Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Проекти » «Філософські читання»

«Філософські читання»

Філософія - це наука про найзагальніші закони розвитку природи, суспільства та мислення, а значить, - охоплює та представляє всі інші напрями науки. Філософія є початком і першоосновою кожної науки. Дуже приємно, що ми є свідками і учасниками того часового простору, коли найдавніша наука з недосяжних вершин спускається до шкільної лави, а, може, то ми з вами, шановна учнівська юнь, піднімаємося на одну-дві щабельки вище, до сяючих вершин науки, беручи участь у "Філософських читаннях"?

ІХ учнівська науково-практична конференція "Філософські читання - 2018"

22 березня 2018 року

 

«МРІЯ ПРО ВЕСНУ». ФІЛОСОФІЯ УЯВЛЕНИХ СВІТІВ

 

«Мрія про весну» – можлива назва ще не написаного заключного роману саги «Пісня льоду та вогню» Дж. Мартіна. Ця метафора якнайкраще відображає людські очікування від філософії. Філософія – це обіцянка того, що ми можемо знайти способи змінити світ на краще. 

У певному сенсі кожна галузь людського знання є одним із «уявлених» світів: про історичні події ми знаємо через інтерпретацію істориків, навіть точна наука математика потребує уявлення абстрактних понять, якщо ж міркувати про етику, – йдеться про стосунки, якими ми хочемо їх бачити.

На конференції пропонується обговорити філософське осмислення питань історії, науки, етики, естетики, релігієзнавства, культурології та ін.

 

Заплановано проведення таких секційних засідань:

Філософія комп’ютерних ігор і віртуальної реальності

Літературна реальність

Кіносвіти

Філософія фантастики й фентезі

Уявлені цінності

Вимоги до оформлення матеріалів: обсяг до 4 стор. формату А4, кегль 14, шрифт Times New Roman, міжрядковий інтервал – 1,5, посилання на літературу – в квадратних дужках, наприклад [1, с. 35].

Список використаної літератури – в алфавітному порядку в кінці тексту. У правому верхньому куті вказати прізвище, ім’я, по батькові учасника,  з нового рядка – назву навчального закладу, клас, у наступному рядку – прізвище, ім’я, по батькові наукового керівника. Через два рядки по центру – назву доповіді.

 

Остаточний термін подання тез – 01 березня 2018 року. 

  

Зразок оформлення тез

 

Василенко Тарас Іванович

Білоцерківське навчально-виховне об’єднання

«Ліцей – Мала академія наук», 31 група

Науковий керівник:  Антонов Семен Панасович

 

«Реальність» націоналізму

 

Сучасні медіа активно розвивають тему загострення консервативних настроїв у Європі, багато політологів також констатують відродження націоналістичних ідей  [2, с. 15-30].

 

Список використаної літератури

  1. Андерсон Б. Уявлені спільноти. Міркування щодо походження й поширення націоналізму ; пер. В. Морозов. – К. : Критика, 2001. – 272 с.
  2. Ачкасов В. А. Европа: иммиграция и этническая ксенофобия – существует ли связи? / Ксенофобия в современном мире / отв. ред. В. А. Ачкасов, Д. З. Мутагиров. – СПб. : Изд-во СПбГУ, 2008. – С. 140-177.
  3. Націоналізм. Антологія / упоряд. О. Проценко, В. Лісовий ; літ.ред. Л. Білик ; Наукове товариство ім. Вячеслава Липинського. – К. : Смолоскип, 2000. – 872 с.
  4. Червак Б. О. Уроки націоналізму. – К. : Видавництво ім. Олени Теліги, 2002. – 112 с.

VІІІ учнівська науково-практична конференція "Філософські читання-2017"

Результативність участі в учнівській науково-практичній конференції "Філософські читання"


5230 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Лютий 2018 (26)
Січень 2018 (34)
Грудень 2017 (36)
Листопад 2017 (62)
Жовтень 2017 (88)
Вересень 2017 (45)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}gmail.com

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум