Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Новини » Інноваційні технології управління новою школою в Україні

Інноваційні технології управління новою школою в Україні

07 жовтня 2016 року адміністрація Білоцерківського колегіуму брала участь у засіданні Всеукраїнського клубу "Директор школи" та Координаційної ради Асоціації керівників шкіл України на тему "Інноваційні технології управління новою школою в Україні".

З вітальним словом перед директорами навчальних закладів України виступили Хобзей Павло Кузьмович - заступник Міністра освіти і науки України, Онаць Олена Миколаївна - президент АКШУ, керівник Клубу "Директор школи", Головко Микола Васильович - заступник директора Інституту педагогіки НАПН України.

У ході зустрічі розглядалися питання розбудови нової школи в Україні, концептуальних змін в управлінні новою школою, методики використання електронного кабінету директора та електронних навчальних кабінетів в організації очно-віддаленого навчання, управління розвитком персоналу та самостійною фінансово-господарською діяльністю школи тощо.

Для директорів навчальних закладів організовано та проведено 3 майстер-класи, 2 круглі столи, демонстрація виробів та інструментів для навчальної діяльності творчої майстерні БОШ ЛТД, презентація кращих підручників видавництва "Педагогічна преса".

По завершенню роботи учасниками засідання вироблено рекомендації та прийнято важливі рішення щодо організації управління новою школою в Україні.

Інноваційні технології управління новою школою в Україні

Інноваційні технології управління новою школою в Україні

Інноваційні технології управління новою школою в Україні

Інноваційні технології управління новою школою в Україні880 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Травень 2022 (5)
Квітень 2022 (14)
Березень 2022 (2)
Лютий 2022 (13)
Січень 2022 (27)
Грудень 2021 (53)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум