Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Новини » World We Live in

World We Live in

Сьогодні педагоги та вихованці табору «STEAMcamp» відвідали виставу «Кайдашева сімя» Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П. К. Саксаганського.

Повість І.Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» - улюблений твір багатьох поколінь. І розхожі судження про те, що українська класика не актуальна і зараз мало кого цікавить, було спростовано.

На сцені розгорталося яскраве видовище. У виставі багато музичних і хореографічних номерів, які плавно вплітаються у канву дії, допомагаючи розкрити образи і головну ідею. До слова, весь музичний матеріал у виставі виконується наживо. Більше того, музиканти не просто супроводжують, а є безпосередніми учасниками подій.

Та все ж таки найголовнішою у виставі є людська драма в окремо взятій сім’ї Кайдашів, яка є характерною для великої кількості сімей і суспільства взагалі. Небажання порозумітися один з одним, бути толерантними, людяними призводить до руйнації людських стосунків, руйнації світу, одним із «китів», на якому він тримається, є моральність. Ця головна ідея, закладена І.Нечуєм-Левицьким, блискуче була втілена чудовим ансамблем акторів, зайнятих у виставі.

World We Live in

World We Live in


609 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Серпень 2022 (5)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (7)
Травень 2022 (9)
Квітень 2022 (13)
Березень 2022 (2)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум