Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

2014/2015 навчальний рік

Спортивні досягнення колегіантів:

14 травня 2015 року у Білоцерківському колегіумі відбулася шоста щорічна церемонія нагородження відзнаками «Гордість колегіуму - 2015».

У номінації «Кращий спортсмен 2015 року» були нагороджені  учні – переможці міських змагань із стрітболу, срібні призери міських змагань із баскетболу серед дівчат:

1. Пономаренко Анастасія, 41 група

2. Чалій Поліна, 31 група

3. Роль Вікторія, 43 група

4. Замкова Анастасія, 43 група

5. Бондар Єлизавета, 43 група

6. Погорєлова Анастасія, 11 група

Бронзові призери міських змагань із легкої атлетики:

1. Верещаков Денис, 32 група

2. Максимець Максим, 41 група

3. Мордатенко Роман, 32 група

4. Каструбін Максим, 22 група

5. Костюк Владислав, 32 група

6. Кутова Надія, 32 група

7. Нагорна Анастасія, 11 група

Особисті досягнення наших колегіантів:

1.Борова Юлія, 41 група, чемпіон світу з карате – до, срібний призер міських змагань із баскетболу, переможець міських змагань із стрітболу

2.Ткачук Назарій, 31 група, чемпіон світу з карате – до

3.Качор Валерія, 43 група, чемпіон світу з панкратіону, срібний призер міських змагань із баскетболу, переможець міських змагань із стрітболу, бронзовий призер міських змагань із легкої атлетики

4.Суботіна Єлизавета, 22 група, переможець обласних змагань та бронзовий призер чемпіонату України з тайського боксу

5.Цесарський Артем, 32 група, переможець обласних змагань із класичного пауерліфтінгу

6.Яценко Артем, 21 група, срібний призер обласних змагань із греблі на байдарках у четвірках

7.Пономаренко Олексій, 21 група, переможець міських та обласних змагань із шахів

8.Редзюк Валерія, 11 група, переможець обласних змагань із плавання

9.Коток Владислав, 12 група, переможець обласних змагань із рукопашного бою

10.Манькова Василина, 5 клас, переможець та призер міських змагань із плавання

11.Прибульська Марія, 5 клас, переможець та призер міських змагань із художньої гімнастики

12.Вакуленко Назар, 5 клас, переможець чемпіонату Київської області із джиу – джитсу

13.Сербін Юрій, 5 клас, переможець міських змагань із автомодельного спорту

14.Владимиренко Марина, 5 клас, переможець міських змагань із настільного тенісу

15.Пересунько Дмитро призер обласних змагань із футболу

 

Учасники військово – спортивої  гри «Сокіл» («Джура»),  команда «Січові стрільці».

  1. Швець Владислав, 31 група
  2. Рудніцький Олексій, 31 група
  3. Полянський Владислав, 31 група
  4. Чалій Поліна, 31 група
  5. Куртішова Марія, 31 група
  6. Тищенко Роман, 31 група
  7. Мордатенко Роман, 32 група
  8. Краснощока Микола, 32 група
  9. Кутова Надія, 32 група
  10. Верещаков Денис, 32 група

Вітаємо учасників спартакіади

Срібні призери з баскетболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів (дівчата)

 

 

 

 


 

 

 

 

Чемпіонка України з панкратіону (жовтень-листопад 2014 року)

 

2014/2015 навчальний рік


Чемпіони світу з карате-до (вересень 2014 року)

 

2014/2015 навчальний рік


 


150 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Червень 2018 (25)
Травень 2018 (22)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (30)
Лютий 2018 (43)
Січень 2018 (34)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}gmail.com

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум