Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Білоцерківський колегіум » Інформація » Перелік тем науково-дослідницьких робіт колегіантів за 2010-2011 н.р. у системі МАН

Перелік тем науково-дослідницьких робіт колегіантів за 2010-2011 н.р. у системі МАН

Історико–географічне відділення

Секція історії України

  • «Козацтво як феномен української історії», учень 41 групи  Щур Ярослав, керівник Махринська О.П. (міський етап – учасник).

Секція історичного краєзнавства

  • «Епістолярій та спогади остарбайтерів Білоцерківщини», учениця 31 групи  Загородня Світлана, керівник Туліветрова Н.М.(міський етап -2 місце).
  • «Структура та символіка дендропарку «Олександрія»», учениця 31 групи  Косяк Надія, керівник Лата Л.Б. (міський етап – 3 місце).
  • «Перебування відомих діячів культури ХХ століття на Білоцерківщині», учениця 32 групи Романюк Мирослава, керівник Лата Л.Б. (міський етап – 5 місце).
  • «Діяльність меценатів Білої Церкви як механізм практичної взаємодії суспільства і держави» учениця 32 групи Ткач Ірина, керівник Талашова Т.Г. (міський етап – 2місце).

 Секція географії

  • «Підземні води міста Біла Церква та Білоцерківського району», учень 41 групи Дащенко Артем, керівник Лата Л.Б. (міський етап – 2 місце).

Секція права

  • «Право на відпочинок», учениця 41 групи Антонюк Дарина, керівник Лата Л.Б. (міський етап – 2 місце).
  • «Правова охорона природно-заповідного фонду України», учень 22 групи Матвєєв Максим, керівник лата Л.Б. (міський етап – 3 місце).
  • «Законодавство України щодо здорового способу життя», учень 32 групи Федорчук Юрій, керівник Лата Л.Б. (міський етап – 3 місце).

Секція релігієзнавства та історії релігії

  • «Інтерпретація канонічних та апокрифічних християнських джерел у романі Дена Брауна «Код да Вінчі», учениця 32 групи Бойко Анна, керівник Терехова Л.В. (міський етап – 1 місце).

 Відділення філології та мистецтвознавства

Секція української мови

  • «Семантика символів у поезії Ліни Костенко», учениця 31 групи Шершньова Олена, керівник Смаглюк І.І. (міський етап – 5 місце).

Секція фольклористики

  • «Кобзарство – еліта українського народу»,учениця 23 групи Симоненко Діана, керівник Шульга Світлана (міський етап – учасник).

Секція мистецтвознавства

  • «Ювелірне мистецтво України: погляд крізь століття»,учениця 31 групи Кацалап Тамара, керівник Товт Ірина Семенівна (міський етап – учасник).
  • «Анімація як вид мистецтва», учень 31 групи Краснов Максим, керівник Товт І.С. (міський етап – учасник).
  • «Давня архітектура українського села», учень 41 групи Ковтун Ганна, керівник П’ятецька А.М. (міський етап – учасник).

Секція англійської мови

  • «Мистецтво тайм-менеджменту», учениця 41 групи Півнюк Анастасія, керівник Кравчук Н.М. (міський етап – 2 місце).

Секція іспанської мови

  • «Національні особливості Іспанії: міфи і реальність», учениця 22 групи Єрмоліна Софія, керівник Шевченко О.М. (міський етап – 1 місце, ІІ (обласний) етап – 1 місце).

Відділення математики

Секція математики

  • «Рівняння та нерівності з параметрами», учениця 33 групи Поліщук Аліна, керівник Козаченко О.І. (міський етап – 2 місце).

Секція прикладної математики

  • «Використання трикутника Паскаля у моделюванні природних процесів», учень 23 групи Самар Валентин, керівник Цибко В.В. (міський етап – 3 місце).

 Відділення фізики і астрономії

Секція експериментальної фізики

  • «Використання мультимедійних технологій на уроках фізики», учениця 31 групи Редька Марія, керівник Тимошенко Ю.І. (міський етап – 4 місце).

 Відділення економіки

Секція мікроекономіки  та макроекономіки

  • «Бізнес майбутнього. В які сфери життя краще вкладати гроші?», учениця 41 групи Сухомлин Тетяна, керівник Гайдаєнко О.А. (міський етап – 3 місце).

 Відділення біології і наук про людину

Секція психології

  • «Психологія особистісного зростання підлітків (за героями телесеріалу «Кадети»)», учениця 41 групи Нечипорук Оксана, керівник Войтенко О.П. (міський етап – 3 місце, ІІ (обласний) етап – 3 місце).
  • «Види, типи, механізми пам’яті та її розвиток», учень 31 групи Кузнєцов Микола, керівник Войтенко О.П. (міський етап – 5 місце).

 

Відділення екології та аграрних наук

Секція агрономії

  • «Вплив зеленої маси люцерни на молочну продуктивність корів», учениця 41 групи Кубенко Анюта, керівник Орлюк Л.В. (міський етап – 1 місце).

 


1174 Переглядів.

А також по темі:


Додавання коментаря

Ім`я:*
E-Mail:*
Коментар:
Введіть код: *

Опитування

м. Біла Церква, бульвар 50-річчя Перемоги, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}gmail.com

Схема проїзду