Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Новини » Незабутні пригоди колегіантів в Києві

Незабутні пригоди колегіантів в Києві

28  жовтня  2015 року учні 11, 12 та 21  груп  Білоцерківського колегіуму  відвідали  столицю України – м.Київ. Вони побували у океанаріумі «Морська зірка», на виставі у театрі ім.Івана Франка «Одруження» , прогулялися вулицями Києва.

C:UsersМарияDesktopIMG_2697.JPGЗвичайно, багато емоцій було у школярів при відвідуванні океанаріуму, де  колегіанти дізналися багато цікавого з історії підводного світу морів та океанів, з океанографії, гідрології, гідробіології. Головною родзинкою експозиції морських акваріумів став підводний тунель, всередині якого учні мали можливість спостерігати за життям жителів морських глибин та відчути емоції, раніше доступні виключно дайверам.У живому музеї підводних глибин широко представлені креветки, медузи, морські зірки , морські їжаки, а також яскраве «живе каміння» - цілі гуртожитки коралів. Цікаво було спостерігати і за іншими мешканцями океанаріуму: черепахами, різнокольоровими рибками-клоунами, небезпечними рифовими акулами, а також найотруйнішими рибами океану – рибою-каменем та рибою-собакою.

Колегіанти поринули у магічний світ підводного світу, стали свідками неповторного розмаїття морського життя .

Запам’яталося також і відвідування театру ім.Івана Франка, де колегіанти переглянули виставу М.Гоголя «Одруження». Майстерна гра відомих акторів, віртуозні діалоги, комізм ситуацій, в які потрапляють яскраво-характерні персонажі, є запорукою надзвичайного, театрального дійства.

Екскурсія до Києва залишила гарні та незабутні враження, яскраві емоції та позитивний настрій.

                            

 


1310 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Червень 2022 (7)
Травень 2022 (9)
Квітень 2022 (13)
Березень 2022 (2)
Лютий 2022 (13)
Січень 2022 (27)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум