Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Новини » Зимові канікули у Білоцерківському колегіумі

Зимові канікули у Білоцерківському колегіумі

Канікули – найбажаніший період шкільного життя. А зимові канікули ще й найсвятковіші, бо співпадають вони з двома найбільшими святами – Новим роком та Народженням Христа.

Зимові канікули у Білоцерківському колегіумі пройшли цікаво і змістовно. А розпочалися вони новорічною дискотекою, яка відбулася у розважальному клубі «Мон-Сіті». Колегіанти залюбки танцювали та брали участь у різноманітних конкурсах.

Під час канікул учні 5-А і 5-Б класів відвідали святковий новорічний захід «Старий рік минає, Новий починає», який організував колектив Бібліотеки сімейного читання. Веселі конкурси і змагання, ялинкові хороводи і танцювальні вихиляси, новорічні пісні і дитячі вірші, присутність  Діда Мороза і казкових персонажів, різноманітність подарунків і солодощів зробили свято веселим і цікавим та принесли дітям добрий настрій, багато усмішок і щасливих хвилин.

Учні 7-А класу побували у місті Києві, де відвідали казку-мюзикл на 2 дії «Попелюшка» у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка.

У Київському планетарії колегіанти побували на шоу «Від Землі – до Всесвіту», там  почули  розповідь про все розмаїття об’єктів безмежного космосу, побували на планетах Сонячної системи та побачили шалену лють Сонця. Потім покинули Сонячну систему, щоб помандрувати до зірок та яскравих туманностей, і навіть далі, за межі Чумацького Шляху, до неймовірного безмежжя міріадів галактик. На шляху  дізналися про історію астрономії і про сучасні гігантські телескопи, які зазирають у глибини Всесвіту.

Неабияке враження під час мандрівки справила головна ялинка країни на Софійській площі.

Колегіанти 11 і 12 груп  довідалися, що новорічний настрій створюють у невеликому містечку Клавдієво-Тарасовому на Київщині. Саме там вони побували на фабриці ялинкових іграшок. Учні з великим задоволенням спостерігали поетапний процес виготовлення ялинкової іграшки.

Екскурсія фабрикою продовжилася у музеї ялинкових іграшок, де зібрано новорічні іграшки з усього світу. Кімната з сюрпризом подарувала  кожному новорічний настрій та незабутні спогади.

Продовженням екскурсії стало відвідання Музею води, головна мета якого - розповісти відвідувачам про гідросферу планети, про запаси води, якими володіє Україна, про те, які необоротні процеси викликає необдумана діяльність людини, і як вона впливає на екологію в цілому. Учням було дуже цікаво подивитися, який шлях у природі долає вода, випадаючи на землю дощем, усмоктуючись у землю, проходячи різні шари ґрунту, збираючись у підземні ріки.

29 грудня  2016 року учні 12 групи відвідали інтерактивну виставу «Магазин Щастя», підготовлену вихованцями гуртка психології міської Станції юних натуралістів.  Наші колегіанти стали учасниками вистави, взяли участь у різноманітних конкурсах, висловили свої думки щодо щастя та можливості бути щасливими. 

Під час зимових канікул колегіанти 21,22 та 41 груп відвідали місто Київ. Учні побували на Софіївській площі біля головної ялинки країни, відвідали театр ім. Франка і переглянули комедію за п’єсою Бомарше  «Весілля Фігаро». Під час вистави мали змогу спостерігати за майстерною грою відомих українських акторів Остапа Ступки в ролі Фігаро та Олексія Богдановича в ролі графа Альмавіви. 

Учні 21 та 22 груп також переглянули у кінотеатрі ім. Довженка анімаційний фільм «Співай», де все як у людей: кожна тварина мріє стати зіркою. Хто знає, кому примхлива фортуна посміхнеться і чий портрет прикрасить обкладинки глянцевих журналів.

Для учнів 6-А класу  було організовано культпохід до кінотеатру імені Довженка на перегляд фільму «Ваяна». Дітям  дуже сподобався анімаційний пригодницько-комедійний фільм про 14 річну дівчинку Ваяну, яка вирушила в подорож Тихим океаном у пошуках казкового острова.

26 грудня  колегіанти 31 та 42 груп відвідали годину спілкування для старшокласників із елементами тренінгу «Єдина справжня розкіш - розкіш людського спілкування» у позашкільному навчальному закладі  СЮН.

Учні пригадали прислів'я та приказки про спілкування,  брали участь у грі “Подаруй квітку”, провели бліц-турнір на знання правил етикету, розв'язували ситуаційні задачі, працювали в парах, змагалися в знанні найбільшої кількості ввічливих слів, познайомились із  правилами спілкування. Отже, діти прийшли до висновку, що спілкування – це не тільки взаємини, контакт між людьми, які пізнають одне одного, обмінюються інформацією і переживаннями з метою взаєморозуміння і взаєморегулювання поведінки, але це й спосіб існування та головна умова розвитку людей.

27 грудня  учні 42 групи відвідали кінотеатр ім. О. Довженка. Кожен колегіант обрав  фільм для перегляду відповідно до своїх уподобань. По закінченню сеансів учні обмінялися враженнями від побаченого та запропонували один одному переглянути найцікавіші кінокартини.

04 січня учні 32 групи взяли участь у тренінгу «Як стати лідером колективу», який проводився на базі ЦТДЮ «Соняшник». Колегіанти розробляли плакати «Що таке лідерство. Яким має бути лідер», малювали власні герби, складали перелік якостей, притаманних лідерам, висловлювали власні погляди.


Зимові канікули в учнів колегіуму  були змістовними та цікавими, яскравими та незабутніми, сповненими нових вражень, цікавих зустрічей та знайомств.


1038 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Серпень 2022 (5)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (7)
Травень 2022 (9)
Квітень 2022 (13)
Березень 2022 (2)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум