Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Спортсмени

2023/2024 навчальний рік

Кращі спортсмени ліцею

Вітаємо команду дівчат (7-9кл) з баскетболу 3х3 з 2 місцем у змаганнях Білоцерківської ОТГ

Спортсмени

Вітаємо Сороку Андрія колегіанта 12 групи, який посів 2 місце з вільної боротьби у відкритому обласному турнірі «Олімпійські надії Поділля»

Спортсмени

Вітаємо! Цибровську Марію, колегіантку 22 групи, яка здобула 3 перших місця на чемпіонаті Київської області з плавання.

Спортсмени

Вітаємо Романенка Івана, учня 42групи, з потрійною перемогою (дистанції 50, 100 та 200 брас) на  на чемпіонаті Київської області серед юнаків та юніорів, а також виконанням нормативу Кандидата у Майстри Спорту України!!!

Спортсмени

Спортсмени

Спортсмени

Вітаємо! Цибровську Марію, колегіантку 22 групи, яка здобула 2 перших, одне 2 та два 3 місця у відкритому чемпіонаті Білоцерківської міської територіальної громади з плавання.

Спортсмени

Вітаємо! Романенка Івана, колегіанта 42 групи, який здобув 4 перших та одне 2 місце у відкритому чемпіонаті Білоцерківської міської територіальної громади з плавання.

Спортсмени

Вітаємо Цибровську Марію, колегіантку 22 групи з перемогою у відкритій першості міста Обухів з плавання  памʼяті Володимира Мельника.

Спортсмени

Вітаємо команду ліцею «Білоцерківський колегіум» з 3 місцем у змаганнях з футболу серед (10-11 кл.)