біг 60м (грудень 2012 р.), І місце на обласних змаганнях з легкої атлетики (січень 2013 р.).    

Веред Олександр, 32 група - чемпіон України з вільної боротьби серед юнаків (жовтень 2012 р.).

Фесак Євгеній, 32 група - чемпіон України з важкої атлетики (жовтень 2012 р.)  

Новохацький Ілля, 21 група - срібний призер чемпіонату світу з карате в загальнокомандному заліку (вересень 2012 р.), ІІ місце на чемпіонаті України з карате (жовтень 2012 р.), Міжнародний турнір з карате - ІІ місце (листопад 2012 р.).

Штика Олексій, 43 група - срібний призер чемпіонату світу з карате в загальнокомандному заліку (вересень 2012 р.), ІІ місце на чемпіонаті України з карате (жовтень 2012 р.), Міжнародний турнір з карате - ІІІ місце (листопад 2012 р.).

Ільїна Валерія, 22 група - ІІ місце на міських змаганнях з плавання (вересень 2012 р.). 

Кращі спортсмени колегіуму:

Чалій Поліна, 11 група - ІІІ розряд з легкої атлетики;

Швець Владислав, 11 група - ІІ розряд з кульової стрільби; 

Кутова Надія, 12 група - ІІІ розряд з легкої атлетики;

Новохацький Ілля, 21 група - коричневий пояс з карате-до;

Борова Юлія, 21 група - коричневий пояс з карате-до;

Ільїна Валерія, 22 група - ІІ розряд з плавання; 

Веред Олександр, 32 група - КМС з вільної боротьби, КМС з класичної боротьби;

Фесак Євген, 32 група - КМС з важкої атлетики;

Штика Олексій, 43 група - коричневий пояс з карате-до.

Результати турніру з настільного тенісу (07.11.2012р.):

10-11 класи (хлопці):

  • І місце - Шелест Владислав, 43 група;
  • ІІ місце - Петренко Андрій, 42 група;
  • ІІІ місце - Удод Владислав, 43 група.

8-9 класи (хлопці):

  • І місце - Сміщук Юрій, 22 група;
  • ІІ місце - Новохацький Ілля, 21 група;
  • ІІІ місце - Черненко Дмитро, 11 група. 

8-11 класи (дівчата) 

  • І місце - Бурилкіна Олена, 32 група;
  • ІІ місце - Панченко Ольга, 43 група;
  • ІІІ місце - Шевчук Ірина, 43 група. 

2011-2012 навчальний рік:

У церемонії «Гордість колегіуму» за 2011-2012 н. р.  в номінації «Кращий спортсмен 2012», були нагороджені учні, які досягли високих результатів у спорті:

  1. Борова Юлія, 11 гр. – КМС, переможець чемпіонату України з карате.
  2. Фесак Євген, 22 гр. – І розряд з важкої атлетики, призер обласних змагань.
  3. Целюренко Владислав, 32 гр. – КМС з рукопашного бою.

Та відзначені учні, які брали  активну участь у міських спортивних змаганнях :

  1. Петренко Андрій – з футболу, волейболу, баскетболу
  2. Штокал Євген – з футболу,волейболу,баскетболу,туризму
  3. Распоренко Владислав – з футболу, волейболу
  4. Кучер Віталій – з футболу, волейболу
  5. Бровченко Владислав – з футболу, волейболу, баскетболу, плавання
  6. Гук  Віталій – з волейболу, баскетболу, легкої атлетики
  7. Романенко Богдан – з баскетболу, легкої атлетики
  8. Брисюк Владислав – з футболу, волейболу, баскетболу,шахів, плавання, туризму
  9. Шелест Владислав – з футболу, волейболу, легкої атлетики
  10. Шашурін Андрій – з футболу, легкої атлетики
  11. Панченко Ольга – з волейболу, баскетболу, легкої атлетики
  12. Чичкаленко Оксана – з волейболу, баскетболу, туризму
  13. Яшан  Олександра – з волейболу, баскетболу
  14. Пономаренко Анастасія – з волейболу, баскетболу, шахів, туризму

4383 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Червень 2017 (34)
Травень 2017 (17)
Квітень 2017 (16)
Березень 2017 (26)
Лютий 2017 (27)
Січень 2017 (19)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}gmail.com

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум