Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Таланти

Дегтяренко Христина

Талант – природжені здібності духовного складу особистості – таке визначення таланту дає тлумачний словник української мови.

Талант співати і талант творити,
Це для людини — божий дар!
Талант безмежно світ любити
Й життєвий витримать удар...
Комусь дається він відразу,
Не треба й ритися в собі.
Із розумом й красою разом,
Комусь — у довгій боротьбі.
Але з талантом світло жити,
І легко по землі іти.
Талант нічим не замінити
 Без болю і без гіркоти.

                                                                                                      (Надія Красоткіна)

Юні поети

Дегтяренко Марія-Лурдес

Підгорна Вікторія

Пономаренко Анастасія

Матвєєв Максим

 

На святі "Гордість колегіуму" у номінації «Краща зірка Мельпомени-2017» відзначено 31 талановитий колегіант. Учні виборювали призові місця у конкурсах читців та декламаторів, фотографій та малюнків, творів та ін. Нагороджені у номінації "Краща зірка Мельпомени-2017" учні:

1. Кучерук Вікторія, 6-А клас

2. Наконечна Анастасія, 6-А клас

3. Журавльова Анастасія, 7-А клас

4. Морська Лілія, 31 група

5. Рябініна Ірина, 11 група

6. Нагорна Анастасія, 31 група

7. Редзюк Валерія, 31 група

8. Онопрієнко Юлія, 31 група

9. Чумак Валерія, 31 група

10. Дмитрашко Карина, 7-А клас

11. Головченко Софія, 31 група

12. Лабиш Анна, 7-А клас

13. Горобець Владислав, 6-А клас

14. Дворецький Михайло, 6-Б клас

15. Зварич Олександра, 5-А клас

16. Буркеня Маріанна, 5-А клас

17. Щербина Анна, 5-А клас

18. Гейкаленко Софія, 5-А клас

19. Кравчук Володимир, 41 група

20. Завітаєва Дарина,  41 група

21. Шевченко Анастасія, 11 група

22. Звичайний Ярослав, 21 група

23. Кульбако Ярослав, 31 група

24. Муронець Аліна, 21 група

25. Фендерова Ангеліна, 12 група

26. Возненко Марта, 21 група

27. Цвіркун Дмитро, 21 група

28. Лопушинський Дмитро, 11 група

29. Терещенко Микита, 22 група

30. Пасічник Софія, 12 група

31. Мельник Вікторія, 7-А клас

 

Наділені талантом люди талановиті в усьому. Підтвердженням цих слів стала номінація «Краща зірка Мельпомени 2014», у якій були нагороджені кращі співаки, музиканти, декламатори. Переможцями стали:

1. Кудряшова Анна, 41 групи

2. Макаренко Інна, 43 група

3. Сітко Артур, 11 група

4. Кучинська Інесса, 22 група

5. Лукашевська Анна, 22 група 

6. Бурилкіну Олену –42 група

7. Пономаренко Анастасію –31 група

8. Підгорну Вікторію – 31група

9. Рибченко Ніна – 31 група

10. Ткача Дмитра – 21 група

11. Батрака Ігоря – 41 група

12. Щербаченко Аліна –41 група

13. Коптіла Єлизавета –11 група

14. Перінга Єлизавета –33 група

15. Кричевська Олена – 41 група

16. Бровченко Тетяна – 33 група

17. Роль Вікторія, 33 група

18. Супрун Олексій, 43 група

19. Яценко Єлизавета, 43 група

20. Ольшевська Анастасія, 43 група

21. Чуйко Дарина, 31 група

22. Владичина Ольга, 33 група

23. Дегтяренко Марія – Лурдес, 11 група

24. Бака Сергій, 32 група

25. Фареник Леся , 21 група

26. Авілова Іванна, 43 група

27. Іванець Юлія, 32 група

28. Гаврилюк Артур, 32 група

29. Сітко Анжеліка, 11 група

30. Качанов Владислав, 22 група


Зірки Мельпомени 2012 року

  1. Кудряшова Анна                                
  2. Бойко Анна                                       
  3. Поліщук Аліна                             
  4. Бурилкін Леонід                                 
  5. Кузнєцов Микола                                
  6. Кривоконь Марія                               
  7. Матвєєв Максим                               
  8. Петриковець Катерина                    
  9. Редька Марія                                      
  10. Яценко Єлизавета                             
  11. Ткач Ірина                                 
  12. Бурилкіна Олена                         
  13. Краснікова Анастасія                         
  14. Бікінєєва Поліна                                 
  15. Щербаченко Аліна                               
  16. Батрак Ігор                                         
  17. Левченко Ростислав                         
  18. Мусієнко Світлана                                
  19.  Луценко Анна                                     
  20. Костіна Олександра                            

Юні декламатори

Кузнєцов Микола, колегіант 41 групи,  виборов 2 місце у обласному конкурсі читців – декламаторів, 1 місце у конкурсі читців творів Тараса Шевченка,   2 місце у конкурсі читців творів Бориса Олійника, 3 місце у конкурсі «Болдинская осень», гран-прі у конкурсі читців творів Лесі Українки, незмінний ведучий.

Кривоконь Марія, колегіантка 31 групи, 1 місце на міському, 2 місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Моя Батьківщина – Україна», гран-прі на конкурсі читців творів Лесі Українки, 3 місце у конкурсі «Болдинская осень».

Петриковець Катерина, колегіантка 31 групи, гран-прі у конкурсі читців творів Лесі Українки, 2 місце у конкурсі читців творів Т.Шевченка, 3 місце у конкурсі «Болдинская осень».

Матвєєв Максим, колегіант 32 групи, 1 місце на міському, 2 місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Моя Батьківщина – Україна, незмінний ведучий.

Редька Марія, колегіантка 41 групи, 2 місце у конкурсі читців творів Лесі Українки, незмінна ведуча.

Яценко Єлизавета, колегіантка 21 групи, 1 місце у міському конкурсі «Болдинская осень».

Юні фотоаматори

Переможці та призери міських фотоконкурсів «Талановита Україна», «Моя Україно!», «Моя сім’я за безпеку дорожнього руху»:

  1. Щербаченко Аліна – колегіантка 21 групи
  2. Краснікова Анастасія – колегіантка 21 групи
  3. Батрак Ігор – колегіант 21 групи
  4. Левченко Ростислав – колегіант 31 групи

4497 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Жовтень 2017 (43)
Вересень 2017 (45)
Серпень 2017 (20)
Липень 2017 (19)
Червень 2017 (37)
Травень 2017 (17)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}gmail.com

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум