Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Відеогалерея

2020/2021 навчальний рік

Наші досягнення

 

 

Наші таланти

 

 

Яскраві моменти зі шкільного життя

 


 

Увага! Вступ - 2021

Оголошується набір учнів на 2021/2022 навчальний рік


- до 5-А класу із поглибленим вивченням двох іноземних мов (білінгвальний клас);


- до 5-Б класу суспільно-гуманітарного спрямування (поглиблене вивчення математики та англійської мови);

 

- до 10-го класу:


- профіль іноземної філології: поглиблене вивчення англійської мови (рівень В2), другої іноземної мови (французької/німецької), а також вивчення англійською мовою мистецтва, інформатики та природничих наук;


- профіль української філології: поглиблене вивчення української мови, української літератури, англійської мови (рівень В1);


- історичний профіль: поглиблене вивчення історії України, української мови, англійської мови;


- математичний профіль: поглиблене вивчення математики, англійської мови;


- природничий профіль: поглиблене вивчення біології, географії та англійської мови.

 

До 6-их, 7-их, 8-их, 9-их, 11-их класів приймаємо учнів на вакантні місця.

 

 Переможці та призери обласних та Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів-захистів МАН, інших конкурсів, а також учні, які мають високий рівень навчальних досягнень (10-12 балів) із усіх предметів, зараховуються на пільгових умовах.


Ліцей "Білоцерківський колегіум" = якісна освіта! Якісна освіта = успішний старт!

 

Електронна заява для вступу до Ліцею "Білоцерківський колегіум"


Заяви подаються до приймальної комісії, яка знаходиться за адресою: м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149.

Довідки за телефоном: (04563) 64570, 60390, 0975174420, 063-234-62-52. 

 

Гурток "Радіотеатр"

Час познайомитись з одним із найвідоміших українських поп-рок-гуртів "Антитіла", який за десять років свого існування випустив шість студійних альбомів та подолав шлях від невеликих концертних залів до багатотисячних стадіонів. 

Переходьте за посиланням, дізнавайтеся про історію гурту та слухайте якісну українську музику: 

https://studufmail.wixsite.com/websiteradioteatr/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8

Гурток "Радіотеатр"


 

Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність

Педагоги ліцею «Білоцерківський колегіум» вже давно є учасниками проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», завданням якого є допомога українським школярам набути навичок критичного сприйняття інформації й усвідомити цінності високоякісної інформації в контексті шкільної освіти.

На допомогу вчителям української мови надійшли дуже цікаві навчально-методичні матеріали «Інфомедійна грамотність на уроках української мови» для 9 класу.

Дані матеріали допоможуть розвивати навички критичного сприйняття інформації під час вивчення української мови.

Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність

Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність


 

Учні 11-х класів у 2020/2021 н.р. звільняються від проходження ДПА – Верховна Рада ухвалила закон

Учні 11-х класів у 2020/2021 н.р. звільняються від проходження ДПА – Верховна Рада ухвалила закон

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Сьогодні, 13 квітня 2021 року, відповідний закон № 5014 ухвалила Верховна Рада України.

Ініціатива покликана мінімізувати ризики захворювання на COVID-19 під час оцінювання результатів навчання учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти. Також це уможливить отримання ними в установленому законодавством порядку документів про здобуття повної загальної середньої освіти.

Окрім того, законодавчими змінами передбачено, що учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, мають право пройти державну підсумкову атестацію, зокрема у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням.

Ці законодавчі зміни також було підтримано Президентом України Володимиром Зеленським і визначено як невідкладні.

Водночас усі етапи зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року відбудуться у заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки у регіонах:

  • пробне тестування – 24 квітня у Києві, Чернігівській та Миколаївській областях (у решті регіонів відбулось 10 квітня), 
  • основна сесія ЗНО – з 21 травня до 15 червня,
  • додаткова сесія – з 26 червня до 16 липня.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, на ЗНО-2021 зареєстровано 389 710 осіб, які обрали 1 543 756 тестувань.

За статистичними показниками реєстрації, 42 580 осіб зареєструвалися для участі в ЗНО з усіх предметів лише з метою проходження ДПА (170 269 тестувань). Усього учасниками ЗНО вказано на бажання отримати результат ЗНО лише для отримання оцінки за ДПА з 235 363 тестувань, що становить 15,24% від загальної кількості тестувань.

Нагадаємо, 10 квітня відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання у більшості регіонів України. Тестування проходило організовано, з дотриманням усіх правил, процедур та вимог протиепідемічної безпеки: використання масок, дезінфекторів, збереження соціальної дистанції.

 

Пробне ЗНО-2021: пройдіть онлайн-тест з української мови

10 квітня у більшості регіонів для майбутніх учасників зовнішнього незалежного оцінювання було проведено пробне тестування.

Цього року, через епідемічну ситуацію, кожен учасник мав можливість обрати для проходження пробного ЗНО лише один з тестів із запропонованого переліку.

Освіта.ua пропонує усім бажаючим дистанційно пройти тест пробного ЗНО з української мови, а також з української мови і літератури, що були запропоновані для виконання учасникам пробного ЗНО 10 квітня.

В онлайн-тесті використані завдання тестових зошитів, що виконували учасники пробного тестування.

Запропоновані тести також містять правильні відповіді на завдання тестів, що надасть можливість дистанційно оцінити власний рівень знань.

Спосіб виконання всіх завдань в онлайн тестах максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Загальна кількість завдань тесту з української мови – 40, на їх виконання учасникам відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з української мови, правильно виконавши всі завдання, становить 74 бали.

ПРОБНИЙ ОНЛАЙН-ТЕСТ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

 

ХІІІ Відкритий конкурс читців «Із Янголом на плечі…»

Толочко Дар'я, учениця 21 групи, взяла участь у ХІІІ Відкритому конкурсі читців «Із Янголом на плечі…», присвяченому 150-річчю від дня народження Лесі Українки, від Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка. Даша продекламувала вірш "Відповідь".

 

Гурток «Радіотеатр»

Багато хто думав, що з появою мережі Інтернет звичайна пошта припинить своє існування. Але ж ні! І досі у всьому світі працюють тисячі відділень, послуги яких користуються попитом. А як же з'явилася пошта? Які незвичайні історії пов'язані з нею? Хто були першими листоношами? Про це та інші цікавинки  ви почуєте у новому випуску.

Гурток «Радіотеатр»

 
 

Віват, науко молода!

Щороку учні ліцею «Білоцерківський колегіум» беруть активну участь у різноманітних конкурсах, досліджуючи українську історію та культуру. Така робота сприяє національному самовизначенню, формуванню в колегіантів патріотичних почуттів та розвиває навички дослідницько-пошукової роботи. Не став винятком і 2021 рік – у лютому місяці юні науковці взяли участь у  ХІV Міжнародному конкурсі з українознавства, на якому представили свої дослідження з проблем формування національної ідентичності, етнокультурних взаємин та історичних процесів. Участь ліцеїстів була дуже успішною! - із чотирьох учасників троє вибороли призові місця:

Віват, науко молода!

 

 

І місце – Ковальчук Анастасія, учениця 41 групи,  з роботою: «Фольклористика сучасних українських пісень останнього п’ятиріччя» (Керівник: Большакова Ірина Євгеніївна,  учитель української мови та літератури)

Віват, науко молода!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ місце – Зварич Олександра, учениця 22 групи, з дослідження на тему: «Діяльність волонтерських організацій під час кризових подій в Україні і світі» (Керівник: Блажеєва Людмила Василівна, учитель української мови та літератури)

Віват, науко молода!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ місце – Недоступ Дар’я, учениця 41 групи, з роботою на тему: «Англіцизми в лексико-семантичній системі української мови» (Керівник: Черняк Наталія Василівна, учитель української мови та літератури)

 

 

 

 

 

 

 

 

Знаменитий Леонардо да Вінчі колись сказав:

«Якщо запастися терпінням і проявити старання, то посіяне насіння знань неодмінно дасть добрі сходи».

 

Щиро вітаємо переможців та зичимо нових наукових звершень!
 
Назад Вперед

Опитування

Архів новин

Квітень 2021 (22)
Березень 2021 (54)
Лютий 2021 (54)
Січень 2021 (49)
Грудень 2020 (68)
Листопад 2020 (58)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум