Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

2012/2013 навчальний рік

У церемонії «Гордість колегіуму» за 2012-2013 н. р.  в номінації «Кращий спортсмен 2013», були нагороджені учні, які досягли високих результатів у спорті:

 

2012/2013 навчальний рік

 

  1. Кутова Надія   - 12 група - призер обласних та міських змагань з легкої атлетики
  2. Ільїна Валерія - 22 група - призер обласних та міських змагань  з плавання
  3. Чалій Поліна - 11 група ­­- чемпіонка України з легкої атлетики
  4. Швець Владислав - 11 група - призер обласних та міських змагань з кульової стрільби
  5. Борова Юлія - 21 група - призер чемпіонату Європи зі східних єдиноборств
  6. Штика Олексій - 43 група - призер чемпіонату світу та Європи зі східних єдиноборств
  7. Фесак Євген - 32 група - чемпіон України з важкої атлетики
  8. Веред Олександр - 32 група - чемпіон України з вільної боротьби
  9. Новохацький Ілля - 21 група - чемпіон чемпіонату світу та Європи зі східних єдиноборств

 

2012/2013 навчальний рік

 

  1. Бурилкіна Олена - 32 група - переможець міського турніру з настільного тенісу
  2. Ремезова Марина - 31 група­­ - срібний призер міських змагань з легкої атлетики
  3. Пащенко Марія - 31 група ­­- срібний призер міських змагань з легкої атлетики
  4. Шевчук Ірина - 43 група­­ - срібний призер міських змагань з легкої атлетики
  5. Кандубін Владислав - 41 група - переможець міського турніру з футболу
  6. Шелест Владислав - 43 група - переможець міських турнірів з футболу та настільного тенісу
  7. Петренко Андрій - 42 група - переможець міського турніру з футболу
  8. Брисюк  Владислав - 43 група - переможець міського турніру з футболу
  9. Шашурін Андрій - 43 група - переможець міського турніру з футболу
  10. Рябоконь Юрій - 43 група - переможець міських турнірів з футболу та настільного тенісу
  11. Удод  Владислав - 43 група - переможець міського турніру з футболу
  12. Целюренко Владислав - 42 група - переможець міського турніру з футболу
  13. Рой Олексій - 42 група - переможець міського турніру з футболу
  14. Ярошенко Андрій - 43 група - переможець міського турніру з футболу
  15. Голик Василь - 31 група - переможець міського турніру з футболу
  16. Прокопович Олександр - 43 група - переможець міського турніру з футболу

 

Змагання з волейболу

Перемога у міських змаганнях з настільного тенісу

Спортивні досягнення колегіантів:

Швець Владислав, 11 група - ІІІ місце у відкритій першості України з кульової стрільби (грудень 2012 р.), ІІІ місце на обласних змаганнях з кульової стрільби (лютий 2013 р.).

Кутова Надія, 12 група - ІІІ місце на міських змаганнях з легкої атлетики (жовтень 2012 р.). 

Чалій Поліна, 11 група - І місце на чемпіонаті Київської області, ІІ місце на чемпіонаті України з легкої атлетики, біг 60м (жовтень 2012 р.), обласні змагання з легкої атлетики - І місце на дистанції 60м, ІІ місце - на дистанції 200м (листопад 2012 р.), І місце в обласних змаганнях з легкої атлетики, біг 60м (грудень 2012 р.), І місце на обласних змаганнях з легкої атлетики (січень 2013 р.).    

Веред Олександр, 32 група - чемпіон України з вільної боротьби серед юнаків (жовтень 2012 р.).

Фесак Євгеній, 32 група - чемпіон України з важкої атлетики (жовтень 2012 р.)  

Новохацький Ілля, 21 група - срібний призер чемпіонату світу з карате в загальнокомандному заліку (вересень 2012 р.), ІІ місце на чемпіонаті України з карате (жовтень 2012 р.), Міжнародний турнір з карате - ІІ місце (листопад 2012 р.).

Штика Олексій, 43 група - срібний призер чемпіонату світу з карате в загальнокомандному заліку (вересень 2012 р.), ІІ місце на чемпіонаті України з карате (жовтень 2012 р.), Міжнародний турнір з карате - ІІІ місце (листопад 2012 р.).

Ільїна Валерія, 22 група - ІІ місце на міських змаганнях з плавання (вересень 2012 р.). 

Кращі спортсмени колегіуму:

Чалій Поліна, 11 група - ІІІ розряд з легкої атлетики;

Швець Владислав, 11 група - ІІ розряд з кульової стрільби; 

Кутова Надія, 12 група - ІІІ розряд з легкої атлетики;

Новохацький Ілля, 21 група - коричневий пояс з карате-до;

Борова Юлія, 21 група - коричневий пояс з карате-до;

Ільїна Валерія, 22 група - ІІ розряд з плавання; 

Веред Олександр, 32 група - КМС з вільної боротьби, КМС з класичної боротьби;

Фесак Євген, 32 група - КМС з важкої атлетики;

Штика Олексій, 43 група - коричневий пояс з карате-до.

Результати турніру з настільного тенісу (07.11.2012р.):

10-11 класи (хлопці):

  • І місце - Шелест Владислав, 43 група;
  • ІІ місце - Петренко Андрій, 42 група;
  • ІІІ місце - Удод Владислав, 43 група.

8-9 класи (хлопці):

  • І місце - Сміщук Юрій, 22 група;
  • ІІ місце - Новохацький Ілля, 21 група;
  • ІІІ місце - Черненко Дмитро, 11 група. 

8-11 класи (дівчата) 

  • І місце - Бурилкіна Олена, 32 група;
  • ІІ місце - Панченко Ольга, 43 група;
  • ІІІ місце - Шевчук Ірина, 43 група. 

 


174 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Липень 2018 (11)
Червень 2018 (31)
Травень 2018 (22)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (30)
Лютий 2018 (43)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум