Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Новини » Онлайн-церемонія "Гордість колегіуму-2020"

Онлайн-церемонія "Гордість колегіуму-2020"

Цьогоріч традиційне свято «Гордість колегіуму», на якому підводяться підсумки навчальних досягнень ліцеїстів та результативність їхньої участі у різноманітних олімпіадах, конкурсах, турнірах, змаганнях, проводиться онлайн. Вітаємо переможців 2019/2020 року, які золотими літерами вписали свої імена до літопису Ліцею "Білоцерківський колегіум"!

НОМІНАЦІЯ "КРАЩИЙ КОЛЕГАНТ 2020"

ЗОЛОТА ДЕСЯТКА СРІБНА ДЕСЯТКА БРОНЗОВА ДЕСЯТКА
  1. Гіптенко Софія, 21 група
  2. Агалієва Анна, 41 група
  3. Федорченко Яна, 21 група
  4. Верещакова Евеліна, 11 група
  5. Дмитрашко Карина, 31 група
  6. Невгад Богдан, 31 група
  7. Лобко Аліна, 22 група
  8. Ковальчук Анастасія, 31 група
  9. Заремба Катерина, 42 група
  10. Джуган Дмитро, 11 група
  1. Недоступ Дар’я, 31 група
  2. Лабиш Анна, 31 група
  3. Недоступ Вікторія, 32 група
  4. Швець Анна, 11 група
  5. Бористова Марія, 42 група
  6. Кукса Захар, 7-А клас
  7. Войцехівська Вероніка, 32 група
  8. Стовбецька Ірина, 22 група
  9. Лісовський Вячеслав, 23 група
  10.   Слободянюк Валерія, 31 група
  1. Видиборець Марія, 41 група
  2. Оверчук Анна, 32 група
  3. Мітлицька Діана, 21 група
  4. Закієв Максим, 6-Б клас
  5. Панфілов Іван, 7-Б клас
  6. Прибульська Марія, 31 група
  7. Сич Аліса, 6-А клас
  8. Москаленко Софія, 41 група
  9. Безнощенко Марія, 41 група
  10.  Шлевіт Софія, 6-А клас
  11. Колякіна Ольга, 41 група

 

НОМІНАЦІЯ "КРАЩИЙ НАУКОВЕЦЬ 2020"

1. Сич Аліса, 6-А клас
2. Гіптенко Софія, 21 група
3. Федорченко Яна, 21 група
4. Кабула Олександра, 21 група
5. Лобко Аліна, 22 група
6. Агалієва Анна, 41 група
7. Оверчук Анна, 32 група
8. Невгад Богдан, 31 група
9. Кравченко Альона, 31 група
10. Дмитрашко Карина, 31 група
11. Заремба Катерина, 42 група

12. Недоступ Дар’я, 31 група
13. Недоступ Вікторія, 32 група
14. Лабиш Анна, 31 група
15. Григор Андрій, 31 група
16. Лісовський Вячеслав, 23 група
17. Манькова Василина, 31 група
18. Бузяк Таїсія, 31 група
19. Бровченко Дарина, 31 група
20. Ковальчук Анастасія, 31 група

 21. Войцехівська Вероніка, 32 група

22. Борисова Марія, 42 група

23. Дудка Микола, 31 група
24. Іващук Анастасія, 41 група
25. Задніпряна Яна, 41 група
26. Колякіна Ольга, 41 група
27. Владимиренко Марина, 31 група
28. Прибульська Марія, 31 група
29. Гелівері Вікторія, 32 група
30. Плигань Сергій, 31 група
31. Ткаченко Анастасія Вадимівна, 32 група

 32. Залєвський Дмитро, 21 група

33. Кузьомко Вікторія, 21 група

 

НОМІНАЦІЯ "КРАЩИЙ ІНТЕЛЕКТУАЛ 2020"

1. Закієв Максим, 6-Б клас
2. Гецко Артем, 7-А клас
3. Кукса Захар, 7-А клас
4. Панфілов Іван, 7-Б клас
5. Джуган Дмитро, 11 група
6. Верещакова Евеліна, 11 група
7. Швець Анна, 11 група
8. Оверченко Вероніка, 11 група
9. Лютц Марія, 13 група
10. Лісовський Вячеслав, 23 група
11. Федорченко Яна, 21 група
12. Мизин Андрій, 22 група
13. Мітлицька Діана, 21 група
14. Гіптенко Софія, 21 група
15. Слободянюк Валерія, 31 група
16. Оверчук Анна, 32 група
17. Недоступ Дар’я, 31 група
18. Недоступ Вікторія, 32 група
19. Кравченко Альона, 31 група
20. Безнощенко Марія, 41 група
21. Москаленко Софія, 41 група
22. Фендерова Ангеліна, 41 група
23. Агалієва Анна, 41 група
24. Гуцал Любов, 5-А клас
25. Пастушенко Софія, 6-А клас
26. Ковальчук Анастасія, 31 група
27. Шлевіт Софія, 6-А клас
28. Стовбецька Ірина, 22 група
29. Видиборець Марія, 41 група
30. Хомуха Максим, 21 група
31. Григор Дарина, 23 група     

 

НОМІНАЦІЯ "КРАЩА ЗІРКА МЕЛЬПОМЕНИ 2020"

1. Гіптенко Софія, 21 група
2. Суворова Анна, 21 група
3. Войцехівська Маргарита, 6-Б клас
4. Кучеренко Назарій, 5-Б клас
5. Карпенко Іванна, 23 група
6. Войцехівська Вероніка, 32 група
7. Недзельницька Катерина, 32 група
8. Сич Аліса, 6-А клас
9. Бровченко Дарина, 31 група
10. Дмитрашко Карина, 31 група
11. Манькова Василина, 31 група
12. Прибульська Марія, 31 група
13. Дудка Микола, 31 група
14. Ковальчук Анастасія, 31 група
15. Невгад Богдан, 31 група
16. Агалієва Анна, 41 група
17. Кононенко Анастасія, 5-А клас
18. Муха Дарина, 6-А клас
19. Зінченко Катерина, 23 група
20. Бровченко Поліна, 5-А клас
21. Осаволюк Дарія, 11 група
22. Бурківський Ілля, 31 група
23. Губернатор Карина, 41 група
24. Майданюк Софія, 41 група
25. Заліток Юрій, 31 група
26. Федунова Олександра, 7-А клас


НОМІНАЦІЯ "КРАЩИЙ СПОРТСМЕН 2020"

1. Чічканова Анастасія, 42 група
2. Москаленко Софія, 41 група
3. Осаволюк Дарія, 11 група
4. Шелест Анна, 42 група
5. Калашникова Арина, 42 група
6. Дем’янюк Тетяна, 41 група
7. Пройдисвіт Дар’я, 32 група
8. Прибульська Марія, 31 група
9. Ковальчук Анастасія, 31 група
10.  Нестерук Олена, 23 група
11.  Муха Поліна, 13 група
12. Куценко Богдан, 31 група
13. Джуган Дмитро, 11 група
14. Лазаренко Поліна, 7-А клас
15. Каплун Борис, 12 група
16. Борисова Марія. 42 група
17. Степура Дар’я, 11 група
18. Дубова Софія, 13 група
19. Дишлюк Марина, 11 група
20. Сидорова Олександра, 42 група
21. Зварич Олександра, 12 група

 

НОМІНАЦІЯ "ГОРДІСТЬ 2020"

1. Гіптенко Софія, 21 група
2. Агалієва Анна, 41 група
3. Федорченко Яна, 21 група

 

НОМІНАЦІЯ "КРАЩИЙ З КРАЩИХ 2020"

(серед учнів 5-7 класів)

1. Шлевіт Софія, 6-А клас
2. Лук’яненко Арсеній, 7-А клас
3. Сич Аліса, 6-А клас
4. Лобасенко Злата Софія, 5-А клас
5. Кулеша Ілля, 7-Б клас
6. Бесага Сергій, 5-А клас
7. Панфілов Іван, 7-Б клас
8. Гуцал Любов, 5-А клас
9. Півнюк Софія, 5-А клас
10. Білоус Катерина, 7-Б клас
11. Пастушенко Софія, 6-А клас
12. Нетичук Марія, 5-А клас
13. Кузьменчук Олена, 5-Б клас
14. Кукса Захар, 7-А клас
15. Баранівська Валерія, 5-А клас
16. Лавров Ростислав, 5-А клас
17. Нетичук Дарія, 5-А клас
18. Коган Андрій, 5-Б клас
19. Гецко Артем, 7-А клас
20. Щербачук Софія, 6-Б клас
21. Колюшева Вероніка, 7-Б клас
22. Дорошенко Ярослава, 6-А клас
23. Травкова Вероніка, 5-А клас
24. Цибровська Марія, 5-Б клас
25. Бугай Марія, 5-Б клас
26. Кучеренко Назар, 5-Б клас
27. Нестеренко Дарина, 5-Б клас
28. Попель Софія, 7-А клас
29. Кукса Ксенія, 5-А клас
30. Приладишев Олександр, 6-А клас
31. Скрипка Олена, 6-А клас
32. Кашпаренко Ганна, 7-А клас
33. Драпей Олександра, 6-Б клас
34. Рябоконь Олена, 6-А клас
35. Дроздова Вкторія, 5-А клас
36. Коваленко Катерина, 5-А клас
37. Бойко Валерія, 5-Б клас
38. Бондаренко Артем, 5-Б клас
39. Клочко Владислав, 6-Б клас
40. Юрченко Анна, 5-А клас 

987 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Травень 2022 (8)
Квітень 2022 (14)
Березень 2022 (2)
Лютий 2022 (13)
Січень 2022 (27)
Грудень 2021 (53)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум