Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Новини » Відбувся Міжнародний природничий інтерактивний конкурс "Колосок"

Відбувся Міжнародний природничий інтерактивний конкурс "Колосок"

Відбувся Міжнародний природничий інтерактивний конкурс "Колосок"22 листопада 2013 року в Білоцерківському колегіумі відбувся Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок». У конкурсі взяли участь 99 колегіантів, які досягли таких результатів:6 колегіантів нагороджені сертифікатами «Золотий колосок», 31 учень – сертифікатами «Срібний колосок» у трьох номінаціях: «Енергія в неживій природі», «Енергія в живій природі», «Енергія і речовини», та 66 колегіантів отримали сертифікати учасника

  • Сертифікатами «Золотий колосок» нагороджені :

  1. Савіна Анастасія – 11 група

  2. Матусевич Ірина - 11 група

  3. Матусевич Ангеліна – 11 група

  4. Пономаренко Олексій – 11 група

  5. Петрова Поліна – 11 група

  6. Кноль Ернест – 11 група

  • Сертифікатами «Срібний колосок» у номінації «Енергія в неживій природі» нагороджені:

  1. Кравчук Володимир – 11 група

  2. Лук’яненко Дмитро – 11 група

  • Сертифікати «Срібний колосок» у номінації «Енергія в живій природі» вибороли:

  1. Кравчук Володимир – 11 група

  2. Лук’яненко Дмитро – 11 група

  3. Фареник Леся – 21 група

  4. Головаченко Ангеліна – 22 група

  5. Томашевська Марина – 41 група

  6. Іванова Анастасія – 41 група

  7. Ремезова Марина – 41 група

  8. Костіна Олександра – 41 група

  9. Онищенко Анастасія – 41 група

  10. Кудряшова Анна – 41 група

  11. Кричевська Олена – 41 група

  12. Бурилкін Леонід – 42 група

  13. Бурилкіна Олена – 41 група

  14. Кашенець Микола – 42 група

  15. Канай Анастасія – 42 група

  16. Фесак Євгеній – 42 група

  17. Проценко Юлія – 42 група

  18. Бондар Катерина – 42 група

  19. Крилова Євгенія – 42 група

  20. Демківський Євгеній – 42 група

  21. Жукова-Загурська Діана – 42 група

  22. Курочкіна Анна – 42 група

  23. Бітюкова Ірина – 42 група

  24. Левченко Максим – 42 група

  25. Сухомлин Софія – 43 група

  26. Ковальчук Вікторія – 43 група

  27. Лінива Маша – 43 група

  • Колегіанти, які нагороджені сертифікатами «Срібний колосок» у номінації «Енергія і речовини»:

  1. Кравчук Володимир – 11 група

  2. Лук’яненко Дмитро – 11 група

  • Колегіанти, які отримали сертифікати учасника:

  1. Поліщук Вікторія – 21 група

  2. Качанов Владислав – 22 група

  3. Зарадко Дар’я – 41 група

  4. Крень Микола – 12 група

  5. Савіна Анастасія – 11 група

  6. Вівчарик Лілія – 11 група

  7. Козловська Ангеліна – 12 група

  8. Дячук Денис – 12 група

  9. Бондар Ліна – 12 група

  10. Студзінська Анастасія – 21 група

  11. Швець Владислав – 21 група

  12. Забченко Анастасія 21 група

  13. КАчалаба Юлія – 21 група

  14. Куртішова Марія – 21 група

  15. Мельник Марія – 21 група

  16. Поліщук Маріна – 21 група

  17. Савенкова Марина – 21 група

  18. Панченко Максим – 21 група

  19. Аргат Віталій – 22 група

  20. Бомко Марія – 22 група

  21. Назарова Вікторія – 22 група

  22. Казарєзова Валентина – 22 група

  23. Донець Софія – 22 група

  24. Кутова Надія – 22 група

  25. Грамотенко Анна – 22 група

  26. Лукашевська Анна – 22 група

  27. Линник Олександра – 22 група

  28. Ліченко Олександра – 22 група

  29. Лоза Юлія – 22 група

  30. Краснощока Микола – 22 група

  31. Сорока Віталі – 22 група

  32. Міськевич Ольга – 31 група

  33. Балас Анастасія - 31 група

  34. Нагаївська Каріна – 31 група

  35. Ільїна Валерія – 32 група

  36. Дунда Євгеній – 32 група

  37. Гаврилюк Артур – 32 група

  38. Сіраєв Владислав – 32 група

  39. Бака Сергій – 32 група

  40. Перінга Єлизавета – 33 група

  41. Чан Тхі Нгуєт – 33 група

  42. Кизим Валентина – 33 група

  43. Роль Вікторія – 33 група

  44. Москаленко Тетяна – 33 група

  45. Петринка Аліна – 41 група

  46. Батрак Ігор – 41 група

  47. Пащенко Марія – 41 група

  48. Голик Максим – 41 група

  49. Григор Мрина – 41 група

  50. Паніна Катерина – 41 група

  51. Никоненко Даніла – 41 група

  52. Пижова Дар’я -41 група

  53. Федько Дар’я – 41 група

  54. Кабула Ярослава – 41 група

  55. Мошко Валерія – 41 група

  56. Марчевська Світлана – 42 група

  57. Гарвасюк Юлія – 42 група

  58. Кабачій Аліна – 42 група

  59. Устименко Анна – 42 група

  60. Гапоненко Вадим – 42 група

  61. Яценко Єлизавета – 43 група

  62. Юрченко Вікторія – 43 група

  63. Авілова Іванна – 43 група

  64. Гнатюк Владислав – 43 група

  65. Супрун Олексій – 43 група

  66. Пащенко Олександра – 43 група

  • Сертифікатом «Активний клас» нагороджені учні 11 групи, які вибороли: 6 сертифікатів «Золотий колосок», також 2 учні стали найактивнішими серед усіх колегіантів: Кравчук Володимир та Лук’яненко Дмитро, які вибороли сертифікати «Срібний колосок» у трьох різних номінаціях

Вітаємо всіх учасників з перемогою та запрошуємо до участі у «Весняному Колоску – 2014», який відбудеться 11 квітня. За детальною інформацією звертатися до координатора конкурсу, вчителя біології, Орлюк Л.В., кабінет 203


1259 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Вересень 2019 (21)
Серпень 2019 (23)
Липень 2019 (14)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (18)
Квітень 2019 (27)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум