Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Новини » До Дня пам'яті жертв Голодомору

До Дня пам'яті жертв Голодомору

27 листопада ми відзначатимемо День пам’яті жертв Голодомору. В Україні та в усьому світі у цей день люди традиційно запалять свічки у вікнах — на знак пам’яті та пошани до мільйонів українців, які загинули внаслідок геноциду. Для учнів ліцею "Білоцерківський колегіум" було проведено виховні години, присвячені Дню пам'яті жертв Голодомору.

 

До Дня пам'яті жертв Голодомору

До Дня пам'яті жертв Голодомору

До Дня пам'яті жертв Голодомору 

5-А клас

 

До Дня пам'яті жертв Голодомору


5-Б клас

Для учнів 5-Б класу було проведено виховну годину, присвячену Дню пам'яті жертв Голодомору 1932-33 рр. Під час виховної години учні розглянули картину Катерини Білокур «Квіти за тином», яка була написана у 1935 році після страшних подій геноциду. А також переглянули мальовану історію «Голодний Дух», у якій віднайшли відповіді на всі питання, які їх турбували. А 27 листопада о 16:00 учні запалять свічки та вшанують пам'ять жертв Голодомору.

 

До Дня пам'яті жертв Голодомору 

 

6-А клас

 

До Дня пам'яті жертв Голодомору

До Дня пам'яті жертв Голодомору

 

 

 

6-Б клас

У першу суботу листопада в Україні вшановують пам'ять мільйонів жертв Голодомору. Українці разом із  усім світом у цей день традиційно запалять свічки у вікнах — на знак пам’яті та пошани до мільйонів українців, які загинули внаслідок геноциду. Діти 6-Б класу долучилися до Загальнонаціональної традиції на знак вшанування виморених голодною смертю. Свічка, що мерехтить у вікні, запалена о 16:00  27 листопада – це важлива традиція не лише для пам'яті про Голодомор. Вона єднає нас, творить націю і робить сильнішими.

 

До Дня пам'яті жертв Голодомору 

 

7-А клас

Одна з найстрашніших сторінок долі українського народу заповнена згадками про Голодомор 1932-1933 років. На жаль, змінити вже нічого неможливо, але ми можемо пам’ятати і вшановувати жертв цього страшного геноциду. У ході тематичного виховного заняття учні 7-А переглянули просвітницький ролик, що розповідає про передумови та причини Голодомору, а 27 жовтня о 16:00 у кожному вікні запалає свічка як символ пам'яті. 

 

До Дня пам'яті жертв Голодомору

До Дня пам'яті жертв Голодомору
7-Б клас

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха як Голодомор 1932-1933 рр., історія не знає.

23 листопада 2021 року у 7-Б класі було  проведено виховну годину «Голодомор – біль серця України».

Учні переглянули відеоматеріали про Голодомор, дізналися про жахливі історії українського народу, долучилися до акції, присвяченій пам’яті жертв Голодомору.

 

До Дня пам'яті жертв Голодомору


 

11 група

 

У четверту суботу листопада в Україні вшановують пам'ять мільйонів жертв голодоморів в Україні. Наймасштабнішим з них був голодомор 1932-1933 років. Цій події була присвячена онлайн-виховна година в 11 групі. Учні обговорили причини та наслідки голодомору для українського народу. Щоб вшанувати пам'ять жертв голодомору учні приєднаються до акції "Запали свічку".
До Дня пам'яті жертв Голодомору

До Дня пам'яті жертв Голодомору


12 група

 

 

 21 група

 

До Дня пам'яті жертв Голодомору


До Дня пам'яті жертв Голодомору


До Дня пам'яті жертв Голодомору


 

 

 

22 група

Для учнів 22  групи було проведено виховну годину до Дня пам'яті жертв Голодомору.

 Щороку в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі. Наймасштабнішим за кількістю людських жертв був голодомор 1932-1933 років. Саме його нині називають геноцидом українського народу. Його жертвами в Україні стали, за різними даними, від 3,9 до 7 мільйонів людей. Цей день мають пам'ятати всі українці. Після проведення виховної години учні 22 групи також долучились до заклику "Запали свічку ПАМ'ЯТІ у своєму вікні"
До Дня пам'яті жертв Голодомору

31 група

З учнями 31 групи було проведено виховну годину, приурочену до Дня  пам’яті жертв Голодомору. Хоч говорити з дітьми про такі страшні події складно, але необхідно. Це один із тих випадків, коли замовчування інформації небезпечне. Ми маємо знати що відбувалося, розуміти причини подій 1932-1933 років та їхні наслідки. Це допоможе унеможливити повторення Голодомору в майбутньому. 

 

До Дня пам'яті жертв Голодомору
До Дня пам'яті жертв Голодомору


  

32 група

Щорічно в четверту суботу листопада ми вшановуємо вбитих голодом жертв комуністичного режиму.

На початку 20 століття Україна пережила три Голодомори: 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років. Найбільш трагічним з них виявився голод 32-33 років, що був організований радянською владою під час сталінських репресій. Керівництво Радянського Союзу довгий час приховувало факт смерті українців від штучного голоду. Лише після оголошення незалежності України почалося розслідування масштабів Голодомору. За різними оцінками, від 4,5 до 10 мільйонів українців померли під час жахливих подій 1932-1933 років.

Для ліцеїстів 32 групи було проведено онлайн виховну годину, під час якої учні говорили про зазначені вище події, переглянули відеофільм, вшанували пам'ять безневинних жертв голодоморів.

 

До Дня пам'яті жертв Голодомору

 

 

33 група  

Напередодні Дня вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932–33 років, який цього року припадає на 27 листопада, класний керівник Звір Галина Василівна разом з учнями 33 групи провели виховну годину, присвячену річниці Голодомору в Україні 1932–1933 років.

 

До Дня пам'яті жертв Голодомору 

 

 


 


34 група

Напередодні Дня вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932–33 років 25 листопада 2021 року в 34 групі ліцею «Білоцерківський колегіум» було проведено виховну годину, присвячену роковинам Голодомору в Україні 1932–1933 років.    Староста групи  Орленко Катерина розповіла, що Голодомор 1932–1933 рр. був невипадковим явищем, а наслідком цілеспрямовано застосованого більшовицькою владою терору голодом, тобто геноцидом.   

Масове фізичне винищення українських хліборобів штучним голодом було свідомим актом тоталітарної системи проти мирних людей. Було підірвано соціальні основи нації, її традиції, духовну культуру та самобутність.   

Шевчук Данило продемонстрував  презентацію і розповів про наслідки цієї трагедії.. Пам'ять про Голодомор стала невід’ємною частиною національної пам’яті українського народу. Щороку в четверту суботу листопада українці запалюють свічки як символ пам’яті про вбитих голодом.

 

До Дня пам'яті жертв Голодомору

 

 

 

42 група

Щорічно наприкінці листопада українці вшановують пам'ять всіх людей, які загинули під час  голодоморів ХХ століття. Цей день покликаний закарбувати в народній пам'яті страшну трагедію українського народу,  передати її наступному поколінню і нагадати світові про ці події.                  

Традиційно в цю дату проходить загальногаціональна хвилина мовчання, організовують інформаційні заходи та проекти про голодомор та проходить акція "Запали свічку пам'яті". До цих заходів долучаються і учні нашої групи і також запалюють свічку пам'яті на вікні, щоб вшанувати всіх загиблих під час цих подій.


91 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Червень 2022 (7)
Травень 2022 (9)
Квітень 2022 (13)
Березень 2022 (2)
Лютий 2022 (13)
Січень 2022 (27)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум