Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Новини » Другий етап науково-практичної конференції «Патріотичне виховання громадян України – передумова розвитку державності»

Другий етап науково-практичної конференції «Патріотичне виховання громадян України – передумова розвитку державності»

Любов до рідної землі завжди надихала українців на звершення і перемоги. Патріотизм – це вищий прояв духовності в житті людини. Ще з часів давньої Київської Русі русичі не шкодували свого життя, захищаючи рідну землю від нападників. Великий прояв і піднесення національної гідності набули розквіту в часи козаччини, що заклало в Україні основи державності і продовжувалося в роки визвольних змагань УНР. Ми переконані, що в наш час відчуття любові до Батьківщини, віддана праця на благо України, готовність стати на її захист мають фундаментальне значення. Яким виховаємо молоде покоління, таким і буде наше майбутнє.

Другий етап науково-практичної конференції «Патріотичне виховання громадян України – передумова розвитку державності»

На Київщині, у Богуславській школі № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів, 26 березня відбувся другий етап науково-практичної конференції «Патріотичне виховання громадян України – передумова розвитку державності». Головна мета: напрацювання й обговорення пропозицій щодо створення нормативно-правової бази, ініціювання розроблення відповідного законопроекту, державної та регіональних програм національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Другий етап науково-практичної конференції «Патріотичне виховання громадян України – передумова розвитку державності»

Учителі Білоцерківського колегіуму Шульга Світлана Володимирівна та Махаринська Оксана Петрівна працювали в рамках конференції у секції «Презентація кращих практик патріотичного виховання в навчальних закладах», відвідали виставку дитячих творчих робіт, ознайомились із представленими майстер-класами.


1190 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Січень 2020 (23)
Грудень 2019 (40)
Листопад 2019 (71)
Жовтень 2019 (51)
Вересень 2019 (46)
Серпень 2019 (23)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум