Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Новини » Учні 21 групи стали учасниками установчої конференції МАН

Учні 21 групи стали учасниками установчої конференції МАН

10 вересня  у БНВО «Ліцей – МАН» відбулася ІХ установча сесія учнів-членів Малої академії наук БНВО «Ліцей – МАН», учасниками якої стали учні 21 групи ліцею "Білоцерківський колегіум".

До всіх учасників шкільних первинних осередків з вітальним словом звернувся начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ю.Ф. Петрик. У своїй промові він відзначив, що наукова діяльність у молоді роки – прекрасний спосіб самоствердитися, не тільки заявити про себе, а й відчути силу свого інтелекту і творчості. Тому молодому дослідникові, що формується, важливо ставити перед собою непрості проблеми й шукати способів їх вирішення. 

На пленарному засіданні учні ознайомилися з яскравими виступами О.О. Терехової, заступника директора КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»на тему «Інформаційні трансформації конкурсних платформ Малої академії наук України у 2020 році» та Н.С. Щасливої, кандидата філологічних наук, учителя БНВО «Ліцей - МАН», «Методика наукової творчості в МАН».

Учасникам  конференції свій постерний захист продемонструвала Юлія Беженар, учениця БНВО «Ліцей-МАН», переможниця ІІ етапу конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт у відділенні «Астрономія та астрофізика»

Ми віримо, що наукова діяльність, розпочата здобувачами освіти в шкільні роки, забезпечить їм місце у студентських наукових товариствах, дасть упевненість при виконанні дипломних робіт на рівень бакалавра й магістра, бо велика ріка життя починається з малого струмка.

 Вітаємо учасників ІХ конференції для учнів-членів МАН України 

Учні 21 групи стали учасниками установчої конференції МАН 270 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Червень 2022 (7)
Травень 2022 (9)
Квітень 2022 (13)
Березень 2022 (2)
Лютий 2022 (13)
Січень 2022 (27)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум