Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Про колегіум » Досягнення колегіантів

Досягнення колегіантів

2017/2018 навчальний рік

Вітаємо переможців та призерів краєзнавчих читань ім.П.Лебедигцева!

27 березня 2018 року на базі БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» за сприяння управління освіти і науки Білоцерківської міської ради відбулися П'яті учнівські краєзнавчі читання імені Петра Лебединцева «Біла Церква в контексті історії України».

            У рамках краєзнавчих читань працювало 4 секції: "Літописний Юр'єв, Біла Церква і Середнє Поросся в минулому і сьогодні", "Історичні пам'ятки Білої церкви", "Історія міста і краю в особах", "Культура, духовність і релігія у житті міста над Россю",  у роботі яких брали участь учні колегіуму.

 За рішенням журі учні колегіуму вибороли 5 призових місць, з них:

І місце:

Редзюк Валерія, 41 група, "Туристична індустрія як вид економічної діяльності і складова економіки Білої Церкви", науковий керівник Яременко Л.П.;

ІІ місце:

Оверчук Анна, 12 група, "Микита Минович Грищенко - вчитель учителів", науковий керівник Світлоока Г.І.;

Пересунько Олександра, 42 група, "Становлення та розвиток медичних закладів Білої Церкви у кінці ХVІІІ - на початку ХІХ століття", науковий керівник Махаринська О.П.;

ІІІ місце:

Онопрієнко Юлія, 41 група, "Купальська традиція в українському фольклорі і сучасному житті", науковий керівник Шульга С.В.;

Агалієва Анна, 21 група, "Антон Середа - мистецтвознавець, художник, педагог", науковий керівник Світлоока Г.І.

Вітаємо колегіантів та наукових керівників з перемогою!!!

 

Вітаємо переможців та призерів науково-практичної конференції "Філософські читання-2018"!

22 березня 2018 року на базі Білоцерківського навчально-виховного об'єднання "Ліцей-МАН" відбулася ІХ учнівська науково-практична конференція «Філософські читання – 2018» з теми "Мрія про весну". Філософія уявлених світів". У рамках конференції працюватимуть 5 секцій: "Філософія комп'ютерних ігор і віртуальної реальності", "Літературна реальність", "Кіносвіти", "Філософія фантастики й фентезі", "Уявлені цінності", у роботі яких брали участь 12 учнів колегіуму.

Призові місця у ІХ учнівській науково-практичній конференції «Філософські читання – 2018» посіли:

- Онопрієнко Юлії, учениці 41 групи, за зайняте І місце;

- Гоменюк Марині, учениці 31 групи, за зайняте І місце;

- Максимовій Єлизаветі, учениці 31 групи, за зайняте І місце;

- Колякіній Ользі, учениці 21 групи, за зайняте І місце;

- Погорецькій Анастасій, учениці 41 групи, за зайняте І місце;

- Доманській Діані, учениці 41 групи, за зайняте ІІ місце;

- Москаленко Софії, учениці 21 групи, за зайняте ІІ місце;

- Кондауровій Ксенії, учениці 21 групи, за зайняте ІІ місце;

- Агалієвій Анні, учениці 21 групи, за зайняте ІІІ місце;

- Іващук Анастасії, учениці 21 групи, за зайняте ІІІ місце;

- Головченко Софії, учениці 41 групи, за зайняте ІІІ місце;

- Чорній Яні, учениці 31 групи, за зайняте ІІІ місце.

 

Вітаємо переможців!!!!

 

Досягнення колегіантів


 


 

Вітаємо команду "Зоряне сузір'я" із зайнятим ІІІ місцем у міському турнірі юних хіміків та біологів!

Склад команди:

Дмирашко Карина, 11 група

Граждан Артур, 11 група

Бровченко Дарина, 11 група

Прибульська Марія, 11 група

Дудка Микола, 11 група

Іваніцький Тимофій, 11 група

Кисіленко Даниіл, 12 група

 

Досягнення колегіантів

 

Результати ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у системі  МАН

Результати І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у системі МАН

 

 

Досягнення колегіантів

 

Яременка Віталія,

учня 12 групи, 

із зайнятим ІІІ місцем у обласному етапі  конкурсу "Топоніміка та історія освіти рідного краю"!

Бажаємо подальших перемог!


 

 

Піщанського Андрія із зайнятим ІІ місцем та Гудзяка Олександра із зайнятим ІІІ місцем у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій ''ITalent''!

Бажаємо успіхів та подальших перемог!!!

 

Прибульську Марію, 

ученицю 11 групи,

  із зайнятим ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу, присвяченого

Шевченківським дням, ''Об'єднаймося ж, брати мої''!

Бажаємо успіхів та подальших перемог!!!

 

Яременка Віталія,

учня 11 групи, 

із зайнятим ІІ місцем у міському етапі обласного конкурсу "Топоніміка та історія освіти рідного краю"!

Бажаємо подальших перемог!


Кузьменчук-Ренард Анну,

ученицю 21 групи,

із І місцем у XV Міжнародній виставці-конкурсі "Ukrainian Art Week"!

Бажаємо подальших перемог!!!


Вітаємо переможців міського конкурсу юних фотоаматорів «Моя
Україно!»

Результати ІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка

Результати ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

ВІТАЄМО!!!

8 листопада відбувся міськрайонний конкурс читців-декламаторів поезії Влодимира Іванціва. Його вірші бунтівливі, як народна стихія, гарячі, мов вогонь повстань, і надзвичайно лагідні й проникливі, мов тиха «русява Рось».Колегіантка 21 групи Агалієва Анна виконала сатиричний вірш і посіла 3 місце.

 

Досягнення колегіантів

 

 

Вітаємо Анну та бажаємо подальших творчих звершень!

 

ВІТАЄМО!

Переможця Чемпіонату світу із традиційного карате-до з ІІ місцем у категорії "Командне ката 13-14 років", а також з ІІІ місцем у категорії "Командне ката 18-24 років" ученицю 21 групи Шевченко Анастасію.

 

Переможця ХІХ Чемпіонату світу з FSKA з І місцем у категоріях "Командне ката 15-17 років" та "Командне ката 17 і більше років", з ІІ місцем у категорії "Командне ката мікс 13-14 років", а також з ІІІ місцем у категорії "Командне ката мікс 15-17 років" учня 22 групи Чернякова Даниїла.

 

Досягнення колегіантів

 

Досягнення колегіантів

 

 

 


ВІТАЄМО

Агалієву Анну, ученицю 21 групи, із зайнятим ІІ місцем у ІІІ міському поетичному конкурсі читців-декламаторів “Великий Каменяр”, який був присвячений 161-й річниці від дня народження Івана Яковича Франка. А також із ІІІ місцем у конкурсі читців поезії Бориса Олійника.


 

 

 

 

 

ВІТАЄМО

Макаревську Олександру, ученицю 22 групи, із зайнятим І місцем у міському етапі обласної історико-краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Київщина козацька". 

 

Результати І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, зарубіжної літератури, біології, образотворчого мистецтва

 

Учні 11 групи разом із учителем англійської мови Кравчук Наталією Леонідівною отримали визнання за роботу у міжнародному проекті MY PLACE. UKRAINE-SPAIN в рамках програми eTwinning Plus і були нагороджені довгоочікуваною eTwinning QUALITY LABLE!!! Пишаємось вами!!!

2016/2017 навчальний рік

2015/2016 навчальний рік

2014/2015 навчальний рік

2013-2014 навчальний рік(олімпіади)

2012-2013 навчальний рік(олімпіади)




9295 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Травень 2018 (16)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (30)
Лютий 2018 (43)
Січень 2018 (34)
Грудень 2017 (36)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}gmail.com

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум