Білоцерківський колегіум

Знання є сила, освіта - капітал.
Отто Вільман

Ukraine   English   Deutsch   France   Spain

Білоцерківський колегіум » Новини » Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

Учні Білоцерківського колегіуму кожного року беруть активну участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник».

У 2014 навчальному році учасниками гри стали 110 учнів.

Дипломом І ступеня Всеукраїнського рівня та художньою фоторамкою нагороджена

Нагаївська Каріна – учениця 31  групи.

Дипломом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня та магнітами нагороджені:

  • Савенкова Марина — учениця 21 групи;

  • Фурдецика Анна — учениця 21 групи;

  • Чужа Софія — учениця 21 групи;

  • Бровченко Тетяна — учениця 33 групи;

  • Гаврилюк Артур — учень 32 групи;

  • Міськевич Ольга — учениця 31 групи;

  • Березанський Дмитро — учень 42 групи;

  • Бурилкін Леонід — учень 42 групи;

  • Бурилкіна Олена — учениця 42 групи;

  • Юрченко Вікторія — учениця 43 групи.

Дипломом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня та набором наклейок нагороджені:

  • Мельник Марія — учениця 21 групи;

  • Бусленко Катерина — учениця 31 групи;;

  • Іщенко Анна — учениця 31 групи;

  • Макарова Катерина — учениця 31 групи;

  • Перінга Єлизавета — учениця 33 групи;

  • Підгорна Вікторія — учениця 31 групи;

  • Туліветрова Карина — учениця 31 групи;

  • Ястребська Зоряна — учениця 32 групи;

  • Кравченко Тетяна — учениця 42 групи;

  • Жданов Ярослав — учень 42 групи;

  • Данильченко Владислав — учень 42 групи.

Дипломом І ступеня регіонального рівня та ромбом “Заповіт” нагороджені:

  • Матусевич Ангеліна — учениця 11 групи;

  • Бондар Ліна — учениця 12 групи;

  • Козловська Ангеліна — учениця 12 групи;

  • Коляда Анастасія - учениця 21 групи;

  • Шульга Лідія — учениця 21 групи;

  • Бака Сергій — учень 32 групи;

  • Іванець Юлія — учениця 32 групи;

  • Роль Вікторія — учениця 33 групи;

  • Уліч Олександра — учениця 32 групи;

  • Гнатюк Владислав — учень 43 групи;

  • Супрун Олексій — учень 43 групи;

  • Кадряшова Анна — учениця 41 групи.

 

Дипломом ІІ ступеня регіонального рівня та трансформером “Шевченко” нагороджені :

  • Каструбін Максим — учень 12 групи;

  • Матусевич Ірина — учениця11 групи;

  • Дячук Денис — учень 12 групи;

  • Слюсар Діана — учениця 12 групи;

  • НещеретнєваЄвгенія — учениця 21 групи;

  • Однорог Юлія — учениця 32 групи;

  • Пономаренко Анастасія — учениця 31 групи;

  • Шабельна Тетяна — учениця 32 групи;

  • Бабічєв Артур — учень 32 групи;

  • Мартич Давид — учень 32 групи;

  • Сіраєв Владислав — учень 32 групи;

  • Гарвасюк Юлія — учениця 42 групи;

  • Григор Марина — учениця учениця 41 групи;

  • Булатова Олександра — учениця 41 групи;

  • Линник Наталія — учениця 43 групи;

  • Костіна Олександра — учениця 41 групи;

  • Яценко Єлизавета — учениця 43 групи.

Дипломом ІІІ ступеня регіонального рівня та колендарем нагороджені:

  • Граждан Олексій — учень 12 групи;

  • Суботіна Єлизавета — учениця 12 групи;

  • Вініченко Юлія — учениця 12 групи;

  • Жембровська Анна — учениця 12 групи;

  • Лук'яненко Дмитро — учень 11 групи;

  • Стеценко Катерина — учениця 12 групи;

  • Андрейченко Крістіна — учениця 12 групи;

  • Савіна Анастасія — учениця 11 групи;

  • Москаленко Юрій — учень 12 групи;

  • Галинська Дар'я — учениця 11 групи;

  • Кривобок Анна — учениця 11 групи;

  • Граждан Єлизавета — учениця 11 групи;

  • Перантіну Іріні — учениця 12 групи;

  • Петрова Поліна — учениця 11 групи;

  • Сітко Анжеліка — учениця 11 групи;

  • Шуба Катерина — учениця 31 групи;

  • Балас Анастасія — учениця 31 групи;

  • Свердлик Наталія — учениця 31 групи;

  • Кабачій Аліна — учениця 42 групи;

  • Шишкіна Вероніка — учениця 41 групи;

  • Щербаченко Аліна — учениця 41 групи;

  • Кабула Ярослава — учениця 41 групи;

  • Пащенко Марія — учениця 41 групи.

 

36 колегіантів отримали сертифікати учасників:

  • Скрипченко Анастасія учениця 11 групи;

  • Сітко Артур — учень 11 групи;

  • Шаламай Діана — учениця 12 групи;

  • Пономаренко Олексій — учень 11 групи;

  • Пупенко Анна — учениця 12 групи;

  • Студзінська Анастасія — учениця 21 групи;

  • Швець Владислав — учень 21 групи;

  • Гарнага Юлія — учениця 22 групи;

  • Линник Олександра — учениця 22 групи;

  • Ліченко Олександра — учениця 22 групи;

  • Головаченко Ангеліна — учениця 22 групи;

  • Сорока Віталій — учень 22 групи;

  • Назарова Вікторія — учениця 22 групи;

  • Лукашевська Анна — учениця 22 групи;

  • Панченко Максим — учень 21 групи;

  • Сидоренко Анастасія — учениця 22 групи;

  • Грамотенко Анна — учениця 22 групи;

  • Казарєзова Валентина — учениця 22 групи;

  • Аргат Віталій — учень 22 групи;

  • Москаленко Тетяна — учениця 33 групи;

  • Чуйко Анна — учениця 33 групи;

  • Перебийніс Анастасія — учениця 31 групи;

  • Кучер Олександра — учениця 31 групи;

  • Шумська Анастасія — учениця 31 групи;

  • Завадко Дар'я — учениця 41 групи;

  • Федько Дар'я — учениця 41 групи;

  • Паніна Катерина — учениця 41 групи;

  • Пижова Дар'я — учениця 41 групи;

  • Бабич Юрій — учень 41 групи;

  • Вовчок Ярослав — учень 42 групи;

  • Бабич Владислав — учень 41 групи;

  • Гончаренко Юрій — учень 41 групи;

  • Кундис Ярослав — учень 41 групи;

  • Голик Василь — учень 41 групи;

  • Веред Олександр — учень 42 групи;

  • Кравченко Олександр — учень 43 групи.

 

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!


3970 Переглядів.

А також по темі:

Опитування

Архів новин

Січень 2018 (21)
Грудень 2017 (36)
Листопад 2017 (62)
Жовтень 2017 (88)
Вересень 2017 (45)
Серпень 2017 (20)
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 149. тел. (04563) 6-03-90, (04563) 6-45-70 bckolegium{a}gmail.com

Схема проїзду
MakeUp © 2010 Арт-Студия Foto-Fact
Copyright © 2010 -    Білоцерківський колегіум