Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Новини » Підсумки ХІІІ обласного огляду-конкурсу робіт учнівської молоді «Топоніміка й історія освіти рідного краю»

Підсумки ХІІІ обласного огляду-конкурсу робіт учнівської молоді «Топоніміка й історія освіти рідного краю»

Вітаємо ученицю 42 групи Кричевську Олену, яка з роботою «Семантика гідронімів Київщини» посіла ІІ місце у ХІІІ обласному огляді-конкурсі учнівської молоді «Топоніміка й історія освіти рідного краю» (керівник Туліветрова Наталія Миколаївна).

Пріоритетним напрямком в системі патріотичного виховання є формування у молоді любові і дбайливого ставлення до рідної землі, - своєї «малої батьківщини», її історії, поваги до народних традицій і звичаїв, фольклору, рідної природи. Щоб по-справжньому любити рідний край, необхідно вивчати його природу, історію, мову, культуру. Саме краєзнавча робота повинна посісти важливе місце в діяльності кожного навчального закладу з тим, щоб за допомогою краєзнавчих матеріалів сприяти вихованню у молоді почуття патріотизму, національної свідомості, високої моральності.

З метою посилення патріотичного виховання та активізації пошуково-дослідницької роботи, навчально-методичним кабінетом регіонального краєзнавства КОІПОПК у 2013/2014 н.р. було проведено ХІІІ обласний огляд-конкурс робіт учнівської молоді «Топоніміка й історія освіти рідного краю». Конкурс став традиційним і набув широкої популярності. У цьому році на конкурс надійшли 33 роботи з 16 районів та міст області.

Проведений конкурс показав стійку зацікавленість учнів і вчителів загальноосвітніх навчальних закладів у дослідженні історії, географії, освіти, культури рідного краю.


932 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Грудень 2019 (14)
Листопад 2019 (71)
Жовтень 2019 (51)
Вересень 2019 (46)
Серпень 2019 (23)
Липень 2019 (14)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}ukr.net

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум