Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Новини » Підсумки І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у системі МАН України

Підсумки І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у системі МАН України

Підсумки І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у системі  МАН України

22-23 грудня 2012 року відбувся І міський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у системі  МАН України. Учнями колегіуму було написано 42 роботи у 26 секціях.

Вітаємо переможців та призерів І етапу конкурсу захисту:

І місце:

  1. Кривоконь Марія, 41 група, секція журналістики, тема роботи: "Журналістське розслідування-ознака демократичного суспільства", науковий керівник Дудка Л.В.
  2. Байдюк Тетяна, 43 група, секція кліматології та метерології, тема роботи: "Аналіз сучасних погодних умов на території м. Білої Церкви та Білоцерківщини", науковий керівник Яременко Л.П.
  3. Бурилкін Леонід, 32 група, секція біології людини, тема роботи: "Санітарно-гігієнічна оцінка впливу шрота зародків на природну резистентність лабораторних тварин", науковий керівник Лясота В.П.

ІІ місце:

  1. Чичкаленко Оксана, 42 група, секція історія України, тема роботи: "Чумацькі села", науковий керівник Махаринська О.П.
  2. Туліветрова Карина, 21 група, секція історичного краєзнавства, тема роботи: "Театральне життя Білої Церкви. Діяльність музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського", науковий керівник Туліветрова Н.М.
  3. Краснікова Анастасія, 31 група, секція соціології, тема роботи: "Білоцерківський територіальний центр як засіб забезпечення належних умов проживання людей похилого віку", науковий керівник Талашова Т.Г.
  4. Матвєєв Максим, 42 група, секція соціології, тема роботи: "Створення іміджу політичного лідера засобами рекламно-інформаційної кампанії", науковий керівник Войтенко О.П.
  5. Супрун Олексій, 33 група, секція мистецтвознавства, тема роботи: "Храм Святого Георгія на Замковій горі: побудова, руйнація, відродження", науковий керівник Сич М.О.
  6. Кравчук Вероніка, 41 група, секція іспанської мови, тема роботи: "Художні засоби відтворення символічних образів у поезії Г. Лорки", науковий керівник Шевченко О.М.
  7. Бурилкіна Олена, 32 група, секція математики, тема роботи: "Ірраціональні числа та вирази", науковий керівник Козаченко О.І.
  8. Гольдич Олександр, 43 група, секція прикладної математики, тема роботи: "Математична обробка результатів вимірювань силової неоднорідності автомобільних шин", науковий керівник Цибко В.В.
  9. Доманська Вікторія, 43 група, секція мікроекономіки та макроекономіки, тема роботи: "Оцінка ділової активності підприємства: аналіз прибутковості та рентабельності Закритого акціонерного товариства "Гарант", науковий керівник Гайдаєнко О.А.
  10. Панченко Ольга, 43 група, секція агрономії, тема роботи: "Вплив рідких біологічно-активних органічних добрив на урожайність сортів пшениці озимої в умовах лісостепу України", науковий керівник Орлюк Л.В.

ІІІ місце:

  1. Козакевич Ян, 21 група, секція історія України, тема роботи: "Історія виникнення та розвитку фізкультурно – спортивних організацій «Січ», «Сокіл» в Україні у ХIХ ст.", науковий керівник Пилипчук А.П
  2. Дудка Вікторія, 42 група, секція історичного краєзнавства, тема роботи: "Макар Крутоус: особа на тлі епохи", науковий керівник Махаринська О.П.
  3. Штокал Євгеній, 42 група, секція етнології, тема роботи: "Сімейні відносини та родинна обрядовість. Традиції українського весілля", науковий керівник Шульга С.В.
  4. Нагаївська Каріна, 21 група, секція геології, геохімії та мінералогії, тема роботи: "Бурштин – загадковий скарб української землі", науковий керівник Яременко Л.П.
  5. Самар Валентин, 43 група, секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження, тема роботи: "Оцінка забрудненості  природного середовища на прикладі сміттєзвалища ТПВ", науковий керівник Цибко В.В.
  6. Підгорна Вікторія, 21 група, секція філософії, тема роботи: "Аспекти взаємодії держави і права у ретроспективі філософської думки", науковий керівник Пилипчук А.П.
  7. Гарвасюк Юлія, 32 група, секція соціології, тема роботи: "Соціальна реклама як засіб формування здорового способу життя дітей та молоді", науковий керівник Бурлак І.С.
  8. Лавріненко Олександра, 43 група, секція теології, релігієзнавства та історії релігії, тема роботи: "Жіночі служіння у християнстві", науковий керівник Паламарчук В.П.
  9. Щербаченко Аліна, 31 група, секція мистецтвознавства, тема роботи: "Розвиток фотомистецтва в Білій Церкві", науковий керівник Туліветрова Н.М.
  10. Яценко Єлизавета, 33 група, секція мистецтвознавства, тема роботи: "Білоцерківський дендрологічний парк «Олександрія» в станкових творах митців. Перша спроба дослідження", науковий керівник Дмитренко О.Ф.
  11. Будовська Марина, 41 група, секція української мови, тема роботи: "Ойконіми Київщини", науковий керівник Полякова І.І.
  12. Кричевська Олена, 31 група, секція української мови, тема роботи: "Дієслівні синоніми в романі «Вічний Іван» В. Міняйла", науковий керівник Туліветрова Н.М.
  13. Пономаренко Анастасія, 21 група, секція експериментальної фізики, тема роботи: "Використання термістора для вимірювання температури", науковий керівник Тимошенко Ю.І.

За рішенням журі конкурсу до участі у ІІ (обласному) етапі допущені учні:

  1. Кривоконь Марія, 41 група, секція журналістики, керівник Дудка Л.В.
  2. Байдюк Тетяна, 43 група, секція кліматології та метерології, керівник Яременко Л.П.
  3. Бурилкін Леонід, 32 група, секція біології людини, керівник Лясота В.П.
  4. Доманська Вікторія, 43 група, секція мікроекономіки та макроекономіки, керівник Гайдаєнко О.А.
  5. Панченко Ольга, 43 група, секція агрономії, керівник Орлюк Л.В.
  6. Кравчук Вероніка, 41 група, секція іспанської мови, керівник Шевченко О.М.

Бажаємо їм перемоги!

 


2937 Переглядів.

А також по темі:


Додавання коментаря

Ім`я:*
E-Mail:*
Коментар:
Введіть код: *

Опитування

Архів новин

Серпень 2017 (12)
Липень 2017 (19)
Червень 2017 (37)
Травень 2017 (17)
Квітень 2017 (16)
Березень 2017 (26)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}gmail.com

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум