Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Новини » Результати участі у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник»

Результати участі у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник»

Учні Білоцерківського колегіуму кожного року беруть активну участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник».

У 2015 навчальному році учасниками гри стали 84 учні, з них 16  були визначені координатором гри переможцями на шкільному рівні.

 

Дипломом ІІ ступеня Регіонального рівня та ручкою нагороджені:

-       Бадзюк Павло— учень 5 класу;

-       Владимиренко Марина — учениця 5 класу;

-       Дмитрашко Карина — учениця 5 класу;

-       Лабиш Анна — учениця 5 класу;

-       Мельник Вікторія —  учениця  5 класу;

-       Онищенко Анастасія — учениця 5 класу;

-       Прибульська Марія — учениця 5 класу;

-       Слободянюк Валерія — учениця 5 класу;

-       Шинкаренко Назар — учень 5 класу;

-       Храмцова Руслана — учениця 5 класу;

-       Фареник Леся — учениця 31 групи;

-       Бомко Марія — учениця 32 групи;

-        Ковтун Катерина — учениця учениця 32 групи.

 

Дипломом ІІІ ступеня регіонального рівня та набором наклейок нагороджені:

-       Манькова Василина — учениця 5 класу;

-       Савченко Даніїл — учень 5 класу;

-       Козловська Ангеліна — учениця 22 групи;

-       Каструбін Максим — учень 22 групи;

-       Троц Максим — учень 22 групи;

-       Коптіла Єлизавета — учениця 21 групи;

-       Бондар Ліна — учениця 22 групи;

-       Вівчарик Лілія — учениця 21 групи;

-       Скрипченко Анастасія — учениця 21 групи;

-       Петрова Поліна — учениця 21 групи;

-       Павлова Олена — учениця 31 групи;

-        Чічко Карина — учениця 12 групи.

 

Дипломом переможця на шкільному рівні та закладками нагороджені:

-       Яременко Віталій — учень 5 класу;

-       Слюсар Діана — учениця 22 групи;

-       Косарєва Аліса — учениця 22 групи;

-       Андрущенко Ярослав — учень 22 групи;

-       Корнієнко Олександр — учень 22 групи;

-       Коломієць Наталія — учениця 32 групи;

-       Гарнага Юлія — учениця 32 групи;

-       Головаченко Ангеліна — учениця 32 групи;

-       Ткач Дмитро— учень 31 групи;

-       Линник Олександра — учениця 32 групи;

-       Краснощока Микола — учень 32 групи;

-       Колісніченко Анастасія — учениця 32 групи;

-       Борова Юлія — учениця 41 групи;

-       Міськевич Ольга — учениця 41 групи;

-       Туліветрова Карина — учениця 41 групи;

-        Нагаївська Каріна — учениця 41 групи;

 

43 колегіанти отримали сертифікати учасників: 

-       Ситник Яна — учениця 11 групи;

-       Редзюк Валерія — учениця 11 групи;

-       Пархомець Софія — учениця 12 групи;

-       Савіна Анастасія — учениця 21 групи;

-       Сітко Артур — учень 21 групи;

-       Качалаба Юлія — учениця 31 групи;

-       Поліщук Марія — учениця 31 групи;

-       Кучерук Ірина — учениця 31 групи;

-        Бондаренко Діана — учениця 31  групи;

-        Швець Владислав — учень 31 групи;

-       Кривенко Марина — учениця 31 групи;

-       Шульга Лідія — учениця 31 групи;

-       Костюк Владислав — учень 32 групи;

-       Тищенко Роман — учень 31 групи;

-       Гарагуля Єгор — учень 32 групи;

-       Мордатенко Роман — учень 32 групи;

-       Чалій Поліна — учениця 31 групи;

-       Мельцарик Людмила — учениця 31 групи;

-       Перебийніс Анастасія — учениця 41 групи;

-       Кучер Олександра — учениця 41 групи;

-       Шумська Анастасія — учениця 41 групи;

-       Панчук Єлизавета — учениця 41 групи;

-       Пономаренко Анастасія — учениця 41 групи;

-       Строкач Вікторія— учениця 41 групи;

-       Чумак Ольга — учениця 41 групи;

-        Козеренко Вікторія — учениця 41 групи;

-       Макарова Катерина — учениця 41 групи;

-       Бодрик Ірина — учениця 41 групи;

-       Бусленко Катерина — учениця 41 групи;

-       Іщенко Анна — учениця 41 групи;

-       Кухта Павло — учень 41 групи;

-       Яцюк Вікторія — учениця 41 групи;

-       Свердлик Наталія — учениця 41 групи;

-       Шуба Катерина — учениця 41 групи;

-       Приймак Роман — учень 41 групи;

-       Перинська Елізабетта — учениця 41 групи;

-       Бака Сергій — учень 42 групи;

-       Мартич Давид — учень 42 групи;

-       Бровченко Тетяна — учениця 42 групи;

-       Максимець Максим — учень 41 групи;

-       Чуйко Марина — учениця 41 групи;

-       Шибіна Євгенія — учениця 41 групи;

-        Чуйко Дарина — учениця 41 групи.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!


4429 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Вересень 2018 (24)
Серпень 2018 (18)
Липень 2018 (16)
Червень 2018 (30)
Травень 2018 (22)
Квітень 2018 (30)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум