Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Новини » Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

Учні Білоцерківського колегіуму третій рік поспіль беруть активну участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник».

У 2013 навчальному році учасниками гри стали 127 учнів.

Дипломом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня та блокнотом нагороджені:

- Доманська Вікторія – учениця 43  групи;

- Лудіна Анна – учениця 12 групи;

- Кучинська Інесса – учениця 12 групи.

Дипломом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня та значком нагороджені:

Шелест Владислав – учень 43 групи;

Прокопович Олександр – учень 43 групи;

Панченко Ольга – учениця 43 групи;

Редченко Анна – учениця 43 групи;

Шашурін Андрій -  учень 43 групи;

Гольдич Олександр – учень 43 групи;

Чумак Ольга – учениця 21 групи;

Туліветрова Карина – учениця 21 групи;

Нагаївська Каріна – учениця 21 групи;

Бомко Марія – учениця 31 групи;

Аргат Віталій – учень 12 групи;

Краснікова Анастасія – учениця 31 групи;

Паніна Катерина – учениця 31 групи;

Ремезова Марина – учениця 31 групи;

Пижова Дар’я – учениця 31 групи.

Дипломом І ступеня регіонального рівня та брелоком нагороджені:

Кривоконь Марія – учениця 41 групи;

Андронаті Анастасія – учениця 41 групи;

Шишкіна Вероніка – учениця 31 групи;

Щербаченко Аліна – учениця 31 групи;

Петринка Аліна – учениця 31 групи;

Шумська Анастасія – учениця 21 групи;

Савенкова Марина – учениця 11 групи;

Пащенко Марія – учениця 31 групи;

Федько Дар’я – учениця 31 групи;

Рибченко Ніна – учениця 21 групи;

Коломієць Наталія – учениця групи.

Дипломом ІІ ступеня регіонального рівня та ручкою нагороджені:

Будовська Марина – учениця 41 групи;

Яшан Олександра – учениця 41 групи;

Домецька Тетяна – учениця 41 групи;

Таірян-Тимченко Маргарита – учениця 41 групи;

Рябоконь Юрій – учень 43 групи;

Мошко Валерія – учениця 31 групи;

Кричевська Олена – учениця 31 групи;

Поліщук Марія – учениця 11 групи;

Кутова Надія – учениця 12 групи;

Казарєзова Валентина – учениця 12 групи;

Козакевич Ян – учень 21 групи;

Балас Анастасія – учениця 21 групи;

Макарова Катерина – 21 група;

Козеренко Вікторія – учениця 21 групи;

Скорецька Наталія – учениця 21 групи.

Дипломом ІІІ ступеня регіонального рівня та календарем нагороджені:

Штика Олексій – учень 43 групи;

Мацокіна Ірина – учениця 33 групи

Казарєзов Ігор – учень 43 групи;

Ястреб Анжеліка – учениця 33 групи

Кравчук Вероніка – учениця 41 групи;

Яценко Єлизавета – учениця 33 групи

Деревенко Олександр – учень 33 групи;

Ткач Дмитро – учень 11 групи

Банківська Владислава – учениця 41 групи;

Письменна Катерина – учениця 41 групи

Левченко Ростислав – учень 41 групи;

Сидорець Максим – учень 41 групи

Ошейко Анастасія – учениця 41 групи;

Петриковець Катерина – учениця 41 групи

Ковальчук Вікторія – учениця 33 групи;

Мордатенко Роман – учень 12 групи

Фурдецька Анна – учениця 11 групи

Підгорна Вікторія – учениця 21 групи

Чужа Софія – учениця 11 групи

Ольшевський Олександр – учень 21 групи

Гарнага Юлія – учениця 12 групи

Строкач Вікторія – учениця 21 групи

Панчук Єлизавета – учениця 21 групи

Таірян Діана – учениця 21 групи

Перинська Елізабетта - учениця 21 групи;

Шуба Катерина – учениця 21 групи.

58 колегіантів отримали сертифікати учасників:

Гетьман Марія – учениця 43 групи

Іщук Руслана – учениця 41 групи

Настевич Юлія – учениця 41 групи

Міщенко Катерина – учениця 41 групи

Стороженко Катерина – учениця 42 групи

Фендич Анастасія – учениця 41 групи

Чичкаленко Оксана – учениця 42 групи

Кандубін Владислав – учень 41 групи

Ольшевська Анастасія – учениця 33 групи

Кузнецова Маргарита – учениця 41 групи

Кудряшова Анна – учениця 31 групи

Іванський Віктор – учень 41 групи

Гридньова Єлизавета – учениця 41 групи

Красножон Ярослав – учень 43 групи

Моцна Марина – учениця 41 групи

Кутовий Олександр – учень 43 групи

Власенко Дарина – учениця 41 групи

Монастирський Владислав – учень 43 групи

Кравець Владислав – учень 41 групи

Мшенеш Ясер – учень 42 групи

Білецька Анжеліка – учениця 41 групи

Ткачук Назарій – учень 11 групи

Штокал Євгеній – учень 42 групи

Тищенко Роман – учень 11 групи

Суходольська Ангеліна – учениця 41 групи

Сорока Віталій – учень 12 групи

Дудка Вікторія – учениця 42 групи

Куртішова Марія – учениця 11 групи

Брисюк Владислав – учень 43 групи

Костюк Владислав – учень 12 групи

Невгод Поліна – учениця 41 групи

Качалаба Юлія – учениця 11 групи

Сліпенчук Валерія – учениця 41 групи

Головаченко Ангеліна – учениця 12 групи

Зімбіцький Дмитро – учень 43 групи

Черненко Дмитро – учень 11 групи

Шевчук Ірина – учениця 43 групи

Самар Віктор – учень 11 групи

Поліщук Вікторія – учениця 11 групи

Єрош Олег – учень 11 групи

Мельник Марія – учениця 11 групи

Максимець Максим – учень 21 групи;

Рудніцький Олексій – учень 11 групи

Кухта Павло – учень 21 групи;

Рябушко Ярослав – учень 21 групи

Швець Владислав – учень 11 групи;

Міськевич Ольга – учениця 21 групи

Новохацький Ілля – учень 21 групи;

Свердлик Наталія – учениця 21 групи

Яцюк Вікторія – учениця 21 групи;

Іщенко Анна – учениця 21 групи

Чуйко Марина – учениця 21 групи;

Приймак Роман – учень 21 групи

Борова Юлія – учениця 21 групи;

Чуйко Дарина – учениця 21 групи

Пономаренко Анастасія – учениця 21 групи.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!


3331 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Грудень 2019 (7)
Листопад 2019 (71)
Жовтень 2019 (51)
Вересень 2019 (46)
Серпень 2019 (23)
Липень 2019 (14)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум