Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain
 

Рейтинг шкіл Київської області 2020 року

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Київської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2020 року.


 

ДПА з математики: рівень стандарту і профільний

Випускники закладів середньої освіти, які цього навчального року вивчають математику на різних рівнях (стандарту або профільному), у 2021 році проходитимуть державну підсумкову атестацію за тестами різної складності.

 

Тренінг "Твоє життя - твій вибір"

22 вересня психологічною службою ліцею було проведено заняття зелементами соціально-психологічного тренінгу «Твоє життя – твій вибір» у 22 і 23 групах. Робота проводилась з попередження та профілактики шкідливих звичок і наркоманії. По закінченню заняття учні зрозуміли, що потрібно свідомо ставитися до свого життя та здоров’я, дотримуватися здорового способу життя та принципів здорового харчування.

 

Учні 5-А класу на заняттях гуртка "Фольклористика" підготували виступ для міського онлайн-конкурсу "Слово про Україну"

У привітанні з Днем захисника України звучать поезія Ліни Костенко "Буваю, часом сліпну від краси..." і  український міф "Берегиня". Діти з великим бажанням брали участь у виступі. 

Сподіваємося, що артистизм і старанність дітей сподобаються журі.

Відео виступу буде викладено на сторінці бібліотеки №5 для голосування-онлайн. 

 

Підготуйтеся до ЗНО й ДПА з історії за тематичними добірками

Учасники ЗНО відтепер матимуть змогу ретельно готуватися до тестування з історії України, користуючись спеціальним розділом на сайті ЗНО-ОНЛАЙН, у якому завдання ЗНО з цього предмета розподілені за темами.

За допомогою сервісу можна поетапно виконувати завдання за розділами чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України.

 

 

До Дня партизанської слави України

22 вересня 2001 року, в день 60-тої річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни, в країні вперше відзначався День партизанської слави, встановлений Указом Президента № 1020/2001 від 30.10.2001.

День партизанської слави відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.

До Дня партизанської слави у ліцеї були проведенні п'ятихвилинки - повідомлення про цей знаменний день - День партизанської слави в Україні для всіх ліцеїстів та випущено радіовипуск, який учні мали змогу прослухати на перервах.

 

День миру у ліцеї «Білоцерківський колегіум»!

21 вересня увесь світ відзначає Міжнародний День миру!

Кожен громадянин України виборює мир та спокій для нашої рідної землі. І це в особливий спосіб роблять діти в начальних закладах, виборюючи мир творчістю! Адже, творчість – це єдина зброя, яка в них є.

 

У 23 групі відбулася виховна година присвячена Міжнародному Дню миру

Учні познайомилися з історичною  довідкою про Міжнародний День миру. Головною метою заходу було привернення уваги до проблеми миру і ефективних способів його досягнення; формування активної життєвої позиції, виховання розуміння того, що майбутнє світу залежить від справ і думок людини.

 

21 вересня - Міжнародний День миру

Міжнародний День миру був заснований у 1981 році, а вперше був проведений у вересні 1982 року. 7 вересня 2001 року Генасамблея ООН запропонувала розширити його значення, закликавши ворогуючі сторони в усьому світі оголосити щорічний Всесвітній день припинення вогню і відмови від насилля.

 
Назад Вперед

Опитування

Архів новин

Вересень 2020 (70)
Серпень 2020 (17)
Липень 2020 (14)
Червень 2020 (17)
Травень 2020 (13)
Квітень 2020 (10)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум