Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

» Новини » Свято останнього дзвоника

Свято останнього дзвоника

25 травня в Білоцерківському колегіумі відбулося Свято останнього дзвоника. Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Звісно, вони будуть чути його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але для них він пролунав в цей день востаннє. Минуть роки, проти вони пам'ятатимуть і цей дзвінок, і рідну школу, і своїх вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих.

Свято останнього дзвоника

По-особливому урочистий цей день і для батьків, дідусів і бабусь. Разом із випускниками вони пройшли роки шкільного життя, раділи їхнім успіхам, переймалися невдачами. 

Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку життя – дорослого життя. Ще вчора їх називали «діти – наше майбутнє», а від сьогодні їм, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями, будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави.

Свято останнього дзвоника

Тож бажаємо їм головне — бути чесними і добрими людьми. Знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від їхніх майбутніх ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє нашої країни. Вірте в себе! Щастя вам і удачі!

Свято останнього дзвоника

Для школярів останній дзвоник – це старт літніх канікул. Тож бажаємо усім колегіантам добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання. Впевнені, що, повернувшись восени за шкільні парти, їм буде про що розповісти друзям та вчителям.

Свято останнього дзвоника

Тож вітаємо усіх зі Святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного навчального року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

Фотозвіт


1914 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Червень 2022 (7)
Травень 2022 (9)
Квітень 2022 (13)
Березень 2022 (2)
Лютий 2022 (13)
Січень 2022 (27)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум